IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th September 2007, 15:48
liTtle_girl liTtle_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране Подготовка за бала

Здравейте.Дойде и моето време.Тази година ще съм абитуриентка и тъй като имам някои проблеми,мислех да се посъветвам с вас как да започна да ги разрешавам по от време,все пак това е ден,който е един,единствен такъв в живота.Първият ми проблем е с кожата на лицето-много мазна,чувствам я постоянно лъщяща.Пробвала съм какво ли не,предимно домашни маски ,но ефекта е много краткотраен.От време на време ми излиза по някоя пъпка,имам малко белези и си ги прикривам с малко фон дьо тен (конкретно на Импала) и си слагам малко пудра от антибактериалната на Манхатън,но когато влизам от студено на топло,имам чувството,че всичко ми се разтича Преди имах хормонални проблеми и пих доста дълго време Диане -35 и се бях пооправила,но сега като не ги пия имам чувството че пак се върна същото положение,но гинеколожката ми каза,да не пия повече хормонални,че не било хубаво и незнам какво да правя.Старая се да не ям сладко,мазно,да ям повече плодове и зеленчуцино ефект никъкъв.Можете ли да ме посъветвате нещо,единственото нещо което ме кара да се чувствам зле и с ниско самочувствие е това Благодаря предварително.Мисля че тази тема може да е полезна и на други.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th September 2007, 17:03
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет!
Поздравления за тава, че си се сетила навреме да започнеш с подготовката за бала, която изисква повече внимание от избор на рокля (въпреки че тук може и да се поспори ), а именно...състояние на кожата, килограми и т.н....
По повод мазната кожа и пъпките ти препоръчвам да прегледаш темите по въпроса ( http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2388 )....момичетата препоръчват различни продукти, което е и нормално....действието им е различно при различните кожи и т.н...
Аз например сега ползвам измиващ гел на Eucerin, след това почистващ лосион за мазна кожа на Талодерма, маска за мазна кожа на Талодерма, розова вода, хидратантен крем на Avenе и се старая да огранича до минимум грубата физическа саморазправа с новопоявилата се пъпка ! От гореспоменатите продукти мисля, че тези на Талодерма ми помагат най-много, защото положението се подобри значително, именно след като започнах да ги ползвам. Виж темата за Талодерма ( http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=7421 ), доста момичета са изключително доволни от предлаганите мазилца!
При мен ограничаването на количеството и подобряване на качеството на приеманата храна също оказва влияние..нашата Даничка съветва следобед и вечер да се ограничи (май най-добре съвсем да се изключи) приема на млечни продукти.
Пий много вода и чайчета всякакви, има и антиоксидантни такива...нямам представа доколко наистина имат ефект... (внимавай да не прекалиш с подсладителите в напитките, ако ползваш такива въобще...)
Дано намериш нещо, което и на теб да действа благотворно! Важното е да си търпелива и постоянна в действията си и всичко ще е о.к... ...а не на 18.05 да пускаш тема..."Как да сваля 17 кг за 7 дни?!....Помощ....много съм отчаяна...!".. ..е то оставаше да не си.....
Прегледай темите, обсъждани са хиляди неща...Много ще имаш за четене, но със сигурност ще ти е от полза. ..препдолагам, че и миналата година е имало абитуриенти ! като не намериш нещо, питай.....Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th September 2007, 20:32
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

ох ох ох, и аз тази година съм абитуриентка. аз обаче имам проблем с роклята, нямам никаква идея каква ще е. още миналата година разглеждах сайтове и тука четох форуми за рокли и т.н. но не мога да си харесам нищо. предполагам че цвета ще е лилав, защото обожавам лилавото, повечето ми дрехи са такива, гримове бижута... но пък от моя клас всички очакват да съм с лилава рокля и се разубеждавам за цвета, макар че мннн искааам лилава рокля, пък за модела...и за прическа незнам, ужас
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th September 2007, 20:48
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

