IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 30th May 2009, 10:08
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Тира, мерси за всичко си права. Чела съм я ,ама миналата година, ама пак ще я прочета. Права си, че тогава ми действаше много положително и стимулиращо1
Отговори с цитат
  #282  
Стар 30th May 2009, 10:33
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте красавици, и моят съботен работен ден приключииии
Едвам отлепих сутринта, много ми се спеше. Всеки път им се ядосвам не тези дето ги правят тези работи със отработванията.Но.........това е друга тема.
Хапнах си триците с кисело мляко, пийнах кафенце и водичка и сега съм на линия. Нещо Дундаринка ни се губи днес, защо така?
Леле, какъв мрачен и сив ден е днес, но пък е само за сладка дрямка
Лек и отслабващ ден на всички!
Отговори с цитат
  #283  
Стар 30th May 2009, 10:42
Аватара на Ice Angel
Ice Angel Ice Angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте! Редовно ви чета.Реших и аз да мина на този режим от днес. Много ми се иска да сваля 7кг и реших да пробвам този режим съчетан с тренировки пък ще видим резултатът.

Определено времето днес е ужасно
__________________
Никога не се отказвай!
Отговори с цитат
  #284  
Стар 30th May 2009, 11:15
Аватара на Virtue
Virtue Virtue не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 335
По подразбиране

Ice Angel, добре дошла при нас !

Пожелавам ти успех с режима, който е абсолютно гарантиран, щом си стриктна ! Ако имаш въпроси, ще помагаме, всички мацки са много отзивчиви А милата Тиррка свърши страхотна работа в началото на темичката има много добро инфо там

Лилито, не се отчайвай, не губи мотивация - аз да споделя снощи каква мотивация имах - просто още съм ухилена кат' зелка
Имам едни дънки, които за една година ми станаха малкииии. Преди режима реших да ги премеря и да видя накъде са ми и да слабея, докато вляза в тях. Можех да ги вдигна само маааалко над коляното ... Все едно никога не бях ги обувала... Честно да си призная, аз знаех, че ще отслабна, но не вярвах да мога да ги обуя някога... Снощи обаче след ядене дори ми хрумна да ги пробвам... и, хора, не само, че влязох в тях, но и ги закопчах!!!!!!!!!!!!!!!!! Все още са ми тесни, разбира се, и не могат да се носят засега Но не това е въпросът. Пожелавам ви това чувство - върховно е! Надявам се да съм стимулирала някого, аз самата днес летя
Отговори с цитат
  #285  
Стар 30th May 2009, 12:00
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Оооо, Virtue, караш ме да се изчервявам....
Още не съм я свършила напълно.
Всъщност пратих на Льофи информацията за непопълнените фази и ще чакаме сега той да ги постне.
Тогава вече ще съм доволна от себе си.
И само някой да е попитал нещо !!!!!

Ice Angel добре дошла, мила. Желая ти успех.
Но с риск да провокирам пак някого и да ме налети, ще кажа че в този режим тренировки се препоръчват чак в трета фаза. Това не означава да лежиш и да ядеш , но натоварването трябва да е минимално.
Бързо казвам две причини :
**през ударния период, цялата енергия отива за преработка на протеините. възможно е човек да се чувства отмалял, уморен и дори да му е студено. ако натоварим тялото и с физически упражнения то тогава няма да ни останат никакви сили.
** през втория период пък когато се сваля повече на мерки ( в сантиметри) човек който тренира ще се лиши от минуси в мерките, поради това че при тренировки се увеличава мускулната маса. Това води до намаляне на стимула а дори някои хора си мислят че ефектът от режима е никакъв.

Според автора ако искаме да спортуваме, то нека това да бъде след ударния период и да се задоволим с много разходки, джогинг или плуване. Но само толкова. Дано да ти е достатъчно.
Отговори с цитат
  #286  
Стар 30th May 2009, 12:30
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Добре дошла, на Айс Енжъл и май още някоя новичка дюкеса имаше, ама съм на възраст и дотам не помня!
Неданеда, и аз ище малко и ще приключвам!
Върчу, това за дънките - невероятно изживяване е, искрено ти се радвам и го пожелавам на всички! Аз споделих преди време - напъхах се в дънки, които съм носила на 58 кг, а бях 63.
Чичо ти Дюкан е голям пич!
Отговори с цитат
  #287  
Стар 30th May 2009, 12:31
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Хора, дайте ми линк да си сваля книгата , че не я намирам в нета нещо. Мерси!
Отговори с цитат
  #288  
Стар 30th May 2009, 12:32
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Лили в пърия ми пост на първа страница има линк.
Отговори с цитат
  #289  
Стар 30th May 2009, 12:37
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

По въпроса ти не мога да помогна, виж на първа страница, ама да кажа, че 5 кг за 17 дни си е за Гинес, аз ги свалях 2 месеца и отгоре! Не бързай! Търпение!
Отговори с цитат
  #290  
Стар 30th May 2009, 13:02
Аватара на Зори
Зори Зори не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: varna
Мнения: 196
По подразбиране

Здравейте Дюканки,
пак не мога да ви изчета ,но да кажа предварително
Добре дошли на новите
честито за минусите / не съм изчела последните 2-3 стр. , но съм сигурна , че имате минуси /
Аз напоследък съм до към 4-5 часа ситринта на работа и немога да се наспя
тъкно се събуждам към 1-2 и после пак заспивам и в тия жегаи тука направо ........... ужасно е
ето в момента още спя и немога да свържа 2 изречения на кръст хихихи
__________________
http://www.mamaibebe.com/text/4a128eed0f3f9.gif
стар 69 кг.
след 4 месеца 52кг
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:18.