IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 27th November 2007, 08:53
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Здравей daymler,
както виждам от снимките моето скомно мнение е, че твоят случай не е никак сложен. Само премахване на гърбица, без пипане на върха. Ти в случай нямаш, както бях аз паднал връх. Въпреки, че при теб също ще се наложи чупене. Няма от какво да се страхуваш. Животът ти ще излезе от релси само за седмици, после пак ще си правиш обичайните неша. Това, което мен ме притеснява е, че ми изглеждаш малък на години. Така ли е? Ако е така може би трябва да помислиш за изчакване.
Отговори с цитат
  #172  
Стар 27th November 2007, 16:37
daymler daymler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 31
По подразбиране

здравейте!

благораря много за отговорите Reason, наистина много!!!

а DoItSlow - на 16 съм, но както ти каза ще изчакам...като завърша гимназията.

Искам и върхът малко да се намали...не си личи много на снимката, но когато само го изправя става дълъг и смешен за това съм го и скъсил.
Иначе четох, че най-добрите лекари при ринопластиката, са и най-добрите и при пластиката на брадичката (забравих точното наименование) и си мислех за общо опериране. Ето като цяло профила който имам и профила който искам.Въпроса ми сега е дали е възможно това подчертаване на долната челюст?(предполагам става с липосукция но знам ли).И дали брадичката ще е проблем? -(на снимките долу си личи се съм я напрайл изпъкната напред и прибрана отдолу, също така съм подчертал долната челюст щото направо се слива)

Аааа и да не забравя ако може да ми кажете най-добрите в сферата на ринопластиката защото съм готов да дам колкото трябва пари само и само всичко да се получи както искам и при най-добрия!А също така и имам упасения относно упойката чувал съм че има хора които не се събуждат и т.н. не знам дали е истина но си имам един страх та реших да питам и това.Също така в амфас носът ми екато квадрат отпред...в смисъл точно на гърбицата е квадратно а не заоблено дали това ще е проблем за отстраняване?защото в профил си личи само гърбицата.

п.п. много ви благорая още веднъж!малко нагъл ставам с толко въпроси ама...

Ето двата профила:

http://www.picvalley.net/u/142/35336_294.JPG
http://www.picvalley.net/u/142/35337_296.JPG

Ето и амфас (макар не си личи това на носа но се напипва):

http://www.picvalley.net/u/142/35344_426.JPG

Благодаря ви предварително!!!
Отговори с цитат
  #173  
Стар 28th November 2007, 21:44
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Що се отнася до носът ти, проблем аз лично виждам в гърбицата ти и в нищо друго.Що се отнася до брадичката там нямаш никакъв проблем.След премахването на гърбицата ще видиш как ще ти се открои лицето и брадичката ще ти е най-малкия проблем.Що се отнася до това, кой хирург е най-добър в риноплатиката ще чуеш най-различни мнения.Аз лично съм се доверил на Джамбазов, макар той да не е пластичен хирург.Доверил съм му се, защото е УНГ.Освен това мисля, че прекалено много се вглеждаш в себе си.Още си малък, изчакай да порастнеш и виж тогава как ще си се развил.Поне на този етап не си вкарвай излишни паранои.Упойката е работа на анестезиолога.В момента в България има много добри такива и е излишно да се притесняваш за това.
Отговори с цитат
  #174  
Стар 3rd December 2007, 17:41
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

На втората снимка, с поправения нос(на фотошоп предплагам), изглеждаш много по-добре
Отговори с цитат
  #175  
Стар 3rd December 2007, 17:43
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Определено изглеждаш по-добре без гърбица.Ако не е тайна на колко си години?
Отговори с цитат
  #176  
Стар 5th December 2007, 11:31
daymler daymler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 31
По подразбиране

ами аз написах по горе - на 16 съм.
__________________
Everybody's talking all this stuff about me
Why don't they just let me live?
I don't need permission, make my own decisions.
That's my prerogative!
It's the way that I wanna live.
You can’t tell me what to do.
Отговори с цитат
  #177  
Стар 5th December 2007, 11:32
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Ама то освен носа и долу под челюстта е бутано на шопа...
Отговори с цитат
  #178  
Стар 5th December 2007, 11:42
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daymler
ами аз написах по горе - на 16 съм.
не съм видяла,
но просто трябва да изчакаш да станеш поне на 18 и тогава да мислиш за операция,а дотогава още колко неща ще ти минат през главата да правиш-не поставяй носа на първо място.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 5th December 2007, 13:55
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Ама то освен носа и долу под челюстта е бутано на шопа...
Просто е махнал сянката
Отговори с цитат
  #180  
Стар 8th December 2007, 22:27
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Здравейте!

Аз искам да попитам горе-долу колко дни след операцията спадат оттоците, синините и кръвоизливите в очите? Може би най-накрая зимната ваканция ще си направя ринопластиката, но ще имам не повече от 10 дни след нея, докато започна да ходя пак на училище. Дали 10 дни са достатъчни?
И за конците искам да питам - чела съм, че известно време след операцията ти "падат" конците. Интересно ми е как по-точно падат и колко време продължава това?
За всички, които вече са си правили ринопластика - лично на вас колко време ви тряваше да изглеждате нормално и да можете да излизате без притеснения от оттоци и т.н.?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.