IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 28th June 2013, 15:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R Виж мнението
Пожелавам си един слънчев скорошен ден така да кажа и аз на някой, който ме попита ... )
Успех! Скоро ли ще е този ден наистина?
Извинявай, ако ти идва в много любопитството ми.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th June 2013, 17:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Не мога да я разбера Shadow. Да, наистина ти омръзва понякога, само четеш пожелания, хвалебствия ... обаче какво друго да кажеш ... много е трудно само да пишеш ... ето тя твърди, че пише един вид "право куме в очи" ... да, ама това се възприема като каране, заяждане или нещо подобно. На мен нейните постове така ми звучат (а може би не е така).
Друго: когато кажеш нещо добро се изпълваш с положителна енергия, а кой няма нужда от нея?
И трето: едно е захаросаното, друго е пиар-а, трето е клюката и интригата. Ами като не ми харесва атмосферата не пиша и даже не чета - защо да се дразня и да ми е некомфортно.
Shadow, имам чувството, че пишеш на спомени. Пък че на живо няма да е същото ... ами нормално. Аз например съм свикнала жени (основно; понякога и мъже ) да ме гледат накриво ... и понеже ми е писнало - правя се неглиже, незабележима и веднага изчезва това криво гледане.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th June 2013, 17:31
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Баси спора се е заформил и тук.
По темата - до момента не съм съжалила и за миг, че се оперирах. Пак бих го направила.
Същата съм, да. Едни СиСи не променят човек из основи.
Факт е, че се чувствам по-добре в кожата си. Но и преди не съм се сдухвала от комплекси. Въпрос на себеусещане и възприятия. Околните не ме вълнуват толкова, важното е какво виждам и усещам аз.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th June 2013, 18:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Биджуто ... много рядко влизаш ...
Вчера се сетих за теб, щото бях награбила едни бански в една съблекалня ... нищо не купих накрая ... ужас.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23rd July 2013, 12:58
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Не търся аз тук раззбирателство. Наистина звуча доста агресивно и супер арогантно, но това ще го разберат хора които са с мойто мислене. Не търся одобрение. Я вижте Звездалина в тоя новия уникално тъп формат на мис БГ. На какво прилича момата само на 24 години? Ужас и безумие. То не са джуки, то не са скули и още сто неща...на 24години.... Аз правя доста неща но винаги, ама ВИНАГИ се придържам към основата/ тоест това което съм без допълн. изменения във визията / Иначе просто си губя идентичността. И да на тия дето постват разни неща от сорта че кво съм била пък нали после...ще кажа: Ами и тогава съм била винаги напред относно харесвания от мъже и внимание. Разберете: Ако самия човек има нсика самооценка за себе си / без да е нарцис/ То Никога няма да може се вгрди в обществото или да постигне нещо си там за квото се бори, просто защото е с ниска самооценка за самия него си. Да звуча доста агрес, но кто личност съм много кмуникативна и разбрана. Просто се дразня на разни неща които се пишат в нета, а всъщност на живо падат на под 50% от това, което са писали пред монитора. И да, за годините си изглеждам в 10-12 надолу. И не е от разните екстри /които все пак имат доста роля/ а от първо ген и второ начин на живот, мислене, козм. поддръжка. Имам подвижността на и гъвкавостта на хора м/у 20 и 25 годни. И това не е само реклам,а а нещо което всеки може да го постигне. Не съм от сорта мамина златна и нищо да не пипа. Напротив: работя, готвя/проф/ правя си сама ремонтни дейности в къщи/ които по принцип изискват мъжка намеса/, оправям се с доста и разл. спортове, гледам си детето и семейството, И да, трудно е но това зависи от начина на живот през годините. И за Радиес. Уникално развитие и ефект след месец. Но подчавам конкретно за лицев контур и повдигане. От тук на татък всеки да си прецени на какво иска да прилича и изобщо дали ще прилича на нещо ако се вманиачи с пластиката и козм. дерматология. дали ще бъде себе си или ще излезне завинаги от собственото си АЗ. Поздрави и Успех!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 23rd July 2013 на 13:14 Причина: Изпусната мисъл. И да. Хора правее щата за себе си. Не праетте неща които зависят от мъже и тяното мнение. Бъдете себе си!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd July 2013, 13:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Я вижте Звездалина в тоя новия уникално тъп формат на мис БГ. На какво прилича момата само на 24 години? Ужас и безумие. То не са джуки, то не са скули и още сто неща...на 24години....
