IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 29th March 2011, 23:52
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Мерси Детективче ти при кой си се оперирала? Сигурно някъде из темите съм попадала, но нямам спомен
Последната операция със смяна на импланти при д-р Стоянов.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #222  
Стар 30th March 2011, 15:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Абе то краставо магаре- все едно да го караш да не се чеша...трудна работа...ама наистина ме изнервя новия фейс....а тва, дето като си отвориш страницата и до долу са се реклами, като в бг мама - нямам думи....АМАН ОТ ТЕ РЕКЛАМИ ....и поне текста в цитатите да не беше толкова светъл, аз например чета полегнала на фотьойл, отдалече и само трябва да се надигам ))...абе няма да се затриеме, ама що трябва да ни мъчат е въпроса.....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #223  
Стар 31st March 2011, 14:32
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Момичета, днес звънях да си запиша час за консултация при Георгиев и ми казаха, че не е необходимо записване и можеш да посетиш кабинате от понеделник до четвъртак м-у 11:30 и 13:30 часа. Искам да попитам(в случай че някой знае) доктора успява ли да консултира всички пациенти в този интервал от време. Да не стане така, че само да се разходя до там напразно! Питам защото при Стоянов е със часове...и м-у др-то първият свободен час за консултация му е на 12.04 в 18:00 Веднага след консултациите трябва да се спра на хирург и да уговоря дата за операция,че както е тръгнало може и да не се се случи до края на Април а ужасно много ми се иска.

Последно редактирано от infinity* : 31st March 2011 на 16:25
Отговори с цитат
  #224  
Стар 31st March 2011, 15:35
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Никой не е върнал , до колкото зная .
Така ,че споко ! Отиди по -рано за да си от първите !
Отговори с цитат
  #225  
Стар 1st April 2011, 19:10
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Най-сетне открих гърдите, които искам!
http://www.aestheclinic.com/pic.php?...pg&w=300&h=200
Само нз дали този ефект е постижим при мен, защото старта на тази жена е доста скромен, а и няма птоза, докато при мен има лека форма на птоза и поначало съм 85С(реално подгръдната ми обиколка е 79см а гръдната е 90см). С други думи надали ще изглеждат така стегнати при мен...
Дали да си я взема с мен тази снимчица на консултациите или няма смисъл?
Отговори с цитат
  #226  
Стар 1st April 2011, 19:21
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

хаха , сега като си спомня , че на първата консултация ходих със снимка на Женя Чавдарова , по сутиен........ще умра направо . Как съм вярвала ,че нещата стават като по калъп , ума не ми го побира.
Мисля ,че снимката ще е излишна още повече , че сама казваш ,че гръдната ви структура е различна. Обясни му с точни думи какво искаш и съм сигурна ,че по- добре ще те разбере .
Отговори с цитат
  #227  
Стар 1st April 2011, 19:26
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка Виж мнението
хаха , сега като си спомня , че на първата консултация ходих със снимка на Женя Чавдарова , по сутиен........ще умра направо . Как съм вярвала ,че нещата стават като по калъп , ума не ми го побира.
Мисля ,че снимката ще е излишна още повече , че сама казваш ,че гръдната ви структура е различна. Обясни му с точни думи какво искаш и съм сигурна ,че по- добре ще те разбере .
ПРАВИЛНО
Отговори с цитат
  #228  
Стар 2nd April 2011, 00:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

напротив...не всеки може да обясни добре какво иска...като показваш снимката не става въпрос че искаш 1;1, но просто на лякая може да му сатен ясно какъв тип гърди акто резултат биха ти харесали, да се обсъди доколко е възможно това пи теб и т.н...аз отидох с един диск снимки- едните - с които добре можех да покажа какво искам, и другите, какво Изрично не искам като резултат...какъв да е или не е профила, какъв да еили да не е анфаса и т.н....естесвно също е полезно ако да речем се оакже,че искаш нещо,което не може да се получи при теб, това да се види от хируга и да ти се обясни какво е възможно...таак че з амен носенето на снимки от такава гледна точка не е излишно...стига преди това ти самият да си анясно с желанията си и със снимките- в смисъл - какво точно да покажеш на тях...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #229  
Стар 2nd April 2011, 07:41
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

ММмммммм ,ми не съм съгласна Теди . Освен ако не намериш снимки 1:1 с начален старт . Представи си момиче примерно със 2 или 3 степен птоза да занесе такава снимка . Просто е абсолютно безсмислено и твърде амбициозно , даже невъзможно да се постигне такъв резултат . А от там идва и голямата заблуда когато доктора каже , че ще се постарае да постигне резултата , а всъщност се окаже невъзможно . По добрият вариант е да се обясни какъв ефект се търси и доктора да покаже снимки на пациентки с подобен резултат .
Отговори с цитат
  #230  
Стар 2nd April 2011, 09:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminomimi Виж мнението
Най-сетне открих гърдите, които искам!
http://www.aestheclinic.com/pic.php?...pg&w=300&h=200
Само нз дали този ефект е постижим при мен, защото старта на тази жена е доста скромен, а и няма птоза, докато при мен има лека форма на птоза и поначало съм 85С(реално подгръдната ми обиколка е 79см а гръдната е 90см). С други думи надали ще изглеждат така стегнати при мен...
Дали да си я взема с мен тази снимчица на консултациите или няма смисъл?
Нещо да не си объркала мерките на сутиена , защото размер Ц при 85 е една сериозна големина
А снимката която си показала и на мен ми харесват като форма ,но ми идват малко увиснали
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 2nd April 2011 на 15:04
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:45.