IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 3rd June 2008, 22:40
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Мерси за калкулатора Краска, Мен ме изкара 58, то4но колкото съм в момента,ама трудно не трудно ми се иска да сваля още поне 2 3 кг.
Моми4ета и аз съм за за срещата в Пловдив!
Отговори с цитат
  #542  
Стар 3rd June 2008, 22:41
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте и от мен
Аз досега се мазах с Аура слим, уж да попремахна малко целулит и след тази така "приятна" процедура реших да си погледна форумчето, за да се заредя с положителни емоции
selvaggia, пожелавам ти да си изкараш много добре на морето, пък тези 57 кг дето калкулатора ни ги препоръчва все ще ги достигнем някога, като не е за това море, за следващото със сигурност
allstars, според мен с 5/5 може наистина да ускориш отслабването, пък и не е по-трудно за спазване от 3/3, така че пробвай
А останалите от отбора къде са? Nyssa, divina, Izabo, Allegra, _Debelanka_, npp ... нещо ми се изгубихте, да не би съвсем да изчезнахте от толкова слабеене
__________________
...
Отговори с цитат
  #543  
Стар 3rd June 2008, 23:03
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Kраси и Tirra, мерси ви!То моето море ще е два-три месеца,че нали съм си варненка аз...и съм си свикнала лятото предимно там да си го прекарвам Отивам да открия сезона сега
Ей,голяма страст ми е тоя форум,вися си тука,вместо багаж да стягам ...
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #544  
Стар 3rd June 2008, 23:34
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз в последно време вместо да свалям...аз качвам да му се не видиии
Преди малко си мернах талията..ей така за спорта ( нищо че е 3 на обяд и аз досега погълнах целия свят)...качила съм 2 см
Днес ми е 2ри ден ПЗ и мисля да си хапна зеленчуците днес и утре да мина на 5 дни само протеини...да се науча аз
В последно време с тези изпити направо не съм на себе си.,.днес цял ден съм в къщи, уж уча и само се навъртам покрай хладилника..и мушнах разни забранени неща като 2 с.л. сладолед.. Да ме пита човек ЗАЩОООО
Браво на вас, които сте супер стриктни..аз продължавам борбата ама само на протеини! а да..и млечните трябва да ги намаля..абе от сутрин до вечер само пържолаци ще тъпча да ми дойде на акъла..
Даже не искам и да се качвам на кантара, защото знам че не е мръднал..просто се чувтсвам тежка ( или пък депресирана )
След утре пак ще съм човешки настроена...
нпп, еличка, краси, дивайн, дебеланка, изабо, свидна липсвате ми
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #545  
Стар 4th June 2008, 07:22
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

добро утро форумки!
сложих водичка за кафето и .. хоп пред монитора.

selvaggia не си само ти пристрастена към форума ни. цяло лято на море !!! доста хора биха ти завидили. пожелавам ти едно страхотно лято - с много плюсове в температурите и минуси в режима. лек път и като пристигнеш да се обадиш пак във форума. чакаме те.

lilito_84 стискам палци да постигнеш до кг които ти желаеш. и ти завиждам тайно че си на кг които ти препоръчва калкулатора ... а за срещата в пловдив непременно ще те потърса. аз ще си пристигна някъде към 13-16 юни и ще съм там поне до 25-ти. така че ще спретнем нещо.

maryana страхотна рецепта. незнам дали ще мога да я приложа. печката ми вкъщи е от втората световна война едва се четата цифрите на градусите. но все пак ще пробвам да го направя - може би като се прибера в Пловдив ... та да може мама да помогне с приготвянето

много целувки на всички и нека обратното броене продължи !!!!
Отговори с цитат
  #546  
Стар 4th June 2008, 07:56
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране линийка

tirra, мила, защо не си актуализираш линийката? Много задържащо изглежда
Отговори с цитат
  #547  
Стар 4th June 2008, 08:16
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

