IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 2nd April 2009, 11:32
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Излизай навън и тичай, с горенаписаните упражнения няма да отслабнеш . Поне сега кросовете са масово явление и не те гледат като извънземно, увивай се от под гърдите до глезените , или до под коляното с найлон, отгоре чоропогашник-вълнен, отгоре грейка и тичай
И после припадни или направо умри!
Наелон около корема и бердата може, но в никой случай подобно безумно омотване. Порите трябва да дишат, иначе не достига кислород на тялото, прилошава ви и припадате примерно.
30 мин. "за начало" е много. Толкова е една нормална тренировка, за отслабване не е нужно да тичате с часове все едно тренирате за обиколката на Франция.
Започва се леко с бавно бягане и редуване с бързо ходене, преди това задължително се разгряват крайниците. Не се тича на наяден стомах, поне 2 часа трябва да са минали от последното ядене, а най-добре да е сутрин на гладно. Хем е по-хладно и няма да получите дамла с наелоните, грейките и вълнените гащи. С всяко тичане може да се увеличава пробега. Не се диша през устата, а през носа задължително. Хубаво е след тичането да се правят и коремни преси докато е загрял организма.
Относно храната, в никой случай гладуване, а хубав хранителен режим без боклуци и сладко.
Това е от мен, успех!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #492  
Стар 2nd April 2009, 11:34
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Пипи за начинаещи колко пъти в седмицата?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #493  
Стар 2nd April 2009, 11:41
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Колкото можеш Бюти. 2-3 пъти е добре, а 4 тренировки е най-идеално за мен. Не е хубаво и да се прекалява, защото организма трябва да се възстановява. Това са елементарни неща от обща култура трябва да се знаят, бодибилдинга и фитнеса не са само за хубаво тяло, а и за самодисциплина.
Аз тичам 1-2 пъти в седмицата, досега нямах време за повече, щото се прибирам в 19.30 от рабоат и то е тъмно от 2 часа навън, а фитнес с пътека няма наблизо... Бая воля и упоритост трябва.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #494  
Стар 2nd April 2009, 13:28
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Пипилота,
аз това го пиша от собствен опит , и не ми е ставало нито лошо , нито съм се чувствала неконфортно по някакъв начин. И сега го правя на проблемните си места с фолиото 5 дни в седмицата. Но хората са различни. Познавам и мъже който са смъквали само корем с фолио и крос, и общо пълни мъже, пак по същия начин и зимата са се навличали с дрехи за кроса. Всеки трябва да си намери неговия начин за справяне.
Ние тук даваме мнение само , а всеки си преценява сам за себе си кое е подходящо и удобно за него.
Така както на мен едни уреди не са ми удобни и тренирам на тези който ми допадат и упражнения без уреди не са ми по вкуса и правя само коремни преси в къщи ,до преди да имам кростренажор ,скачах на въже и упр. с краката ама хич не ми бе конфортно, сега кростренаж,коремни, гири , в залата ползвам уред за коремни преси и съжалявам , че там няма уред за трицепс на който се седи и с ръцете натискаш назад и надолу(има го в залата на плажа "М.Луйза"), не ми е удобно упр.на въжето за трицепс и за съжаление правя с гири.
Кажи някое упражнение за трицепс с уред-без въжето дето се тегли на долу.
Благодаря.
Отговори с цитат
  #495  
Стар 2nd April 2009, 14:07
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

На теб не ти е ставало лошо, но е неправилно. Общо взето не съм търсила информация в нета, бях гледала предаване по дискавъри по този повод и там го казаха. Аз не бих рискувала да се увия във всичко изброено от теб, достатъчно ми че имам потник и анцуг върху мен за да ми става топло. А и самото топене на мазнините става посредством високия пулс и големия обем кислород, който изразходваме. Горните дрехи може и да помагат, но пак смятам, че е прекалено всичко от изброеното и в никой случай от глава до пети омотани.
А за трицепс, ами аз предпочитам упражнения с чисти тежести. За трицепс правя френско с крив лост, кик бек и тва над главата с дъмбели, забравих му името. На уред - скрипеца. Там има различни приставки, които по различен начин ти натоварват мускулната група, не е само въже, то е доста трудно принципно... а тоя седнал уред за трицепс не го знам.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #496  
Стар 3rd April 2009, 09:58
jujuba jujuba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 25
По подразбиране

хах вчера и днес сутринта ходихме с една фр. тичаме сутринта и кантарчето показва -1 а и вчера вечерта тати ме изненада мн хубаво защото и той е решил че ще отслабва и беше купил една книга с една диета която исках да пробвам . А за сваленото сега кило не барзам да се радвам щото мн лесно ще го кача
Отговори с цитат
  #497  
Стар 3rd April 2009, 10:53
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Иди до тоалетнта и пак се претегли! 1 кило е нищо... сори , но аз откакто спортувам не съм свалила почти нищо - 2 кг максимум, но изглеждам на светлинни години по-добре ...
абе исках да се похваля само хахаххаха
Отговори с цитат
  #498  
Стар 3rd April 2009, 11:47
jujuba jujuba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
но изглеждам на светлинни години по-добре ...
тва да се чува
Отговори с цитат
  #499  
Стар 3rd April 2009, 15:28
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Има ли някой, който да е доволен от процедурите с апарата Веласмуут?
доста е скъпичко и ми се иска да знам какво да очаквам.
Отговори с цитат
  #500  
Стар 3rd April 2009, 16:41
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Има ли някой, който да е доволен от процедурите с апарата Веласмуут?
доста е скъпичко и ми се иска да знам какво да очаквам.


Дава отлични резултати. Говоря от личен опит.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.