IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2911  
Стар 30th October 2009, 10:09
sunnyta sunnyta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka G
Момичета, очаквам вашите мнения. Иска ми се да разбера дали се препокриват с моето. Ще ми е интересно.
А може ли паролка?
  #2912  
Стар 30th October 2009, 10:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хм, и аз искам да видя! може ли и на мен?
  #2913  
Стар 30th October 2009, 11:13
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

И аз съм на опашката за паролка,ако може
  #2914  
Стар 30th October 2009, 11:29
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Благодаря, Марулка! Не се сърдя, естествено! Някъде писах, че отивайки при Заякова не знаех нищо, не бях гледала снимки. Само знаех, че искам мнооого естествени гърди. За белезите, да, признавам си, казах на док., че искам да са възможно най-малко. Даже в началото и ареолата не исках да ми мести. Ама тя като ме изгледа... тези, които са я виждали ще разберат. И накрая й казах, че се оставям напълно в ръцете й. Ако някога, по някакъв повод /недай Боже/ се наложи нова операция, най-вероятно ще променя доста неща.
И не на последно място, искам да ти кажа, че съм очарована от твоите гърди. Напълно покриват представата ми за естествена форма. Само мааалко кубиците ми идват в повече, но важното е ти да си ги харесваш.
  #2915  
Стар 30th October 2009, 11:31
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

На въпроса защо ми се е наложила реоперация... Нямам снимки от този период. Получи се леко смъкване на левия инплант. Можеше да се каже, че най-вече аз го виждам. До док. каза, че щом ме дразни ще го оправи. И стесни джоба, и направи леко повдигане и закрепяне /не съм сигурна за последната дума,но нещо от този род/
  #2916  
Стар 30th October 2009, 11:58
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

може ли на мен
__________________
390cc
  #2917  
Стар 30th October 2009, 12:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Kaka G, изглеждат напъъъълно естествено. Ако не беше лекият белег около ареолата, никога не бих казала, че си с импланти, а че имаш едни женски хубави гърди. Наистина очакванията със силикона са за не чак толкова естеснтвена визия.
Корекцията плаща ли я? От чисто любопитства питам
  #2918  
Стар 30th October 2009, 12:53
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Да, от това точно исках да избягам до някъде. От това да не си личи. И знаеш ли... толкова дълго време не съм си харесвала предишните гърди /те не са и за харесване де/. Гръдният хирург, който ме консултира преди операцията ми каза: Гърдите ти са напълно нормални за фигурата ти и за годините ти. А аз му казах: Докторе, ако можехте да се видите с моите очи... И той веднага даде съгласието си.
Та...никога не съм и вярвала, че ще имам нови гърди. Това за мен беше мираж. Не зная защо. Но когато се появи възможност, така се вкопчих в нея, че нямах никакво време да се бавя. Всичко стана точно за 3 седмици. От зародената идея, консултацията и самата операция. Вероятно има и други като мен, но аз отидох за операцията половин час по-рано. Не изпитвах грам страх. Като ме видя Заякова, че и анестезиолога... явно много ми е личало, че нямам търпение, ми се извиниха, че се налагат някои формалности преди това. Единствено като започна да ми вкарва упойката усетих, че го погледнах с широко отворени очи от притеснение. А той: "А, какво стана, къде ти отиде чувството за хумор? Спокойно, де"
Виж на реоперацията вече шобето беше голям страх... Струваше ми 800 лв.
  #2919  
Стар 30th October 2009, 13:03
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Оооо, и аз обърнах света да се оперирам максимално бързо - всичко се разви за 2-3 седмици, а тогава бях записана за след 3 месеца Нищо не съм избирала - каквото каза док - това. Бях ухилена до ушите. После имах достатъчно причини да съжалявам за бързането, но... аз във всичко съм така Реша ли, трябва да стане максимално бързо
Ако се наложи, ще поправям пак след раждането.
  #2920  
Стар 30th October 2009, 13:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
После имах достатъчно причини да съжалявам за бързането, но... аз във всичко съм така .
Оооо...недей да съжаляваш....аз като го обмислях 10 години - какво...да не би да го получих отраз...?! Божа работа всичко, но пък точно защото толкова се колебаех, толкова го мислех, толкова го разузнавах....то затова и толкова кусури му намерих....ама айде, нали се кротнах вече....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.