IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 3rd June 2008, 21:38
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

tirra надежда винаги има! а поста явно още не съм стигнама до него, че от няколко дни не съм сядала пред монитора и сега докато изчета всичко ...
явно ще си караме бавно и славно сваляне (добрече е сваляне, а не качване ) в началото всичко тръгна много добре и аз щастлива, виждах резултати и сега малко ми стана гадно, не за друго! ама нали сме един за всички- всички за един! добрече сте вие сладуранки- голяма работа и стимул е подкрепата!
много целувчице и прегръдки от мен
Отговори с цитат
  #532  
Стар 3rd June 2008, 21:39
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allstars
в момента ханша ми е 95 см - тва горе долу означава да стане поне 92 лелелле, тва ако го постигна простоооо!! Мъже, пазете сеее!!!
И аз си мислех, че слабеейки се харесвам на мъжете повече. Докато не получих най- големия комплимент от колега: "Не искам да те виждам повече- не са ти останали ни цици, ни дупе..." И това при моите 110 см ханш и сутиен 75 F!

Мила, дано дупето ти стане по- бързо толкова, колкото си го харесваш сама, но да не ти убива, като го ползваш
Отговори с цитат
  #533  
Стар 3rd June 2008, 21:43
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

аз се чудя нещо, надявам се да ми помогнете. И така, тъй като всеки казва че 5/5 е опитмалния вариян - дали да не мина и аз така! Почнах от 60 кг - висичина 168 см. Сега съм 56-57 заради цикъла, като мисля! Сега го правя 3/3 и си мисля че ако мина 5/5 ще стимулирам спадането до 53 по -бързо....
Отговори с цитат
  #534  
Стар 3rd June 2008, 21:49
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте милички и сладички....Дюканчена!!!
Тенкс Kraska за калкулатора и аз му се пробнах веднага.....по твоите указания, защото нещо преводача "ми отказа съдействие".....та по твоят превод на въпросчетата трябва да съм 62 по Дюкански (е аз си бях сложила максимум 58-59, но и толкова пак си е постижение, ако ги достигна)
marry...ей незабележимке... и аз го прескачам кантара като мога, но като МЕ види и ми казава ..качи се..качи се..и аз нали съм слабохарактерна се качвам...

Eleonora_81 мила аз не ги поглеждам тези риби, защото са бъкани със сол и консерванти, предпочитам пресна пъстървичка с лимонче...., за кексчетата ...от както съм на диетката 23 дни не ми се е наложило толкова много да приритам за сладко ,че да се развихря в кухната....., 2 пъти пих по малко кола лайт, и подсладителя сутрин в пресното млекце с тричките и в кафенцата за сега върши работа!! Е чувствам се по изтощена без въглехидратките, а и жегите също ми морят организма...., но ще се справя...А АКО ЗНАЕХТЕ КОЛКО ШОКОЛАДИ ЛАПАХ ПРЕДИ ДИЕТКАТА...!!!
tirra ей... ние с теб май заедно ще си караме диетката аз я почнах на 12.05.
frani НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ , аз съм на 23 дни и на 3 кг. но мисля ,че по бавното сваляне ще е по-трайно..!!!
maryana...направо ти се възхищавам на Ината и последователността ти..... страшна си...
Е стига за тази вечер...., ..." кой ли го чете"
Отговори с цитат
  #535  
Стар 3rd June 2008, 21:49
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

maryana може и да си права за цикала! знам че е най -оптималното 5/5, но нали трябва да се научим да слушаме телата си, аз не съм с нагласата за бързо сваляне кг., защото не са малко- 15- кажата ми ще стане на нищо, не бързам за никъде! добре нама да са 7/3, а ще са 6/4- за по разумно, за да не стресирам слабеенето ще увилича П с един ден, не е кой знае какво, въпреки че умирам от щастие когато съм на ПЗ...
мерси много за мнението...целувчици от мен!
Отговори с цитат
  #536  
Стар 3rd June 2008, 22:05
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

azdani много странно ... освен че сме започнали режима заедно, движим се горе долу с едно и също темпо 2-3кг и ... на мен калкулатора също ми даде че трябва да съм 62кг. така че ако не постигна моята цел - да мина под 60кг ще съм благодарна че съм стигнала и до 62. за мен тези съвпадения не са случайни. така поне ще си сравняваме резултатите... и ще се стимулираме взаимно!

maryana благодаря за съвета за изследването. АЗ ЩЕ ПОСЛЕДВАМ СЪВЕТА ТИ! а и чакам още напътстивия от теб - важни са!

