IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 1st June 2008, 18:08
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте пак милички слаБоранки!!
selvaggia при рязко сваляне на килограми (без спорт) се получава ефекта на "увиснала кожа", мисля че за да го няма проблема, трябва едновременно диета-спорт-масажи (когато говорим за много килограми). А за стриите няма заличаване, уж рекламират разни мазила, но не съм чула някой да се е похвалил със скриване на белезите!!!
Не съм била в 3-та фаза не мога да дам съвет, нашита старши Дюканки да споделят и аз ще чакам...!!
divina много тенкс за спец поздравчето..
Лека вечер от мен...
Отговори с цитат
  #482  
Стар 1st June 2008, 18:27
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Реакции и резултати

Още малко от моята история, за да успокоя npp
Човекът, с когото живея вече 8 години (накратко казано мъж ми, макар и незаконен) през април миналата година замина на плаване за 6 месеца. Е, нямаше го 8 месеца, през което време аз свалих 38 кг. Като се прибра, на автогарата го посрещна брат му, аз бях на работа. Та... Отивам да го прибирам, те двамата слязоха пред блока. Излизам от колата, деверчето ококорва едни очи , а моят: "К'о пра'иш, бе, каква е тая кола?" (В отсъствието му бях си сменила колата, ама това ли беше най- важното?) Вярвайте ми, по- голямо разочарование не съм изживявала. Нали все правим всичко и заради любимите, пък те... Е, не останах само с разочарованието от липсата на реакция. Започнах да питам: "Не забелязваш ли, че съм стопила доста килограми или...?" А той най- невинно: "За мен няма никаква разлика." Вярвате ли ми, че исках да го убия Не знам как успях да се задържа в кожата си. Може би защото ми беше станала голяма вече Да, обаче, когато почнах да качвам пустите 7 килограма ... малееее, не пропускаше да ме преследва с поглед като съм край него и да ме дъвче непрекъснато, че и кило да кача ми личи. "Колко качи вече?" Сякаш допреди 2 месеца не съм била толкова! Гадина!
А ти за майка ти и свекърва ти! А моята майчица, милата, само ме призовава да се спра вече, ще се разболея. Е, слава Богу! здрава съм,изглеждам добре и се чувствам добре.
Е, излишна кожа дал Господ. Ама... обещала съм и като падна под 70 кг да я дам на някой доктор. Бях си обещала всички пари, които ще изгладувам да отидат за пластики, ама... за почти 60 кг нищо не съм спестила.
Така, мили момичета, слабеейки караме хората да злобеят. Нека им, нека ние да се чувстваме и да се виждаме добре, а тези, дето не ни забелязват, и ние няма да ги забелязваме.
Присъединявам се към съвета по- горе за кантара. Сваляте ли, теглете се всеки ден, за стимул. Задържате ли, или не дай Боже!, качвате ли, забравете кантара до края на седмицата (или в случая ПЗ). Ако държите за статистиката да отчитате резултати всеки ден, жертвайте 35- 40 лв. и си купете кантар, който измерва мастното съдържание. Следете в тези моменти него. Ще се успокоявате, че показанията на водата се покачват, а % мазнини намалява, независимо, че килограмите не мърдат или мърдат не в посоката, която целим. Е, не всички, де Тези, които прекаляват с доматите и кремчетата... няма да се успокоят от видяното
Ще си позволя още един съвет, макар че знам, че няма да ме послушате. За тези, дето са в 3 фаза, а още повече за 1 и 2: Череши ще ядем... догодина.
Ужасно съм мнгословна, за което моля да ме извините! Съветите напират в мен, сякаш някой ми ги иска
Отговори с цитат
  #483  
Стар 1st June 2008, 18:43
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Мацки аз съм едноа много голяма ТОНТА (глупачка) вчера немозах да устоя на полувин паничка танкаааа супичка от зеленчуци. ........а днес този ден на детето как ме нагласиха . .......мушнах топчица сладолед ,МОЯТ МИЛ МАЙ МИ НАПРАВИ КЛИПчЕ. .......а и киното всички ядяха пуканки ....и аз скрих николко..........азс сам ужасссссс....ми то никoй в къщи като не ме подкрепя ...(всички като ти казват)ееееее де кво оттва че си свалила...голяма работа . .....лоша сам от утре почвам от начало 10 ДЕНА УДАРЕН щЕ КОТКЪДИКАМ ДОКАТО НЕ ДОКАЗА чЕ МОГА .............
Отговори с цитат
  #484  
Стар 1st June 2008, 18:46
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

АБЕ ЕБЪХТИ ЖИВОТААААААААА.. .....ТУКО щО ТРЯБВАШе ДА ВИКАМ ОТ ТЕРАСАТА НАЛИ САМ ЗАГУБИЛА БАСАААААААА
Отговори с цитат
  #485  
Стар 1st June 2008, 19:04
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране Re: Реакции и резултати

Цитирай:
Първоначално написано от maryana
Ужасно съм мнгословна, за което моля да ме извините! Съветите напират в мен, сякаш някой ми ги иска
АЗ ГИ ИСКАМ СЪВЕТИТЕ ТИ!!!!

