IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 11th June 2008, 15:31
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте момичета, днес съм на протеинов ден в 3 та фаза и да, не е четвъртък, но да ви кажа, на 3 та фаза съм от около 2 седмици и забелязах, че направя ли галавечеря, на другия ден съм 0.5 плюс, така че един четвъртът май не стига, аз започвам да правя 2 или 3 протеинови дни в седмицата.
И да знаете, че трета фаза е по-гадна от всички други, защото.............. няма спиране.
Чао и успешен ден на всички!
Отговори с цитат
  #702  
Стар 11th June 2008, 15:50
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Аз утре правя 3 месеца на режима
Обаче....не мога да спя и мозъка ми е гладен...контролирам го, но е гладно милото и незнам какво да правя вече. Някой да посъветва нещо?
Обичкам ви всички
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #703  
Стар 11th June 2008, 16:51
Аватара на Eleonora_81
Eleonora_81 Eleonora_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: България, София
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте красавици,

Ето че и аз се доредих да пиша.
Днеска съм първи ден на ПЗ и унищожавам промишлени количества зеленчуци Мноого взеха да ме мъчат дните на ЧП и като доиде време за салатки, нямам спирка
Иначе изпитите продължават, ученето - също. А относно МЦ, положението е все такова - Няма и няма Вече спрях и да го чакам това чудо.Решила съм да не се ядосвам, че от нерви и ядове само по-лошо ще да става :P . Както вече споменах - вълчия ми апетит ми най-вече за сладко растееее, но както виждам това е проблем на повечето от нас.

Divina, и аз съм така, ..само се въртя пред хладилника и се чудя какво да унищожа. И да ти кажа незнам дали мога да се оправдая с ученето или по-скоро с Лакомията ми

Npp, именно затова спирам да мисля за големия проблем МЦ, защото психясването само ще довлоши нещата. Като гледам и на тебе никак не ти е леко, вечно си на път. Дано поне си по-добре и температурата ти е спаднала.

Allegra, според мен е нормално да имаш такъв апетит. При теб поне е оправдан. Ти тренираш всеки ден, а и беше споменала, че пиеш бирена мая. За нея знам, че е мноого полезна но засилва апетита, както и повечето мултивитамини всъщност. Важното е да ти действа добре. А иначе не се притеснявай, ако хапваш режимна храна и при тези тренировки, просто няма начин да качваш.

Иии в този ред на мисли..забелязах че кожата на лицето ми се развалиии. Дори започнаха да ми излизат ситни пъпчици
Мисля, че трябва да си купя някака ханителна добавка, но незнам каква. Дали може да ме посъветвате, кое е най - подходящо и от кое има по-голям ефект. Бирена мая, рибено масло, Merc дражетата или мултивитамини
__________________
Котката трябва да е лоша, защото иначе мишките танцуват..
Отговори с цитат
  #704  
Стар 11th June 2008, 23:37
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Ауу, момичета, къде сте днес?
Аз пак си минавам, че не мога да пропусна да ви видя как сте? Този път набързо.

Аллегричке, мила, според мен си хапвай колкото ти се иска от режимната ни храна, дори и да ти се струва, че е много - няма проблем като е "нашенско".... Ама на теб какво точно ти се хапва? Забранени сладки нещица ли, ако е така, може би за това ти е все гладно, защото освен запълнено стомахче и мозъкът трябва да е доволен и "сит"... Това, което мога да тет посъветвам е да си хапваш и да изчакаш да мине този период...

Eleonora_81, хубаво си решила да се успокоиш за МЦ-то, да не го мислиш толкова и така и организмът ще е по-спокоен и стискам палжи всичко да си дойде на мястото
Май доста сме на този момент: учене, завиден апетит Да ти кажа и аз ползвам ученето само като предтекст, май си е лакомийка Като се замисля сега е така, а каквоо ще правим в 3 фаза. Направо се уплаших от думите на Лилито като си знам лакомата устичка

Да осъмнете по-леки и в много добро настроение! Целувки...
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #705  
Стар 12th June 2008, 07:46
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Добро утро, момичета!

Докато си чакам тричавата палачинка да стане, реших да драсна 2 реда да ви поздравя в този хубав ден!

Нещо наистина позамря темата напоследък, но го отдавам на натоварения период...и на мен не ми е до словоизлияния като знам колко имам да уча.

Eleonora_81, много е странно това за кожата, което казваш. Явно наистина е строго индивидуално, защото на мен пък много добреми действа режима и кожата ми е чувствително по-добре. Аз пия Калмацин и съм доста доволна да ти кажа.

А да ви кажа, че аз май предпочитам да съм на ЧП, колкото и да са скучни и еднообразни дни, но просто апетитът ми намалява значително тогава...докато като има замесени заленчуци, леелеее....

Хайде, аз отивам да уча, че нямам време. Не че казах нещо особено, но да се разпиша де.