Лека нощ на всички и утре ... който ще се тегли да бъде награден с минуси!
Отговори с цитат
  #537  
Стар 3rd June 2008, 22:12
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

а азз ?!
Отговори с цитат
  #538  
Стар 3rd June 2008, 22:19
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

мен калкулатора ме прецени,че под 57 кг не мога да се стопя...е,щом така пише-така да бъде!Май вече изобщо не свалям,но си спазвам режимчето,с надеждата,че ще му дойде времето да ме зарадва кантара.
Утре отивам на моренце аз-дебела-недебела-тен трябва да се събира,че ми писна вече тоя солариум.Закупих си вчера един тигров бански-ум да ти зайде направо
Чао ви,поздрави на всички и няма да се отказваме! Форумната подкрепа е голяма работа! цункам ви всички по ред на номерата
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #539  
Стар 3rd June 2008, 22:24
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

allstars не се сърди. незнам какъв е точния отговор на твоето питане.нека кажат момичетата с по-дълъг стаж .... мисля, че трябва да подбереш редуването според това колко имаш да сваляш. моите излишни кг са повече от двайсет така че за мен 5/5 е добрият вариант. но имам някакво предчувствие че на теб ти трябват още нааааай-много 10кг . и си мисля че 3/3 е подходящо. но това е моето некомпетентно и скромно мненийце. виж какво ще ти кажат "каките" в режима и тогава вземи решения.
сладки слаби сънища ....

чак сега видях че и sеlvаggia се е включила. само да ти пожелая весело слънчево и интересно моренце. не се притеснявай от прогнозите - ако въобще завали ще е следобед . но си мисля, че чичко Нептун ще бъде благосклонен към теб! прекарай си страхотно!
Отговори с цитат
  #540  
Стар 3rd June 2008, 22:36
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране ПЗ

Пробвала съм нещо, което имаше страхотен резултат. Мисля да го приложа като му дойде времето за ПЗ.
Приготвя се домашно кисело мляко.(За тези,които не знаят как, сварява се 1 л. обезмаслено мляко, оставя се да изстине до 42 градуса, сипва се в 2 кофички, на всяка се добавя по 1 ч. л. кисело мляко -може и малко повече, като се има предвид какво има в сегашните млека..-, затапват се повиват се добре и се оставят на топло. Аз ги оставям във фурната, загрята до 50 градуса и изключена. На сутринта е кисело мляко БЕЗ нишесте).
Та, отиваме на втория етап 1 л. прясно мляко се сварява с 1 кофичка кисело. (Добре, де, ако не ви се играе да квасите, пробвайте с 1 кофичка готово кисело обезмаслено мляко).Става извара. Суроватката не се изхвърля.
Последно Тази извара се изяжда с 1 кг суров пипер. Това е количеството за един ден. Задължително се изпива 0,250 л суроватка- както можете: Студена, топла, подкиселена с лимон, подсладена със степче...
Прилага се от 4 до 14 дни, пречиства цялата шлака, която сме натрупали през П дни. Така, поне, твърдят диетолозите.
Иска ми се да мога да ви кажа, че ви гарантирам сваляне, но не съм го пробвала в този (визирам Дюкан) режим.
Е, трябва да си имаш много инат и страхотен стимул, за да можеш да понесеш цялата тази извара и суроватка след всичките изкушения в П режима.
На 13.06. смятам да ви кажа има ли и какъв е ефекта. Тогава (по план) ми свършва първия ПЗ цикъл след 10- дневен ударен.
Ако някой иска, да ме изпревари с опита и резултата. Давайте!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.