maryana на мен най-много ми се иска да я коригирам , но ... това е действителността. незная защо толкова време се задържаха тези кг , най-важното сега е да не се отказвам. а аз твърдо съм решила да продължа. дори, не е за вярване, но нито за миг не съм се разколебала че ще продължавам. чак се чудя на оптимизма си
Отговори с цитат
  #548  
Стар 4th June 2008, 08:22
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Добро утро момичета
затрупана съм от работа (хванах се с още една работа щото другите ми ангажименти са малко) ... вчера след като сутринта клъвнах една чаша кисело мляко с 3 с.л трици цял ден на кафета и цигари вечерта като се прибрах бях освирепяла от глад ...ааа в хладилника 2 пилешки пържоли в пликче (вече са ми противни) 1,5кисели млека, една бомбичка извара Жоси (мъжа ми я купи а аз и се чудех режимна ли е или не) и яйца ....какво да ви кажа ПЪЛЕН НЕДОИМЪК .... от глад и яд изядох 4 яйца по пангюрски с мляко и извара, после късно през нощта 1/2 кисело мляко със степче ....и тази сутрин очаквах как след това НЕПРАВИЛНО дюканско поведение ..ще съм с нещо отгоре ....дааааааа ама нееееееее .... тази сутрин колкото и да скачах по кантара ..максималната цифра която показа беше 84,8 кг ....ГОЛЯМ КЕФ да видя че съм преборила половината на осемдесетте килограми .....ако още два дни имам такива показания ииии сменям линийката ....
момичета незнам обезмаслена ли е или не но изварата Жоси е много по вкусна от "Дядо Либен " ...тази сухоежбина ДЯдо Либен вече много ми писна ...
сега скачам пак в тръстиката ... а после ще ви чета какви сте ги изписали вчера

Алегриче ...момиче я скрии кантара ...изкарай си нормално сесията ...и после ще коригираш ...а относно сладоледа ...направо ще ти поклатя пръст ...защо бе дете ...все едно нямаш вкусно дюканско кремче с желатин кисело млако и степче ...а ще лапаш сладолед ... няма да ти позволя да замязаш на "огромна американка"
Отговори с цитат
  #549  
Стар 4th June 2008, 09:05
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Добро утро и от мен, скъпи момичета!

Kraska, тъкмо щях да ровичкам за да търся калкулатора тази сутрин.. благодаря, че ме отмени
frani, и според мен 4 кг за 20 дни не са никак лош резултат! Всичко е много индивидуално.. както виждаш тук аз съм свалила 12 кг за 2,5 месеца, започнах на 17.03.08 ..имам доста излишни и е логично да става по-бързичко.. но пък аз си знам, че трууудничко отслабвам Освен това повече се сваля на см! Така че - пълен напред и само усмивки искам!
allstars,п мерките и теглилките ти са страхотни, поздравления! Тези където си ги наумила 2-3 кг още да сваляш ще са най-трудните, но ще си отидат!
selvaggia ееех, благородно ти завиждам.. ние простосмъртните ще изкараме по едно 7-8 дни на море и толкоз
maryana благодаря ти и аз смятам да пробвам рецептата и без това изварата ми е основен елемент в хранителния режим
За тези, на които им се вижда гадничка, предлагам няколко варианта:
1. извара+кисело мляко, добре пасирана
1.1 с малко сол - замества крема сирената
1.2 с копър и чесън - млечна салата
1.3 с червен и черен пипер - пикантна салата
Всичко това и като пълнеж за палачинките..
2. извара с яйца на тефлонов тиган
3. Витаминозна мусака - 500 гр извара, 2 яйца, 1ч.ч кисело мляко, 1 връзка пресен кромид-лук, 2-3 връзки магданоз, нарязани +подправки+ водичка, пече се в тефлонова тава и накрая се залива с още 2 яйца, 1 ч.ч кисело мляко и 1 -2 ч.л царевично нишесте
4. За дните на ПЗ - мусака с тиквички, лук и иизвара
5. десертите - желиран крем, но вътре с пасирана извара - става много плътен и ЗАСИЩАЩ ; крем за чийз-кейк ...
Е стига толкова засега
Алегричка, скъпа, сега си мисли за изпитите и не се тормози.. просто си продължавай режимно .. и.. знам че имаш нов, специален и скъп кантар, ама вземи го прибари в кутията за някакъв период от време.. стига си го ползвала нон-стоп
Също така си направи дюкански сладолед - най-лесно - към готовия яйчен крем добавяш обезмаслено крема-сирене - примерно на 400 гр крем 200-250 гр сиренце. От там вариации във вкуса - ванилов, плодов, какаов, кафе - буташ в камерата - прекрасен сладолед се получава
Лек и усмихнат ден на всички
Отговори с цитат
  #550  
Стар 4th June 2008, 09:13
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Дебеланка, къде си бе пиле
Нали си ми съотборничка по дати и кг за сваляне... ми мъчно ни е за теб пък
Не може така, обади се, похвали се, оплачи се .. не може само да се отслабва я!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:50.