IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #471  
Стар 17th March 2009, 21:37
organsa organsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

София, ул. "Граф Игнатиев" 13 Б, тел.9899914, "ВИ ПОЛИС МЕГ" - е студиото. Апаратът е за ЛЕЧЕНИЕ на целулит!
Отговори с цитат
  #472  
Стар 18th March 2009, 02:32
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Цитирай:
Първоначално написано от organsa
да разбере какъв е апарата.
Истината е, че си има голяма полза.

Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата
Za какъв апарат говориш ?

А и коя 40 минутна процедура струва по малко в днешно време ? Половин ръчен масаж за 30 мин струва 15-20 лева.

Ами то ръчният масаж е по скъп....по-принцип говоря.
Отговори с цитат
  #473  
Стар 18th March 2009, 07:22
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от organsa
Намалението на целулита, както и стягането и отслабването, зависят много от апарата. Хубаво е преди човек да отиде на антицелулитни процедури да разбере какъв е апарата. Защото ако е китайски - никаква полза. Ходила съм. Сега ходих в студио, където апаратът е по немски лиценз и всъщност е медицински. Истината е, че си има голяма полза. Постегнах се доста за празниците и след тях - отново. Особено във високите степен човек се чувства превъзходно - усеща се като дълбок, но равномерен масаж! Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата, но няма как! Красотата иска жертви! Собственичката ми обясни, че едновремено с това се повишава и обмяната на веществата, което няма да ми позволи тази зима да си кача редовните 2.5 - 3 кг. Много искам да е така, много, че после се тормозя ужасно докато ги сваля.
Аз също тук от форума съм взела информация, но помолих vilipa да ми изпрати на лични за да не бъде изтрито името на козметичното студио за да мога наистина да се възползвам от услугите!
Извинявай, но не мога да се съглася на това с апаратите. Не може да се обобщава - немски, италиански, китайски. Има качествени и не точно такива. Работила съм с италиански и немски, които бяха по-зле от български (между другото някои от нашите са си отлични като функциониране), както и с китайски, от който клиентките бяха най-доволни. Много важно е и зад апаратното устройство. Знаете ли колко салона имат скъпа апаратура и не са обучили персонала да работи с нея и те си правят каквото си "мислят", че се работи. Освен точната работа с тези апарати, важна е и програмата, която ще ви се направи, защото няколко масажчета от време на време няма да доведат до желания резултат и т.н. А това с 10-те лева направо ме застреля, освен ако не си пропуснала някоя нула, мислех си че поддържам прилични цени (25-45), а сега разбрах,че конкуренцията ме разбила Един по-евтин немски апарат за антицелулит струва около 15-16 000 лв., колко време се връща тази инвестиция с 10 лв. процедура.
Отговори с цитат
  #474  
Стар 18th March 2009, 07:36
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Стана ми интересно и намерих сайта на това студио. Става въпрос за целутронен апарат (електро - мускулна стимулация) на Шумел - Бг. Така съм съгласна, че си струва 10-тях лева. Нищо лошо не казвам, Шумелските апарати са от най-здравите в този клас целутрони, но като процедура и въздействие не може да се сравни с тези вакумните процедури, все пак е по-добре целутрон от колкото нищо и все пак тази цена е достъпна и за хора, които не могат да си позволят друго.

Още едно извинение от мен - не съм до прочела, че е "по немски лиценз , реших, че става въпрос за немски.
Отговори с цитат
  #475  
Стар 18th March 2009, 08:36
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
1. покриваш се с утайка, омотаваш се във домакинско фолио (наелоново, не алуминиево ) и стоиш така н'ам колко си време.
2. Търкаш се с утайка, което е един хубав ексфолиант, пък може и за целулит да помогне, поне стимулира кръвообращението
3.Напълваш ваната с утайка (около 3 пъти дневно пиене на кафе с комшийката - събира се 1 година), лягаш хубаво вътре, кисне се 3 дена, след това взлизаш в торбичка за печене и на бавен огън за 1/2 час се пъхаш във фурната.. Сол и черен пипер на вкус..


бе само да го махне целулита влизам и без подправките във фурната
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #476  
Стар 18th March 2009, 12:32
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ами пий кафе де, какво се разтакаваш Ако бяхме в един град, какво количество утайка можеше да съберемммм, малии.. но по-вероятно е да съберем промишлено количество бирени капачки... някой няма ли рецепта за махане на целулита с тях? Може би като им пробиеш по една дупка по средата, нанизваш ги на конче и се тръкаш. Така ефективно ще го премахнеш, заедно с кожата, за всеки случай, за да се предотвраи повторната му поява

П.П. Не опитвайте това вкъщи!!!
Отговори с цитат
  #477  
Стар 19th March 2009, 05:00
organsa organsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Доволна съм, че Dani_4ka го каза, цитирам: " Шумелските апарати са от най-здравите в този клас целутрони"! Мисля, че форумът се посещава не само от хора, които имат достатъчно финансови възможности за да си плащат за HYPOXI терапията /980 лв за 12 посещения,като ти правят по 2 процедури/- цитирам мнения от форумите! Продължавам да считам, че съм направила правилния избор, просто исках да го споделя с вас!Всяка от нас иска и държи да изглежда, и да се чувства добре, нали, дали ще бъде с утайка от кафе, вакуум, целутрон, hypoxi, ръчен масаж и т.н. Жалко, че някой подложи на съмнение моето изказване, особено относно цената на процедурата!
Отговори с цитат
  #478  
Стар 19th March 2009, 07:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Абе аз пия разтворимо кафе, но в къщи имам за гости еспресо. Два-три пъти преди години съм се търкала с неварено, не с утайка Добър пилинг става
Отговори с цитат
  #479  
Стар 20th March 2009, 14:02
mayatr mayatr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 2
По подразбиране който ви казва че не можеда се махне целулита е песимист

трябва да се наблегне на плодове ,зеленчуци,вакуумен масаж дори и в домашни условия , вода и упражнения-за 1 месец ще се оттървете
Отговори с цитат
  #480  
Стар 23rd March 2009, 11:07
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Да ти имам оптимизма Ако ставаше толкова лесно, всички студиа за козметика, масажи и т.н. да са фалирали ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:04.