IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5901  
Стар 3rd August 2010, 14:25
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Киара, от това което чета, без да съм видяла снимки мисля че при теб не се налага повдигане, щом казваш че бюстът ти е изчезнал. Мисля че с поставяне на имплантат положението при теб ще се пормени драматично, а с тази интервенция се справят всички хирурзи. От друга страна, никой не е застрахован от грешки ( инфекции, КК и тнт), така че и тук няма значение кой хирург ще си избереш. Отиди на консултации при двамата и ти сам аще усетиш при кой се чувстваш по-комфортно и кой ти вдъхва повече доверие
Успех!
  #5902  
Стар 3rd August 2010, 14:41
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Благодаря ти, Piny! Дано си права, наистина мисля, че при мен няма нужда от повдигане на бюста, по простата причина, че почти нямам такъв. Сега разгледах и сайта на д-р Тонев, снимките които видях бяха много добри, макар че ми е ясно, че не би качил несполучливите си работи. Така че... ще помисля още малко и ще си запиша час за консултация поне при двама доктори и вече ще реша.
  #5903  
Стар 3rd August 2010, 14:45
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

преди да идеш на консултация си напиши въпросите на едно листче, защото всичко ти се изпарява от главата
...и другия съвет, който мога да ти дам е да отидеш на консултация само ако вече имаш парите за операцията и си готова за бързо действие. Защото след това вече съвсем не можеш да си понасяш бюста и само операции са ти в главата ( поне при мен беше така)
  #5904  
Стар 3rd August 2010, 15:34
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
а с тази интервенция се справят всички хирурзи.
Ееее, недей така бе, Пини. То ако беше така нямаше да има толкова реоперации, а по мои наблюдения половината от оперираните правят поне по една корекция

Колкото до двамата които е посочила Киара, моето мнение е (от това което съм прочела), че Динев е добър, но ако си решила да слагаш имплантите надмускулно, което пък вече почти никой не прави а Стоянов освен, че е добър е и най-скъпия, а и при него резултата не е 100% сигурен, освен това много обича да ги бута под мишниците
  #5905  
Стар 3rd August 2010, 16:20
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Динев не се ли справя добре с подмускулните? Защото аз надмускулните не искам... А за Тонев какво мислиш emiko?
  #5906  
Стар 3rd August 2010, 16:43
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiarra_81
А за Тонев какво мислиш emiko?
Намери кой да питаш питай ме нещо за ринопластика, тук съм абсолютен лаик

Та какво мисля за Тонев (от прочетеното ) има и добри, има и лоши резултати, работи с евтини импланти и май не обича да си поправя грешките. Лично аз съм виждала на живо много готини цици правени от него, но пък като знам колко момичета пишещи тук, правиха корекции на неговите творения при други хирурзи

Абе не знам, каквото и да прочетеш и каквото и да ти каже някой, май си е до късмет Но все пак е по-добре да се информираш, за да не се упрекваш после, че не си го направила
  #5907  
Стар 3rd August 2010, 17:09
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Ох ще се отчая направо.... Как изобщо може да се вземе решение за толкова важно нещо??? Тъкмо си кажа - ето, при този ще бъде, и веднага успея да прочета по нещо негативно и за него... Явно наистина всичко си е до късмет, но аз не вярвам много в своя.
emiko, тъй като явно от доста отдавна си тук и поне си изчела много неща, ти поне имаш ли вече фаворит или все още си в търсене на такъв?
За парите - така или иначе ще тегля кредит, по-добре да дам повече пари, ако това ще е някаква гаранция за нещо. Но дори и "скъпите" хирурзи като Н.Георгиев и И.Стоянов си имат своите грешки.

Извинявайте за дългия и объркан пост, но мисля че почти всяка от вас, която е била изправена пред подобна дилема е била толкова объркана, колкото съм и аз.
  #5908  
Стар 3rd August 2010, 21:50
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

и да четеш и да не четеш, и да ходиш на много консултации и да не ходиш, се оказва, че всичко си е до късмет.....
аз вече не съм убедена в кадърността на нашите пластични хирурзи и също съм пред операция, но повторна..
__________________
390cc
  #5909  
Стар 4th August 2010, 06:39
SANTRA SANTRA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Киара, от коя банка ще теглиш заем и при какви условия? Или си се спряла на небанкови институции?
  #5910  
Стар 4th August 2010, 06:49
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

kisha, много съжалявам, че се е случило така с теб. Пожелавам ти успех и този път всичко да е наред!

SANTRA, кредит ще тегли майка ми вместо мен, защото аз все още съм по майчинство и както се досещаш няма как да стане. В момента доизплащам малък кредит към банка Пиреос. Когато проучвах преди три години условията на различните банки, на Пиреос ми се сториха най-приемливи, така че мисля направо там да се насочим. Предполагам, че няма да й откажат кредит, защото и тя като мен се осигурява на пълната си заплата.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:39.