С това съм напълно съгласна,а хората адски много я харесват.Но и щом тя се харесва,нека е щастлива с визията си
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #37  
Стар 23rd July 2013, 14:01
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Аз не я харесвам.Въпрос на вкус...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 23rd July 2013, 14:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Аз не я харесвам.
Нито пък аз
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd July 2013, 14:37
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ми то е.......грутеска.....още повече и за годините й......Е не съм сигруна, че баш хората я рисусват. Все пак в тия формати всичко е сценирано и договорено. /това от кухнята/ Та....ае с всички се знаем с грим и без такъв.....Това е просто предлагация на сценаристите, които са все пак ощастливени от конкретен спонсор. /Имала съм участия педи години в подобни формати -тогава за късо време, не за месец...... Просто най-якия спонсор диктува форсмажорните обстоятелства... Както и за доста други мис БГ в годините назад...е? Че няма доста по качествени от тях ли? О! Напротив, но нямат подходящия спонсор. Има наистина прекрасни моми участнички във формата. НО да видим и ще видим че нещата ще се изменят незнайно как уж на зрителско мнение....Божеее нещо толкова познато.... И на края дават нещата на Кози,
които са...ае да не казвам и защо, че пак ще прозвуча на въпреки...
Принципно: В конкурс Мис страна, нещата трябва да са по изисквания на междунар. ниво а те са: Никакви тунинги, естествена красота, възрастова граница - задължителна, но и не по малко от 18 год. /ние няк си не го отчитаме това с границите...що ли? Криза? Имаме нужда от пари и да спретнем формат тип Биг брадър. И да..в тая наща толкова хубава страна всичко ни е ВСЕ още на тотал платено и продуцирано. И момите след това са хай най и що ли? |щото си имат договори с даденото придворие и взимат кинти. Лошо няма, но в предвид какви неща съществуват, като наистина красота и интелект...тези формати са отврат и очебийно комерсиални...и след това се налага стереотип който е предварително платен. Е кво очаквате, като изобщо от държавата и като цяло?
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 23rd July 2013 на 14:44
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23rd July 2013, 14:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Ми то е.......грутеска.....още повече и за годините й......Е не съм сигруна, че баш хората я рисусват. Все пак в тия формати всичко е сценирано и договорено. /това от кухнята/ Та....ае с всички се знаем с грим и без такъв.....Това е просто предлагация на сценаристите, които са все пак ощастливени от конкретен спонсор. /Имала съм участия педи години в подобни формати -тогава за късо време, не за месец...... Просто най-якия спонсор диктува форсмажорните обстоятелства... Както и за доста други мис БГ в годините назад...е? Че няма доста по качествени от тях ли? О! Напротив, но нямат подходящия спонсор. Има наистина прекрасни моми участнички във формата. НО да видим и ще видим че нещата ще се изменят незнайно как уж на зрителско мнение....Божеее нещо толкова познато.... И на края дават нещата на Кози,
които са...ае да не казвам и защо, че пак ще прозвуча на въпреки...
Принципно: В конкурс Мис страна, нещата трябва да са по изисквания на междунар. ниво а те са: Никакви тунинги, естествена красота, възрастова граница - задължителна, но и не по малко от 18 год. /ние няк си не го отчитаме това с границите...що ли? Криза? Имаме нужда от пари и да спретнем формат тип Биг брадър. И да..в тая наща толкова хубава страна всичко ни е ВСЕ още на тотал платено и продуцирано. И момите след това са хай най и що ли? |щото си имат договори с даденото придворие и взимат кинти. Лошо няма, но в предвид какви неща съществуват, като наистина красота и интелект...тези формати са отврат и очебийно комерсиални...и след това се налага стереотип който е предварително платен. Е кво очаквате, като изобщо от държавата и като цяло?
ТОЧНО ТАКА !!!!!!!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: крайнасметкасъсилибезнестелисъщите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:23.