IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 15th December 2017, 08:55
wanesia wanesia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 4
По подразбиране за Заякова

Аз мисля, че много от нещата, визия, зарастване и подобни в голяма степен зависят и от организма. И професионалното изпълнение е важно, но и тялото си има своята дума. Аз съм изключително доволна от д-р Заякова, но двете ми гърди след мастопексията се възстановяваха различно. Сега почти два месеца след операцията едната - лявата стои естествено, мека е с добре оформена ареола. Дясната е по твърда и повдигната, но и лявата беше такава и вярвам, че и тя ще омекне. Нейната ареола все още зараства. Все пак това са две различни операции. Имах ранички по дълбоки и на двете ареоли, там където бяха конците, но се запълниха вече. Трябва търпение, не бързайте да обвинявате само. Въпреки белезите които ще останат предпочитам гърдите си в този вид, отколкото преди със зърна гледащи към пода.
Отговори с цитат
  #752  
Стар 15th December 2017, 14:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanesia Виж мнението
Аз мисля, че много от нещата, визия, зарастване и подобни в голяма степен зависят и от организма. И професионалното изпълнение е важно, но и тялото си има своята дума. Аз съм изключително доволна от д-р Заякова, но двете ми гърди след мастопексията се възстановяваха различно. Сега почти два месеца след операцията едната - лявата стои естествено, мека е с добре оформена ареола. Дясната е по твърда и повдигната, но и лявата беше такава и вярвам, че и тя ще омекне. Нейната ареола все още зараства. Все пак това са две различни операции. Имах ранички по дълбоки и на двете ареоли, там където бяха конците, но се запълниха вече. Трябва търпение, не бързайте да обвинявате само. Въпреки белезите които ще останат предпочитам гърдите си в този вид, отколкото преди със зърна гледащи към пода.
Е колко търпение да има още момичето, като е правила две НЕУСПЕШНИ операции при тази докторка и сега самата докторка й предлага трета реоперация.......
Отговори с цитат
  #753  
Стар 15th December 2017, 19:47
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Това е Абсурдно просто.....потресена съм!
Трета операция,заради нейната некадърност.......
Отговори с цитат
  #754  
Стар 16th December 2017, 12:51
Аватара на Зори
Зори Зори не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: varna
Мнения: 196
По подразбиране

именно и аз това казвам...
с цялата си наглост ме пита кога да ми запише час за трета операция :О !!!
това не е нормално!!!
гладна ли е останала ... или иска да си избие парите за ремонта които беше правила в клиниката! колко търпение мила, едната операция беше на 07.02.2016 , втората на 24.11.2016 и януари 2017 тя ме пита за трета.... WTF :O
__________________
http://www.mamaibebe.com/text/4a128eed0f3f9.gif
стар 69 кг.
след 4 месеца 52кг
Отговори с цитат
  #755  
Стар 16th December 2017, 18:10
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanesia Виж мнението
Аз мисля, че много от нещата, визия, зарастване и подобни в голяма степен зависят и от организма. И професионалното изпълнение е важно, но и тялото си има своята дума. Аз съм изключително доволна от д-р Заякова, но двете ми гърди след мастопексията се възстановяваха различно. Сега почти два месеца след операцията едната - лявата стои естествено, мека е с добре оформена ареола. Дясната е по твърда и повдигната, но и лявата беше такава и вярвам, че и тя ще омекне. Нейната ареола все още зараства. Все пак това са две различни операции. Имах ранички по дълбоки и на двете ареоли, там където бяха конците, но се запълниха вече. Трябва търпение, не бързайте да обвинявате само. Въпреки белезите които ще останат предпочитам гърдите си в този вид, отколкото преди със зърна гледащи към пода.
Ходеше ли на превръзки за тези ранички? с какво ги мажеха и за колко време се покриха?
Отговори с цитат
  #756  
Стар 26th December 2017, 09:49
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Е колко търпение да има още момичето, като е правила две НЕУСПЕШНИ операции при тази докторка и сега самата докторка й предлага трета реоперация.......
Нека не взимаме толкова насериозно мнения на потребители, демонстративно регистрирани Октомври, 2017, с 4 мнения . Уважаеми/а представител на Доц. Заякова (или самата Вие) , съветвам ви да намалите времето, инвестирано във виртуала и да наблегнете на отговорното отношение по повод коментара на работата Ви.

Дами, да ви кажа честно, аз лично много я харесах като човек, дори четох нейни публикации в медицински журнали http://press.mu-varna.bg/ojs/index.p...e/view/238/237

нали съм човек на нАуката, и това ме впечатли. Не намерих подобни на никой от другите големи, коментирани имена ( ИС, Георгиев и тн) . Да призная, като феминист, и жена катерила корпоративната стълбица , сама, бях впечатлена от биографията й , защото все пак оглавява клиниката по изгарания във Варна. Казах си- ето евала на жената, харесах я и това беше. Затова, управленски решения не се взимат , както ги взех аз. Затова си правя труда да коментирам тук, без да целя нищо обидно, деградивно или оронващо нечий авторитет, а споделяйки опит, да се опитам да дам адекватен фийдбек (не я харесвам тази дума, ама хайде) , който не е повлиян емоционионално.

