IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3081  
Стар 19th June 2015, 07:58
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да, около импланта се образува течност, която остава там завинаги, това е нормална реакция, един вид смазка, в момента просто тази течност е повече и след време ще се резорбира и ще остане толкова, колкото си трябва.
Отговори с цитат
  #3082  
Стар 19th June 2015, 08:44
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

И на мен ми беше само на едната. Другата беше с други кахъри...
Много се смях с наместването, оргазмите и т.н. Моите не моат да мърдат тъй, както на оная в парка, ако ще турско да е, щот са малки. и да омекнат няма- тъй като самият имплант няма как да омекне, а имам само него и кожата отгоре. Ма мен ме кефят много на пипане. Не съм пипала особено много естествени, но моите си ги харесвам определено и смятам, че са много по-добре на докосване, от доста други естествени. (самочувствено рекох аз).
Той пуф иска на наше място, ма я си представи, че се случиш жена, която не може въобще да изпита оргазъм? тогава ко?
Отговори с цитат
  #3083  
Стар 19th June 2015, 09:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Merygrubik Виж мнението
Хич не искам да омекват ,харесвам си ги твърди ..
Няма как да омекнат кой знае колко. Мен пък това не ми харесва, ама няма как. Както и студенината ... и аз като Тити не ми допада, но това да са минусите на имплантите.


Цитирай:
Първоначално написано от Merygrubik Виж мнението
Иничка ,изобщо няма да се пробвам с танците,че току виж ги ритна без да искам с този шоков момент,който ще изживеят без Държателя си )))
Благодаря,че сте толкова отзивчиви
Мале ... хич ли няма да се пробваш с танците ... аз не бих могла да издържа.
Отговори с цитат
  #3084  
Стар 19th June 2015, 09:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Той пуф иска на наше място, ма я си представи, че се случиш жена, която не може въобще да изпита оргазъм? тогава ко?
Нема начин, Пуф е толкова упорит, че ще намери начин, ще опита всичко само и само да изпита оргазъм.
Отговори с цитат
  #3085  
Стар 19th June 2015, 10:18
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

хахахаа, успех му пожелавам в опитите. Освен с някоя пластична за увеличаване на г-точки и али бали, не виждам как иначе, но знае ли човек
И аз бих танцувала. Мисля, че седмица след операцията някъде излязох на диско. Не танцувах, както по принцип, ама пък си се поклащах. Ма бях с потник де. макар че аз по предписание не трябваше да нося нищо. Но мисля,че за една вечер няма как да стане каквото и да било.
Отговори с цитат
  #3086  
Стар 19th June 2015, 13:17
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Аз да се отчета - ден 4ти , болка - 0 през деня - сутрин на ставане за половин час е доста гадно и болезнено . Лявата гърда - все едно не е пипана, дясната - щрака /бълбука ( не мога да го определя ) , когато вдигам малкия , при някой движения , като прахосмуча , но не боли ...

И едно въпросче - кога горе долу отшумява сутрешната болка ?
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #3087  
Стар 19th June 2015, 15:08
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
И едно въпросче - кога горе долу отшумява сутрешната болка ?
До месец повечето дискомфортни усещания ще са отшумели. Пък и ти ще си свикнала с новостите.
Отговори с цитат
  #3088  
Стар 19th June 2015, 16:42
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Той пуф иска на наше място, ма я си представи, че се случиш жена, която не може въобще да изпита оргазъм? тогава ко?
Ей мацки тея неща мисля, че са ясни и всяка жена може да го изпита това нещо, разликата е, че за някои е много лесно, а за други не толкова. Определено ако бях жена щях да съм изпробвала всичко в секса, нестандартни забавление, тройки и какво ли не, и в къщи щях да имам един мини сексшоп

Ся ще ви кажа една много яка работа с която да шашнете мъжете си.
Някой път в подходящ момент пробвайте следното, да кажете на мъжо ви - "Искаш ли да чукаш девственица ?"
Той сигурно ще ви каже - "Ти луда ли си ма, кви глупости говориш ?" , обаче вие се усмихвате и пак го питате същото, казвате му, че след малко го чакате в спалнята и да му покажете за какво говорите. Купувате си това - http://btvnovinite.bg/article/lifest...stvenitsi.html и готово, вече ще се чувствате като девственици

Но най-добре си правете упражненията на кегел с тях и оргазмите са по хубави и за двамата ще е много по приятно.

А между другото се сетих нещо да питам, защо ако жените искат и си уголемят гърдите това е нещо нормално и положително, а ако един мъж иска да си уголеми "пистолета" се смята, че това е комплесарщина и как размера нямал значение, което въобще не е така ?
Отговори с цитат
  #3089  
Стар 19th June 2015, 18:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Сутрешната болка до седмица ще отшуми, всички други болежки, както казва Биджуто.... до месец

П.С. Ку може избягвай да вдигаш детето и други тежки предмети.
Отговори с цитат
  #3090  
Стар 19th June 2015, 20:44
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Дитету ни моа - по -добре да се скъса някоя зиза отколкото да ми се къса сърцето

Мерси ,че ме поуспокоихте . То се е видяло , че търпение му е майката . Доки също като се обади да ме провери каза , че е нормално да бълбука заради постепенно резорбиращата се течност и да си нося лентата над зизите да не останат нагоре и на различна височина
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:32.