IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2991  
Стар 13th May 2015, 11:13
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Mirchoni,

благодаря ти за отговорите
Отговори с цитат
  #2992  
Стар 13th May 2015, 12:39
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

В къщи съм момичета чувствам се страхотно.
Желая на всички, които им предстои, да се чувстват като мен
Отговори с цитат
  #2993  
Стар 13th May 2015, 12:52
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Mirchoni,

по думите ти изглежда, че се чувстваш така все едно нищо не е било, което е звучи обнадеждаващо На мен единственото ми притеснение е следоперативния период. Ти сама ли ставаш или някой ти помага, имаш ли болки или затруднено дишане?
Отговори с цитат
  #2994  
Стар 13th May 2015, 13:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

момичета, аз пък дочух от една близка, че имало случаи при които уговорката за подмускулно поставяне не се спазвала и доста момичета си мислили, че са с подмускулни импланти, а всъщност били с надмускулни и чак след ехографски прегледи другаде ги сюрпризирали с новината.
Дори един от докторите, много известен, с добро име имал такива издънки...за съжаление
Не искам да ви плаша сега, но имайте го в предвид.
Отговори с цитат
  #2995  
Стар 13th May 2015, 13:38
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

karie
Дишам като пич, ставам си сама, единствено не мога да се изкъпя все още, защото операцията беше вчера и все още съм с превръзка, която не е водоустойчива.Но в петък ще мога да се изкъпя цялата. С други думи това е единственият ми дискомфорт
Отговори с цитат
  #2996  
Стар 13th May 2015, 14:04
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Така като я четеш Мирчони дали има задух и не става сама? Супер е, че нямаш болки. Аз също съм от тези,които минахам ного леко, но пък ме изморяваха децата и постоянната нужда да правя нещо за тях, та си прецаках дреновете...карай де, нямам лоши спомени от следоперативния период.
Относно под и надмускулното съм малко потресена. Как така не са разбрали. За мен това тотално си личи. Особено на нулев старт.То изглежда гротескно, като топки. Да не би по някакви мед.причини в последния момент да са сменили концепцията. Или нещо да не са се доразбрали. Доста момичета са така въодушевени по вр. на консултациите и т.н., че им се причуват някои работи, които преиначават в последствие. (аз самата също си гълтах езика и за някои неща питах 20 пъти, а други тотално забравих).
Отговори с цитат
  #2997  
Стар 14th May 2015, 00:21
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

момичета, това със задуха от какво зависи? по големият кубик дали притиска повече първоначално, много стряскащо звучи. На Мирчони честито и дано всички които ще се подлагаме в последствие имаме като неиното лесно и бързо възстановяване.
Отговори с цитат
  #2998  
Стар 14th May 2015, 08:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тва май преди време е ставало Тите.... не съм чувала скоро да има такива издънки.

За да проверите дали имплантите са поставени подмускулно си сложете ръцете пред гръдния кош (дланите като за молитва) лактите да сочат встрани и притиснете длани една към друга (гръдният мускул се стяга и смачква имплантите)..... гледката в огледалото не е много приятна, но се вижа много ясно как са поставени. (това упражнение е за девойки, които вече са минали периода на болежките).
Отговори с цитат
  #2999  
Стар 14th May 2015, 09:22
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

ъъъ...ся ще ме накара да ходя в кенефа на офиса и да стискам
Отговори с цитат
  #3000  
Стар 15th May 2015, 12:57
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Тва май преди време е ставало Тите.... не съм чувала скоро да има такива издънки.
И аз така.

Как сте, мили момичета? Залипсвахте ми.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:24.