IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th April 2007, 10:08
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Психотерапията не е за психично болни хора. И психологичните проблеми нямат нищо общо с нервите или стреса, и не са някакъв етап от психично заболяване.
Ако имаш пари, намери си добър психотерапевт, ако нямаш - погледни горния ми пост.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th April 2007, 14:05
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Аз не съм казала че психологичните проблеми имат нещо общо с нервите и стреса, съжалявам за това че така сте ме разбрали, казах само че псориазасът има и то много общо.
При това за мен лично и не обременявам никой с мойто мнение, някои от психологичните проблеми идват заради стреса на който сме подложени денонощно.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th April 2007, 11:41
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

morad69, не знам ти дали си проверили и дали знаеш имаш ли и на кожата на главата псориазис но ти препоръчвам този шампоан много добре влиае- Saint-Gervais (psoriane), за жалост не го има във всяка аптека и струва 30лв. за малка опаковка, но найстина много добре влиае. От личен опит го препоръчвам , можеш да си намериш други много по-евтини но те не помагат като този.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th July 2007, 13:14
inna inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 11
По подразбиране Re: Псориазис

Здравейте,аз също бях болна от псориазис,отидох при един билкар в Харманли и той ме излекува.
тел. му е 0878 771 725 Баев
ако някой се интересува може да ми пише на лични.
__________________
Не всичко което блести е злато!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th July 2007, 09:45
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Псориазисът е дерматологично заболяване,което се лекува ,но не се излекува!Постигат се дълги ремисии понякога(периоди на липса на обривите) ,но след диетични грешки,употреба на някои лекарства или продължително излагане на слънце пак се появяват!
Ще си замълча за психотерапията,защото не ми е ясно нищо от това,в кожна клиника съм виждал доста хора ,идващи от всякъде ,за да ги лекуват специалистите в катедрата ,а в Психиатрична клиника не видях нито един?Както и да е...
Лечението се води от специалист ДЕРМАТОЛОГ ,то е много отговорно и продължително!Изисква много и от страна на лекаря и от страна на болния,за да се стигне до положителен ефект
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th July 2007, 11:34
inna inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 11
По подразбиране

да,и на мен това ми разправяха 10 год,но фактите са факти За 10 год. нито един доктор или професор не успя да постигне това което направиха билките!
искам само ако мога да помогна на някой.
Цял живот не мога да се отблагодаря на билкаря от Харманли,той ми върна не само здравето,той ми помогна да живя пълноценно!
Поздрави на всички
__________________
Не всичко което блести е злато!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Псориазис
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:23.