хубаво е наистина, че си решила да се погрижиш по-отрано за това събитие, което определно си остава спомен ако не за цял живот то поне за мноооого дълго
първо да те питам - от кой град си? за да мога ако мога когато давам съвети да те препращам към сътветните места, стига да мога
ходиш ли на козметик? ако не - тръгвай бих те посъветвала преди това да отидеш на дерматлог или ако в твоя град предлагат услугата диагностика на кожата да направиш една такава диагностика. започвам именно с кожата, защото ти саната казваш че имаш някакви проблеми. ако нямаш кой знае какви сериозни кожни проблеми 1-2 месечно почистване при козметик е ок според мен
ако ти харесва да си с тен, поне 2месеца преди бала тръгни на солариум или ако не си фен на солариумите пробвай бронзанти. но по-отдавна за да знаеш какво ще се получи при теб като се намацотиш
като наближи бала пробвай различни прически и гримове с тоалета, за да си подготвена по -отраничко
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th September 2007, 21:28
liTtle_girl liTtle_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от last night
ох ох ох, и аз тази година съм абитуриентка. аз обаче имам проблем с роклята, нямам никаква идея каква ще е. още миналата година разглеждах сайтове и тука четох форуми за рокли и т.н. но не мога да си харесам нищо. предполагам че цвета ще е лилав, защото обожавам лилавото, повечето ми дрехи са такива, гримове бижута... но пък от моя клас всички очакват да съм с лилава рокля и се разубеждавам за цвета, макар че мннн искааам лилава рокля, пък за модела...и за прическа незнам, ужас
Ами от Пловдив съм и честно казано не съм била на козметик досега.Страх ме е да не попадна на някоя дето ще ме устиска само
Izabo,много си права.Благодаря за съветите,ще потърся нещо на Талодерма,но все пак можеш ли да ме ориентираш какъв продукт точно да търся,крем ли,маска ли,че не съм много наясно.Поне относно килограмите....нямам проблем,освен да взема да кача 2-3 ,че бюст не ми остана.Ама скъсах с приятеля ми,с който бяхме 2 години заедно и представете си точно сега като ми е най-напечено как го преживявам
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th September 2007, 22:31
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liTtle_girl
.....Ама скъсах с приятеля ми,с който бяхме 2 години заедно и представете си точно сега като ми е най-напечено как го преживявам
Горе главата, слънце.... , няма смисъл да си тровиш нервите за минали неща... ...Ще мине малко време и ще видиш, че ще позабравиш и ще "преживяваш" вече други и много хубави неща... (този път с усмивка )
Сега по темата...
Можеш да си вземеш лосион за почистване за мазен и смесен тип кожа(след това изплакваш с вода, аз не съм го ползвала обаче), тоник за мазен и смесен тип кожа (аз съм много доволна от него!), маска за мазен тип кожа и против акне (ааааадски е добра ) и кремчета за мазен и смесен тип кожа, като по-добрият бил този в туба (още го нямам )
Между другото във форума на бг мама има хиляди мнения за продуктите на Талодерма (балът ти ще дойде и ще премине, докато изчетеш всичко там ), а и консултант от Талодерма дава конкретни съвети на дамите !

Проблем е, че малко трудно се намират продуктите им. Предлагат се в някои аптеки, магазините Лечител и Кауфланд. Ето какво намерих при мамите за Пловдив.... :

"Ще ти дам 3 аптеки, в които зареждат по-честичко:

Санита - 5, ЧА
ул. Цар Борис 3-ти, № 60, тел. 032/630313

Санита - 6, ЧА
ул. 6-ти септември, № 146-А, тел. 032/630310

Тони фарм, ЧА
ж.к. Тракия, бл.71., ет.1, тел. 032/680470

и в Магазините на Лечител"

Дано са ти удобни...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th September 2007, 14:37
liTtle_girl liTtle_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Цитирай:
Първоначално написано от liTtle_girl
.....Ама скъсах с приятеля ми,с който бяхме 2 години заедно и представете си точно сега като ми е най-напечено как го преживявам
Горе главата, слънце.... , няма смисъл да си тровиш нервите за минали неща... ...Ще мине малко време и ще видиш, че ще позабравиш и ще "преживяваш" вече други и много хубави неща... (този път с усмивка )
Сега по темата...
Можеш да си вземеш лосион за почистване за мазен и смесен тип кожа(след това изплакваш с вода, аз не съм го ползвала обаче), тоник за мазен и смесен тип кожа (аз съм много доволна от него!), маска за мазен тип кожа и против акне (ааааадски е добра ) и кремчета за мазен и смесен тип кожа, като по-добрият бил този в туба (още го нямам )
Между другото във форума на бг мама има хиляди мнения за продуктите на Талодерма (балът ти ще дойде и ще премине, докато изчетеш всичко там ), а и консултант от Талодерма дава конкретни съвети на дамите !

Проблем е, че малко трудно се намират продуктите им. Предлагат се в някои аптеки, магазините Лечител и Кауфланд. Ето какво намерих при мамите за Пловдив.... :

"Ще ти дам 3 аптеки, в които зареждат по-честичко:

Санита - 5, ЧА
ул. Цар Борис 3-ти, № 60, тел. 032/630313

Санита - 6, ЧА
ул. 6-ти септември, № 146-А, тел. 032/630310

Тони фарм, ЧА
ж.к. Тракия, бл.71., ет.1, тел. 032/680470

и в Магазините на Лечител"

Дано са ти удобни...
Много си мила.Благодаря ти за изчерпателния отговор и за помоща !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th September 2007, 14:45
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

За нищо.. ! Дано и ти да си доволна от резултатите !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th February 2008, 18:30
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Момичета, знаете ли къде в София се продават бижута от бяло злато и кристали (цирконий, сваровски и т.н.). Бях в Алтънбаш, но там са с диаманти и няма да ви казвам за какви цени става въпрос. Освен на Витошка, къде на друго място мога да намеря и то не на бомбастични цени.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th May 2017, 12:30
vaniazaeva vaniazaeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2017
Мнения: 2
По подразбиране Добре хидратирана кожа

Пийте poзoвa вoдa за пиене, за да хидратирате кожата отвътре. Добре хидратирана кожа изглежда и се чувства плитка и здрава.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подготовказабала
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:39.