IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5321  
Стар 12th March 2010, 08:37
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina
здравейте, на всички.
новичка съм тук, но съм ви чела. всъщност даже май след операцията ви четох повече, защото все имах някакви притеснения и болки. то и още си имам - 8-ми ден ми е, но поне вече сам по-спокойна. първите дни от притеснение (не от болка - за нея аулин ) не можех да спя.
сега да кажа какво не си харесвам. знам, че е рано, но ... зърната ми са в горната част на гърдите. имам чувството, че са ми големи тез кубици, а всъщност ми сложиха 250. което май е едно от най-малките във форума. мога да пратя и снимки, макар че още не съм се снимала.
а, и още един въпрос. имам мъник, така де, на почти 3 години е, но се хвърля към мен с все сила да ме прегръща и аз го спирам, че да не ме удари. докога ще трябва да се пазя?
От каде си ?
__________________
390/405 надмускулно
  #5322  
Стар 13th March 2010, 10:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

ще пратя снимки. само да имам малко повече време.
е, щом ще е само дискомфорт от сритването на малкия ... въпросът е да няма последици за имплантите.
ами ето, при всеки различно, и аз съм си свикнала да спя с малкия. то и това време все някога ще отмине. после може да не иска да ме вижда въобще. ама сега е много гальовен.
сега още въпроси, ако не ви омръзва да ми отговаряте.
раничката под мишницата от единия дренаж е не само коричка, ами има и като топче под коричката - нещо, което не се е разнесло ли? другата седмица ще питам доктора, като се видим, но при някой друг случвало ли се е това. това топче е още от началото, мислех че ще се разнесе до сега (9-ти ден), но уви.
и още: откога мога да спя настрани? че вече много ме боли кръста. 250, подмускулно, кръгли.
благодаря ви за всичко.
  #5323  
Стар 13th March 2010, 11:39
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Ина стискам палци всичко да е наред. За спането на страни при всеки е индивидуално. Когато започне да ти става удобно. На мен чак след третия месец, но на повечето момичета доста по-рано.

Аз също спя със сина си, нямам проблем. Казах му, че кумчо вълчо ме е одраскал и имам две ранички и той ме пази. Като заспи по приницип не ме рита.

Момичета вие ходите ли без сутиен? Аз го нося постоянно / енерджито/ и гърдите ми са още доста твърди, въпреки че са на 4,5 месеца. Дали има връзка и трябва ли да започна малко да го свалям?
  #5324  
Стар 13th March 2010, 12:50
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Kristee
прави масажи според мен вече трябваше да са поумекнали
  #5325  
Стар 13th March 2010, 16:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

здравейте пак.
на мен докторът ми каза, че след махането на конците (което ще е на 14-я ден) по-добре да не нося сутиен. ама май това е не е разпространена практика - правя си извод от това, което сам прочела тук, макар че сам успяла да прочета към 50-60 страници.
а танцуването и тичането? май пак всеки индивидуално си решава. аз всъщност вчера докато се усетя и се разтичах, ама бавничко и спрях бързо (трябваше да догоня някой, пак не обичам да крещя ). гърдите ми обаче почти не се раздвижиха, странно беше. както и да е, после не ме заболяха по-силно, надявам се че не съм направила нещо фатално. то, наистина, че човек общо взето усеща какво може да прави и какво не.
  #5326  
Стар 13th March 2010, 19:19
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

според мен прекалено много избързваш с всичко - тичането, спането настрани...Всеки доктор си казва колко време да се носи спортния сутиен и доколкото знам някой въобще и не носят Аз носих моя цели два месеца без да го свалям. За спането настрани - за първи път спах настрани след втората седмица, но не ми беше много комфортно, танци и тичане - не по-рано от 2 месеца след операцията...Пази се максимално, за да не съжаляваш после..Масажите ги започнах след първия месец.
Междудругото не мога да отворя линка ти със снимки!
  #5327  
Стар 13th March 2010, 19:49
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
според мен прекалено много избързваш с всичко - тичането, спането настрани...Всеки доктор си казва колко време да се носи спортния сутиен и доколкото знам някой въобще и не носят Аз носих моя цели два месеца без да го свалям. За спането настрани - за първи път спах настрани след втората седмица, но не ми беше много комфортно, танци и тичане - не по-рано от 2 месеца след операцията...Пази се максимално, за да не съжаляваш после..Масажите ги започнах след първия месец.
Междудругото не мога да отворя линка ти със снимки!
Взе ми буквите от клавиатурата. Ина, бързай бавно и ако нещо не ти е ясно, питай си доктора. Защо ми се струва, че дори не знаеш какви са ти имплантите.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
  #5328  
Стар 13th March 2010, 22:34
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Няма други какви да са...при този лекар стези кубици и този профил!!!
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
  #5329  
Стар 14th March 2010, 10:20
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

мда, знам че винаги бързам. е, сега ще гледам да не го правя, защото си е за мен.
цвет81, защо, какво му е на лекаря? знам, че няма идеален лекар, но все пак ... какво ти е мнението?
със снимките не можах да се справя, сега ще опитам пак. само дето всичките ми пъпчици и бенки така хубаво се виждат ... ужас. такава си ми е кожата, какво да направя. а и покрай операцията така се бях опъпчила, май от страх/стрес.
откога и колко време се мажете с крем против стрии?
  #5330  
Стар 14th March 2010, 10:33
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina
цвет81, защо, какво му е на лекаря?
Не съм изказала мнение за лекаря ти,нямам нищо конкретно към него!!
Поясних на mdacota питанката
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.