За мен, чертата е следната:

абдоминопластика- да
гърди- не
белези- не

отношение в клиниката- перфектно

Зори, не знам .. истината е че тя никога не е натискала за интервенция- казва си какво що и ако искаш- аз лично много разчитах на името й и там ми е грешката . Аз НЕ СЪМ хирург, НЕ знам кое е най-добро за мен. Както и повечето тук - НЕ СМЕ. Затова, за дамите, решили да работят с нея, съветвам да бъдете конкретни във въпросите и получените отговори, и успех.

Единственото, за което се чувствам подведена е белега на лицето. В последващи консултации , разбрах че при хоризонтален белег, на скулата (където е сама линия на усмивката) е напълно безпредметно да се работи, защото при мимиката, същия винаги ще се разтегли. В след оперативния перод и последващи консултации, си правих корекция на същия белег , с лазер, за да спрем, доколото може разширяването. 7-8 процедури по 70 лв, които бяха болезнени. Това е единственото,за което ме е яд- за всичко друго си е мое собствено решение . Защото преживях да ходя със белег на лицето, лепенки, интервенции ОТНОВО... Самият белег беше 300 лв , или нещо подобно, на фона на абдоминопластика + липосукция + гърди + крекция ареола , не знам... закво й беше да ме ръчка при положение, че би трябвало да й е ясно че няма как да стане.

И нека не забравяме -> "Хипократовата клетва е клетва, полагана по традиция от лекарите, за етично упражняване на медицина. "

Последно редактирано от Caprice® : 26th December 2017 на 09:53
Отговори с цитат
  #757  
Стар 26th December 2017, 09:56
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El_83 Виж мнението
Ходеше ли на превръзки за тези ранички? с какво ги мажеха и за колко време се покриха?
И аз имах такива, ареолите бая време си изглеждат плашещи, но след около 10 месеца спират да секретират (където е имало възелче на конче) и са по-приемливи. Има един спрей СИЛБЕН, с нано-сребро. Много хубаво тушира, секрет и тн. Заякова ми го препоръча и наистина съм доволна от него.
Отговори с цитат
  #758  
Стар 26th December 2017, 11:25
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Подкрепям и разбирам напълно написаното от Caprice. Аз поставих импланти при др. Заякова и след това ги махнах пак при нея. Не е перфекционист в работата си определено. Свикнах с белезите си, но мисля че по-скоро имам кожа позволяваща формирането на добри белези, защото вторият път бях като драна и шита, на едната гърда останаха като с ръбове самите белези.
Давам си сметка, че не направих най-добрия избор, но грешката си е моя. Тя е направила, това което може. От начало бях решила че повече никога няма да помисля дори за "естетична" хирургия в България. От време на време ми се иска да направя консултация в София, но мъжът ми не ще е и да чуе, камо ли да гледа децата....А когато пораснат се моля да не ми минават вече такива мисли през главата. Мисля, че др. Заякова излекува до голяма степен суетата в мен, сега съм според мен с ужасни белези, криви ареоли, различно позиционирани и доста по-високо от нормалното, но ужасът, че някой може да ме докара в по-лошо от сегашното ми положение ме спира, за каквито и да е други интервенции...
Между другото вече 4 години, след като съм махнала имплантите, продължавам да имам болки в гърдите, най-вече около шевовете, но като цяло и в самите гърди и това също ме притеснява. Ходя на ехограф и там не виждат засега някакви проблеми, но нямах никакви притеснения и болки преди операциите и ако има нещо за което наистина съжалявам е че бях излишно суетна...имах гърди, поувиснали разбира се след 2 деца, всяко кърмено по 1 година и това беше нормалното да са увиснали и трябваше да се приема такава каквато съм, защото от позиция на времето беше по-добре от сегашната ситуация....
Отговори с цитат
  #759  
Стар 29th December 2017, 17:28
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

mumG , съжелявам да чуя, че се е стигнало до махане на имплантите, мила. Никой не е застрахован, въпреки хурурга, затова огромна доза респект и евала , че си събрала силата да изкажеш мнение тук. И при мен го имаше момента със суетата и себеприемането. За жалост, понякога , израстваме с болка... Надявам се за в бъдеще нещата да се променят за добро и да се чувстваш все по-добре и по-добре в кожата си.

Весели празници от мен.
Отговори с цитат
  #760  
Стар 6th January 2018, 11:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Нека не взимаме толкова насериозно мнения на потребители, демонстративно регистрирани Октомври, 2017, с 4 мнения . Уважаеми/а представител на Доц. Заякова (или самата Вие) , съветвам ви да намалите времето, инвестирано във виртуала и да наблегнете на отговорното отношение по повод коментара на работата Ви.

Дами, да ви кажа честно, аз лично много я харесах като човек, дори четох нейни публикации в медицински журнали http://press.mu-varna.bg/ojs/index.p...e/view/238/237
...
Каприз, браво!
Не защитавам Заякова или някой друг. Просто негативно мнение от някой и последващи други мнения са ми точно като линчуване. Много ми е грозно, не знам. В крайна сметка всеки прави грешки, затова сме хора. Казвайте за грешките, но ако може с по-малко емоция. Мненията с много емоция ме карат да се застъпвам за другата страна - несъзнателно.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.