IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 24th March 2009, 14:10
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlson
Сега без да се смеете. Онзи ден се возих в едно такси, шофьора имаше на седалката от онези страннтие покривала за седалки от дървени топчета (надявам се се сещате), та си мислех, ако си купя едно такова, няма ли да ми масажира дупето против целулит? Естествено не смятам да го кична на стола в офиса
Аз си го "кичнах " в офиса и не ме интересува, защото от седене ме болят бедрата, смятам по нататък да му ушия една тънка калъвка.
Отговори с цитат
  #482  
Стар 24th March 2009, 15:50
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

отслабнах 8 кг , но под гърдите и на коремчето и на дупето имам някакви неравности ..който се виждат на снимки ...като подкожна мазнина ..

С какво мога да си стегна кожата!
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #483  
Стар 25th March 2009, 11:05
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova[b
]отслабнах 8 кг [/b], но под гърдите и на коремчето и на дупето имам някакви неравности ..който се виждат на снимки ...като подкожна мазнина ..

С какво мога да си стегна кожата!
Моля, сподели как отслабна , и за колко време махна тези 8 кг.
Отговори с цитат
  #484  
Стар 25th March 2009, 16:01
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

за 2 месеца близо ..първите 4 кг ги свалих за 4 дни ...следващите за останалото време . Свалих ги 4 дни само на пилешко варено и вода ...След това са ядене без хляб и като ти стане сладко яденето спираш да ядеш
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #485  
Стар 26th March 2009, 16:09
jujuba jujuba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 25
По подразбиране

zdr na vsi4ki pomagaite visoka sam 162-3 sm. i teja 75 kg. i sam samo na 14 g
Отговори с цитат
  #486  
Стар 27th March 2009, 11:40
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Да ми препоръчате масажист/ка за антицелулитна терапия в Благоевград?
Отговори с цитат
  #487  
Стар 30th March 2009, 12:43
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jujuba
zdr na vsi4ki pomagaite visoka sam 162-3 sm. i teja 75 kg. i sam samo na 14 g
И аз съм толкова висока и съм била 70 кг.след раждане, когато се видях на снимка -тогава- по панталон , я сложих на видно място ,и си казах ако искаш да изглеждаш така - не прави нищо.
И започнах тичане вс. сутрин , диети и си стигнах до предишната си фигура на 53-54 кг.
Сега пак се бях отпуснала , така, че панталоните когато ги обувах само до коляното влизаха .
Започнах от 09.03. ел.липолиза 2 пъти седмично, диета-строга , стремях се 2 пъти фитнес , мазане с антицелул.крем с отслабващ ефект сутрин и вечер. От наколко дни имам и кростренажор за да тренирам и в дните в които не съм на фитнес ( по добре пари за уред отколкото за скъпи процедури за отслабване).
Винаги преди тренировки мажа с Икаров и найлон, след къпане пак с крема, утайката от кафе -преди душа .
И ...реших да пробвам най тесните си дънки и ураааа , такъв кеф , влезнах си само още малко остава ,че ми правят една гънка отзад,което означава,че още 2-3 кг. ми са в повече ,ще ги атакувам.
Когато правих само диета , или само спорт без НВД , не получавам ефект , а пък за всякакъв вид процедури без диета и спорт, не съм си и помисляла.
Значи трябва да се атакува проблема от много места целенасочено-диета-спорт -процедури и ....толкова е хубаво .
Цял един ден си пробвах панталоните ( по тях най личи колко съм отслабнала ) и се радвах, радвах.
Повече никакво "плюскане" по "онинклузив" , празненства и пр.
Така,че стегнете се , заслужава си.
Дерзайте .
Отговори с цитат
  #488  
Стар 30th March 2009, 18:38
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

Понеже се интересувам от спа процедури, мога да кажа че антицелулитните процедури имат ефект. Виждал съм промяната с очите си. Необходимо е постоянство, поне 20-25 процедури при наистина добър масажист със доказана козметика. Грешно е мнението че много скъпите козметики са най-подходящи за справяне с целулита. Трябва да промените и начина си на хранене, не се решава проблема само с диета 1-2 седмици. Виждал съм жени на 40+ години с крака като на 20 годишна манекенка. НО трябва дисциплина и постоянство.
__________________
Жените не преследват мъжете, защото не се е случвало капана да преследва мишката.
Отговори с цитат
  #489  
Стар 1st April 2009, 15:07
jujuba jujuba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 25
По подразбиране

mm saglasna sam i s dvamata i 4e nai ve4e postoqnstvoto mu e maikata xax
sega zapo4nah koemni presi,licevi opori i klqkaniq i vseki den pravq po +10 a i ot utre mislq da zapo4vam nqkakva dieta
Отговори с цитат
  #490  
Стар 2nd April 2009, 10:12
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jujuba
mm saglasna sam i s dvamata i 4e nai ve4e postoqnstvoto mu e maikata xax
sega zapo4nah koemni presi,licevi opori i klqkaniq i vseki den pravq po +10 a i ot utre mislq da zapo4vam nqkakva dieta
Излизай навън и тичай, с горенаписаните упражнения няма да отслабнеш . Поне сега кросовете са масово явление и не те гледат като извънземно, увивай се от под гърдите до глезените , или до под коляното с найлон, отгоре чоропогашник-вълнен, отгоре грейка и тичай, редувай с бързо ходене -ако до сега не си имала никаква спортна дейност, 5 дни по около 30 мин.за начало ,ти си малка и трябва да издържаш, и трябва да отслабнеш.Животът ти е щастлив когато си с хубава фигура, а не пълна. И диета, мойте дъщери даже са получавали и шамар когато са се хранили неправилно , докато им създам тази култура. , но пък имат прекрасни фигури .И това ни е станало начин на живот ( отвреме на време аз се оотпускам ) но навреме се вразумявам Успех и не се предавай.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.