БОРТИ недей така бе мила! не се отчайвай. човешко е да се греши. аз те подкрепям - трябва да продължиш. я вижкакъв хубав резултат имаш - 12кг за 2 месеца - това е чудно! не е нужно да започнеш да куткудякаш - така само ще изостриш още повече апетита си към вкусните съблазнителни НЕРЕЖИМНИ храни. послушай другите - не прави ударен етап 10 дни. само ще си изтормозиш тялото . то вече е привикнало 5/5. не го наказвай - то не е виновно. иди на дълга разходка на плажа или карай колело , пусни си музика и танцувай докато станеш чисто мокра.... напави нещо което да ти достави удоволствие - само не се тормози - немога да разбера що толкова искаш да КУТКУДЯКАШ .... ХАЙДЕ СТЕГНИ СЕ И продължавай все така със супер резултати напред!

selvaggia невидях нищо да ти виси на снимките ... което ми напомня че съм забравила да ти кажа че изглеждаш страхотно. супер си и секси също ...

на всички останали - приятна вечер!
Отговори с цитат
  #486  
Стар 1st June 2008, 19:24
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Хехе,казах ли ви аз,че пак ще се явя...
Значи...поред на номерата...
Tirra, миси,миси за комплиментите сега като казвам "виси"...не че чак виси кожа,ама си е отпусната.Трябва сериозно да се захващам с фитнеса,ама аз понеже съм ту във Варна,ту в София( пък и скоквам от време на време до Италия) и си го използвам като оправдание това-не мога да съм постоянна уж с тренировките...Знам,че не е така,ама мързел-какво да го правиш
Azdani и Divina,мерси и на вас за отговорите,аз вече положението съм го изпуснала,щото 26-те кг бяха преди 7 години елиминирани и тогава де толкова мозък да се сетя,че ще си прецакам кожата...Ооообаче,утре още отивам във фитнеса,не може то така!
чао ви за днес,утре пак!
цунки
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #487  
Стар 1st June 2008, 19:27
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

borti79, душко, пак ще кажа не минавай пак на ударен режим! Хубаво де, прегрешила си, продължи напред. Не се тормози с ново начало, а по-добре хвърли усилията си да не позволяваш да те изкушават някви нережимни неща... Послушай ни! besitos

npp, абе като писах, писах предния пост забравих да отбележа възмущение си за това как не са оценени усилията и резултатите ти (а вид на стара нямаш и грам!!!!! ), а като прочетох и поста на maryana направо издивях Някои хора определено са оперирани и им липсва загриженост към останалите или и аз не знам какво. Краси също беше споделила, като се видяхме, за странните роднини, които не "видели" нейните резултати... Аааа, много се нервирам на такива работи . Разбира се, че е най-важното ние как се чувстваме и дали ние се харесваме, но не може другите хора да са пълни студенокръвни и да не забелязват промените...
Живи и здрави, момичета, вие сте герои и заслужавате най-страхотните похвали!!!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #488  
Стар 1st June 2008, 19:45
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета коза да искате....................(хахаххах хах)та аз имам толко много увиснала че мога да ви завия всичките..........и от както свалих коремището козата ми зави операцията...........
Отговори с цитат
  #489  
Стар 1st June 2008, 20:24
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Оле каква е тази ужасна граматика която виждат очите ми...
Сори за офтопика, ама не се сдържах
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #490  
Стар 1st June 2008, 21:23
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

maryana..... аз си казах .... отдаван съм вакиснирана от "критиките" на майките ( моята и съпруга ми ) .... аз винаги съм била "лошо момиче " ... те не само роднините на мъжа ми но и моите все него го "ожалват" ...ка ме търпи .... аз все съм била БУНТАРКА и Голяма УСТА ...... да си гледат работата ...ноооооооо виж колегите ( мъже) с тях е друго .... от тях комплименти ... мммммммммм ... ела да видиш ...
на моя съм му казала докато ти не ме "забелязваш " .... може друг да ме "забележи" ..... ама той все повтаря, че ме бил обичал и когато бях 57кг и когато бях 101 кг ...и гледай как ще му повярвам аз на него ...

borti79 ...стегни се бе душа малко ти остана ....


divina...миличка беше се загубила някъде известно време ... хубаво ми е че пак си тук и си пак така ентусиазирана и дейна ... с комапния каквато сте вие .... май..ната им на комшиики майки и други подобни "критикарки"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:15.