Много усмивки и поздрави на всички! И пишете как върви режимаааа!
Отговори с цитат
  #706  
Стар 12th June 2008, 08:21
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране резултати

Защо непрекъснато се хваля? Можеше да изчакам и утрешния ден, за да е завършен цикъла, но нямам търпение. Днес паднах под 80 кг. (Можете ли да си представите какво е това за човек, който на 05.06 миналата година е бил 145 кг!) И то не 79.9, а 79.7! Нали знаете какво е да видиш първата цифра да е -1.
Рекапитулацията към момента: Започнах Дюкан на 29.05 със стартово тегло 88.0 кг. 10 дни ударни= -6.7 кг. Днес ми е пети ден ПЗ, но за 4- те дни съм -1.6 кг. Което си е 8.3 кг за 2 седмици.
Обещах да кажа за пипера с изварата през ПЗ (ако ви интересува), работи. След като успях да сваля за 4 дни повече от 1.5 кг. През тези 4 дни не изпитвах никакъв глад, но в определени периоди ми се виеше свят. Отдавам го на това, че се чисти шлаката.
Успех, момичета! След като можахме да ги качим тези килограми, можем и да ги свалим!
Отговори с цитат
  #707  
Стар 12th June 2008, 08:25
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Аз пак пропуснах срещата, защото уж следобедния ми ангажимент се превърна в тридневна командировка...
Nyssa, ами при мен режима е в застой
И на мен много ми тежат дните на ЧП, даже последния път на петия ден вечерта си готвих мусака с тиквички уж за следващия ден, но така хубаво ухаеше... и направо си вечерях с нея
Въпреки че имам доста за сваляне, си задържам в момента.. а след седмица и аз навършвам 3 месеца от началото.. По тази логика ако така вървят нещата, ще трябва да остана във втора фаза ОЩЕ 6 месеца Хммм..не знам..
lilito_84 разбирам те.. толкова време си се ограничавала, сега ти се иска да хапнеш всичко, което ти е липсвало.. Запомни обаче, че ако се отпуснеш и хапваш безразборно, целият ти труд до момента ще отиде по дяволите!! Няма да го допуснеш, нали? Най-важното е да свикнеш с мисълта, че всички "привлекателни" храни - сладоледи, тортички..и т.н. ... всъщност не са естествени храни и винаги ще си останат ВРАГ №1... Когато много ти се дояде нещо такова, хапни малко натурален шоколад, от по-горчивия.. в ползата му няма да се обеждаваме.. Успех, с теб сме

На ВСИЧКИ студентки желая успешна сесия и отлични оценки!
Отговори с цитат
  #708  
Стар 12th June 2008, 09:04
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

ооооооооооооф.................хор ако ви кажа снощи как се изцепииих!!!! Направо като за 1 месец режим си вкарах такива боклуци.....даже не ми се обяснява кво беше. тъпото е, че цяяял ден бях на работа и почти нищо не бях яла (носех си, но просто нямах време) и като се прибрах след 11 часов работен ден,.....изядох си храната дето я носех ама...не само дотам. И най-тъпото е, че ядох неща които са по-мазни...и хляб не съм яла сладко, но...след тва излизах и пих бира, спах 4 часа....изобщо имам чувството, че се върнах в първи клас снощи...позволявам да бъда пребита и ритуално изпечена на скара
иначе супер оптимистично си продължавам с режима
срам и позор....
Отговори с цитат
  #709  
Стар 12th June 2008, 13:32
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте дюканки-сладуранки
Наистина напоследък е позамрял форума, но аз го отдавам на това, че всички са вече отслабнали и затова не пишат
Аз да се похваля - събитието МЦ настъпи, макар и с няколко дни по-късно от очакваното. Сега няма да смея да стъпя на кантара в близките няколко дни, че от това ми състояние се чувствам много издута и дебела Но се надявам след това петицата като първа цифра да се затвърди
А сега, не че искам да съм лоша, но просто няма как да не почета малко конско на Antoinette. Мила, знаеш ли, че и аз много обичам бира, и на мен ми се пие много, но от 2 месеца не съм и нямам намерение да го правя докато не достигна четвърта фаза. А този хляб просто няма да го коментирам, нито мазните неща... Само ще ти кажа, че не трябва да се чудиш ако кантара застане на едно място и не помръдва ... Съжалявам ако съм те обидила, но ти май се нуждаеше някой да ти се скара и аз се опитах, доколкото мога да бъда лоша....
ellica, съжалявам, че и този път не се срещнахме, да се надяваме, че на следващата среща ще си на линия Пожелавам ти да се пораздвижат нещата и да излезеш от застоя.
maryana, на теб мога да кажа само едно - БРАВО! Твоите постижения наистина ми действат много стимулиращо!!!
Nyssa, ако това ще те успокои и аз сега съм в ПЗ и имам страшен апетит. На обед унищожих един пилешки шашлик и една огромна салата от маруля, зеле, моркожи, домати и краставици... Преяла съм ужасно много, но вместо да ми е тежко, се чувствам много добре и си мисля само как като се прибера ще си желирам малко кисело мляко със степ...
divina, и ти недей да се притесняваш че ти се хапва повечко, нали все пка ядеш от позволените неща. А и не може да учиш по цял ден на празен стомах, мозъкът просто отказва да функционира.
Eleonora_81, недей да го мислиш тоя проблем с МЦ, ако спреш да се притесняваш ще си дойде, при мен поне така се получи...
Allegra, честити ти 3 месеца с Дюкан
lilito_84, желая ти успех в трета фаза, спазвай всичко както е по книгата и би трябвало всичко да е ОК и да си запазиш постигнатия резултат.
На всички останали, особено, azdani и borti, пращам много целувки
__________________
...
Отговори с цитат
  #710  
Стар 12th June 2008, 13:47
vesity_9 vesity_9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 77
По подразбиране :)

Абе хора...тва колко месеца трябва да се спазва аз ще умра ако сваля 7 кг и после имам 70 дни преходен режим...много е това ...Или просто аз съм разбрала грешно??
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:43.