IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th August 2015, 12:53
secoi6 secoi6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 2
По подразбиране 90 дневната диета

Здравейте, нова съм във форума и съжалявам предварително ако вече има такава тема. От днес започнах 90 дневната диета и ако някой друг също я спазва моля нека обменим опит. Горе-долу смятам, че започнах добре, но все пак ще ми бъде изключително приятно ако има някой с когото да обсъждаме минусите и евентуално плюсовете докато сме на тази диета! Е, надявам се, че ще има кандидати, за да пишем. Успех от мен на започналите и успех и на себе си, дано да успея!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th August 2015, 15:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тъкмо писах един коментар в темата за газираните напитки и сега видях тази тема и там писах нещо по обобщено свързано с диетите.
Тук не пишат много хора, даже никой не пише, но ми стана интересно и ще те помоля да споделиш, какво искаш да постигнеш с тази диета ?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th August 2015, 16:03
secoi6 secoi6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря ти, че се отзова. Ами искам да постигна няколко килограма под това, което съм в момента. Просто няма значение, но до 10 кг искам да сваля със сигурност. Четох доста отзиви относно тази диета и се надявам, че ще има резултат. То накрая и ще си покаже. Аз за съжаление не успях да спазя часовете за хранене поради лични ангажименти, но според теб менюто за днес добре ли е?
З:кафе 3 в 1 - 10:00ч
втора закуска: 2 праскови - 12:00ч.
17:00ч. - 2 свински кренвирша 1 филия бял хляб половина домат
днес е белтъчния ден, не спазих много часовете, но количеството дали е голямо? Много се радвам дано повече хора се съгласят да помагат просто ми трябва съвет. Отново ти благодаря.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th August 2015, 19:41
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

3 в 1 и кренвирши................................ .това е най-ужасното нещо, което би могла да си причиниш. Не това е начинът. В момента е лято, наситено е с хубави и свежи български плодове и зеленцуци, на фона на които ти изрба кренвирши...........Зарежи тъпата диета. Организмът има нужда от храна, която храни клетките, насища ги с кислород и хранителни вещества. А ти преднамерено го лишаваш от това. Ставаш сутрин рано правиш една огромна купа салата тип - миш маш - домати краставици, пресен лук, спанак.........всякакви зеленчуци и ядливи "треви". Ако имаш възможност овкусявай с истински ябълков оцет или лимонов сок. Фалшив оцет не ползвай. В допълнение вместо мазнина ползвай смлени ядки - орехите например са идеални мазнини, бъкат от омега 3.
Ядеш салата - 4-5 пъти през деня и към нея добавяш нещо друго. Може да е домашно приготвена храна, някаква глезотийка - но в малки количества.
Какви кренвирши..................забрави боклуците. Яж здравословно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th August 2015, 00:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако не знаех много такива случаи с подобни хранителни режими, щях да съм потресен, но и ти си поредният случай и ако беше писала това в един друг форум и за фитнес, там щяха да те нападнат и да ти се подиграват. Аз не бих направил това и за жалост на теб не са ти ясни фундаментални неща свързани с храненето, които не могат да се опишат в няколко реда.

Аз нямам и това време да опиша всички неща, но ще те насоча къде и какво да четеш, защото положението е много зле. Дори и да нямаш финансови възможности и това не може да е оправдание в случая.

Тука си анонимна и не се притеснявай да споделиш за себе си, на колко си години, килограми, ръст, макар, че те не са толкова важни. Ти нямаш пълноценно хранене от което ти зависи и здравето. Вечерята ти е показателна, че много неща не са ти ясни.

То е ясно, че не знаеш от какви нутриенти има нужда тялото, как функционира и тва не може да се опише с няколко реда, но постепенно ще ги научиш нещата ако имаш желание.

Като за начало изгледай това видео -

https://www.youtube.com/watch?v=4gq41D7V0Hg
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th August 2015, 17:59
Аватара на Vampiree
Vampiree Vampiree не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, аз също съм нова тук и се интересувам от 90 дневната диета тъй като и аз я започнах само, че от днес. Наистина това с кренвиршите не е добра идея, целта на диетата е разделно хранене, здравословно, защото ако се храниш по този начин най - много да си докараш някоя болест. Трябва да ядеш от всичко по - малко, но с качествена храна. Относно кафето аз също пия 3в1 и то само защото така съм свикнала и ми е много трудно да се откажа от него, но също така и пуша, което е един от минусите ми, но въпреки това аз също се наех да изпробвам тази диета! Не си сама! Висока съм 156 и тежа 51кг. С други усилия свалих около 5 кг, защото преди тежах повече, но също свалям и от стрес, който за съжаление е доста често срещан в ежедневието ми. И така моето меню за днес беше:
Закуска: кафе 3в1 - 10:00ч.
след това направих малко кардио и упражнения.
обядвах в 13:00ч. - салата с домати, лук, краставици и сирене. Хапнах 1 филия бял хляб и половината от кисело мляко 400гр. с 4%.
Вечерях половината на обяда, а за "следобедното ми кафе", което днес беше малко по - късно отново 3в1 в 18:30ч. и още малко упражнения
Не знам дали първият ми ден беше успешен, но виждам, че има хора, които ни съдействат и ще ни съветват, защото и аз не съм кой знае колко запозната. Успех и пиши как се справяш.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th September 2015, 10:26
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране 90 дневната диета

Някой правил ли я е и доволен ли е от резултата? Не съм сигурна дали да я започвам. Една приятелка имаше след това проблеми с цикъла.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st October 2015, 14:32
katiamil katiamil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Аз я правих миналата година. Наистина ефекта беше поразителен, свалих 30 кг. Чувствах се лека като перце. След като диетата приключи продължих да се храня умеро като през цялото време избягвах захарта, тестените продукти и газираното. За съжаление килограмите ми започнаха да се връщат. В крайна сметка тази пролет започнах активно да се занимавам със спорт. Фитнес инструкторът ми ми направи страхотен режим, от който се чувствам прекрасно.
Не знам за странични ефекти от тази диета, но възвръщането на килограмите ми ме отказа завинаги от нея.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st October 2015, 16:20
Аватара на Katnip
Katnip Katnip не е на линия
Administrator
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Аз я правих преди 2 години. Наистина отслабнах, след това правих и 3 месеца захранване, както съветват и въпреки всичко, не само че върнах килограмите, но и качих още отгоре.
Общо взето започнете ли я, трябва това да ви стане хранителния режим завинаги - разделен. Иначе е безсмислено.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th October 2015, 15:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denidimitrova Виж мнението
Някой правил ли я е и доволен ли е от резултата? Не съм сигурна дали да я започвам. Една приятелка имаше след това проблеми с цикъла.
Проблеми с цикъла ще имаш, когато свалиш доста кг и паднеш под собствения си минимум (който е различен при всекиго). С една дума в организма ти вече няма достатъчно мазнини, в храната, която ядеш също няма необходимите на тялото мазнини - тогава се обърква цикъла. Защото за производството на женските полови хормоните първоизточник са мазнините. Например при мъже със затлъстяване се увеличава естрогенът (женски полов хормон).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дневнатадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:06.