IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th March 2009, 22:56
Аватара на miss_dior
miss_dior miss_dior не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 24
По подразбиране

[quote="no_fear"]Аз пуша пури,би ме зарадвал някакъв аксесоар за тях-резачка,пънче,пепелник,или запалка.Бих се зарадвал на хубава риза,съответно=бельо(ако сте достатъчно близки),ики-каквото и да е,но да носи доза индивидуалност,така,че човека да се почувства специален,няма значение цената...[/

много хубаво да,но като не пуши,само пиебельо,харесваш ли?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th March 2009, 23:05
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ами ако ти е гадже, да бельото е добър вариант,

Моят мъж беше фен на Ювентус преди време, и аз видях в един спортен magazin боксерки черно бели на рае, с номер....точно ювентуски си бяха.
Той много се зарадва, но 'подаръка" ми беше ей така без причина....
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th March 2009, 23:58
no_fear no_fear не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 434
По подразбиране

Да,вземи му някакво,аз лично съм фен на D&G или Emporio Armani
__________________
Мога да устоя на всичко,освен на изкушението,защото единственият начин да се оттървеш от него е да му се отдадеш.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29th March 2009, 00:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

По- интересните подаръци, които съм правила на моя мъж са далекоглед, за да гледа по- лесно комшийката отсреща, като простира по сутиен , един стар часовник с история, рядък вид кафе (ако е изявен кафеджия), стар пистолет... за следващия рожден ден подаръка ще му е книга за рода му- започнала съм вече да събирам инфо, но голям зор ще видя, защото хем са многобройни, хем са пръснати по целия свят.... та не знам дали ще ми стигне една година... бе доста нестандартни подаръци съм му правила, ама дет се вика, познавам го що годе... ти дори не си сигурна дали има хоби- за мен лично колкото повече емоционална стойност има подаръка, толкова по- ценен и интересен е, а за конкретния човек само ти можеш да прецениш кое ще има стойност- събери си мислите и познанията за него и според тях реши какво да е- на мен поне масажи и джакузита са ми също толкова банален подарък като парфюма, ама кой знае, може и аз да съм сбъркана
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th March 2009, 00:49
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

apoklistika, страхотна си


miss_dior, що не влезеш в някой магазин за антики, ако си пада де
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th March 2009, 01:32
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

добре miss_dior аз не разбрах какъв ти е този мъж гадже съпруг или?но моят съвет е да го попиташ какво иска!ако познаваш приятелите му (не ти е гадже) питай тях какво иска не вярвам да не им е споделил нещо!Или пък излезте двамата за подарък!Успех!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th March 2009, 02:02
Аватара на miss_dior
miss_dior miss_dior не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
добре miss_dior аз не разбрах какъв ти е този мъж гадже съпруг или?но моят съвет е да го попиташ какво иска!ако познаваш приятелите му (не ти е гадже) питай тях какво иска не вярвам да не им е споделил нещо!Или пък излезте двамата за подарък!Успех!
нее не ми е мъж,гадженце ми е,но ако го питам той веднага ще каже,неее нищо не искам,дран дран,сложен човек,без определено хоби,работохолик май повече и малко луд) май наистина по добре нещо за спомен отколкото масаж или нещо такова....много ви благодаря все пак
Отговори с цитат
  #38  
Стар 29th March 2009, 14:13
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Щом е гадже, взимай му един портфейл
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 29th March 2009, 15:58
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз ще изброя на какви НЕженски подаръци се радвам аз:

1. Шантава (в смисъл на по-необичайна) мишка за лаптопа.
2. Аналогично "шантав" калъф за iPhone-a.
3. Кожен (но от мека естествена кожа) калъф за документи (застраховки, резервации и т.н.) по време на пътуване.
4. Ножче за пури (аз не пуша пури, нито мъжа ми, но ножът за пури върши страхотна работа за други цели...не, не за това, което си помислихте... а примерно за изстръгване на винетки от прозореца на колата). BTW, мъжете, които принципно не пушат, обичат да припалват висококачествени пури (примерно истинска Cohiba, не знам с БГ дали има, не сме търсили..). Та скъпи и редки пури + ножче е нещо, което се помни.

Не съм съгласна на ризата и бельото - мисля, че там избора е много индивидуален и труден, дори при положение, че си 100% наясно с размерите; мъжете имат различни предпочитания към формата на бельото - дали да са слипове или боксерки, а ако са боксерки, каква материя и т.н. Примерно, аз лично към мъжките ризи за костюм имам страхотни претенции - да е crease resistant (немачкаема), да е памучна, и да не прави "мокри петна" под мишниците при изпотяване...Не ме питайте как и откъде пазарувам мъжките ризи за мъжете вкъщи...

Освен това, едни елегантни копчета за ръкавели са добър подарък за мъж-естет. В магазините на PINK има страхотни.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th January 2014, 10:39
Inaninkata Inaninkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Има ли часовник?
Аз на моя му подарих за рд-то часовник и остана много доволен. Оттогава е фен на часовниците и си купи още един. Не спира и да чете всякакви новини за тях и му се радвам
Постонно се рови и плакне окото с часовници тук
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОДАРЪЦИЗАМЪЖЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:15.