IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1111  
Стар 3rd July 2011, 21:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bazaar Виж мнението
Е, няма го в списъка с пластични хирурзи, никой нищо не пише за него? Никой не се оплаква, не се хвали? Едва ли няма клиенти. И какво означа, че не са в състояние да ползват компютър след неговата намеса? Някой реално оплкакал ли се е или просто не го харесваме, заради рекламите по билбордовете? Сериозно питам, някой ходил ли е при него?
Ок, имам само една приятелка, която си прави гърди при него, тя си ги харесва, аз не съм ги виждала.
Влязла е с 9 часа закъснение за операция, не била яла и пила нищо цял ден, просто работи на конверн - колкото се може повече. За недоволни съм чувала от познати, но след случката с Емануела, дори не го слагам в никакъв списък.. Кой пластичен ще се наеме да прави 3 операции в едно и трите в областа на торса?? Принципно се правят две-в-едно само ако са мажорна операция и друга по-лека, примерно - гърди+блефаропластика.

От личен опит - никога повече няма да се доверя на широко рекламиращ се хирург! Опитните и наистина кадърни хирурзи имат толкова много работа, че последното нещо, за което мислят е реклама...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1112  
Стар 5th July 2011, 19:39
bazaar bazaar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря, Нелс. Явно рекламата му работи, щом има толкова много клиенти. Но пишеш за едни "истински хирурзи" и аз се питам кои са те? До момента това, което забелязах от потребителите, пишещи във форуми за пластична хирургия, най-много похвали е получил д-р Владимиров от болница Хигия в Пазарджик, както и д-р Заякова от Варна и д-р Атанасов от Пловдив. Аз съм от София и се чудя дали направо да не ида в Пазарджик например, нищо, че под носа ми се перчат доктори като Ильо Стоянов, Енчев итн.
Отговори с цитат
  #1113  
Стар 6th July 2011, 00:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не знам дали сме чели един и същи форум.. Няма да ти препоръчвам хирурзи, защото такава отговорност не мога да поема. Но за Владимиров за пръв път чувам, за Асенов не се говорят само хубави приказки. Лично аз за гърди се колебая м/у Тепавичарова и Заякова, като мине операцията мога да дам мнение. Успех, и не се доверявай на приказки, а на резултати!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1114  
Стар 8th December 2011, 16:03
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране пострадали

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В НЕФЕРТИТИ ,АКО НАКОИ СЕ ИНТЕРЕСУВА ЩТЕ ОБЯСНА ПОДРОБНО
Отговори с цитат
  #1115  
Стар 9th December 2011, 11:22
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не знам дали сме чели един и същи форум.. Няма да ти препоръчвам хирурзи, защото такава отговорност не мога да поема. Но за Владимиров за пръв път чувам, за Асенов не се говорят само хубави приказки. Лично аз за гърди се колебая м/у Тепавичарова и Заякова, като мине операцията мога да дам мнение. Успех, и не се доверявай на приказки, а на резултати!
Ако имах паричките веднага бих избрала Заякова...от години чета форумите...но промяната засега е само мираж
Отговори с цитат
  #1116  
Стар 9th December 2011, 23:47
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sandraddd Виж мнението
НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В НЕФЕРТИТИ ,АКО НАКОИ СЕ ИНТЕРЕСУВА ЩТЕ ОБЯСНА ПОДРОБНО
Разкажи повече. Тук ще намериш много сродни души
Отговори с цитат
  #1117  
Стар 2nd January 2012, 11:35
diavol diavol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Правилно...НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В НЕФЕРТИТИ.....И аз мога да разкажа много и да приложа и снимки за съжаление......Дайте съвет как да процедираме с докторите когато имаме рекламции
Отговори с цитат
  #1118  
Стар 3rd January 2012, 15:09
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

diavol, писах ти и в другата тема. Искай си парите в пълен размер - обикновено ги връщат, когато са сгафили (лично аз съм си взимала парите след неуспешна ринопластика).
Отговори с цитат
  #1119  
Стар 5th January 2012, 03:10
sara_bss sara_bss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diavol Виж мнението
Правилно...НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В НЕФЕРТИТИ.....И аз мога да разкажа много и да приложа и снимки за съжаление......Дайте съвет как да процедираме с докторите когато имаме рекламции
Всъщност аз си бях мислила то4но затам,каква е била твоята корекция,драсни ред-два подробности,моля
Отговори с цитат
  #1120  
Стар 5th February 2012, 21:38
bojidara11 bojidara11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте! Искам да споделя едно преживяване на моя много близка приятелка (с нейното разрешение), защото всички момичета, които искат да минат през това трябва да знаят от кого да се пазят! Никога не отивайте в клиника „Медикус Алфа” в Пловдив и никога не ходете при д-р. Желев!!! Моята приятелка се оперира при него преди 9 месеца, но още на втория ден след операцията ми се оплака, че единият имплант сякаш се е изхлузил и е паднал надолу. От тогава проблемът се задълбочи и сега има много голяма видима разлика между двете й гърди, просто едната си е нормална, а другата с изпадналия имплант е видимо по-надолу и изглежда зле. Тя не искаше да минава пак през процедурата, но в крайна сметка реши, че не може да изглежда толкова зле и се обърна към клиниката и доктора, обясни, че има проблем и очакваше те да направят нещо по въпроса. Все пак това са хиляди лева, които е взела като кредит от банка и ще ги изплаща към 4 години... Вместо да се отнесат човешки и да признаят, че наистина има проблем, управителят на клиниката и въпросният Желев са обвинили нея – тя имала крив гръден кош и да се примири с положението... те не били допуснали грешка, нейното тяло било причината гърдите й сега да са супер асиметрични! Наговорили са й глупости – въобще да не си и помисля за ре-операция, защото това означавало да й махнат имплантите и една година да ходи без нищо, за да можели капсулите около импланта да се абсорбират от тялото, и чак след една година да й се сложат нови. Що за глупост – та всички жени, които сега си сменят PIP имплантите ходят 1 година без гърди ли??? В сайтовете на добрите хирурзи освен това се предлага смяна на имплантите и се описва как точно става това и не се чака, просто заедно със старите импланти се премахват и капсулите около тях, които тялото е образувало. Явно въпросният д-р.Желев не ги може тия работи. Моята приятелка беше адски огорчена, че някакви доктори са стояли срещу нея и са й говорили глупости в очите! Да те лъжат така и да се мислят за велики!!!! Представяте ли си? НИКОГА не ходете при д-р.Желев и НИКОГА в „Медикус Алфа”!!!!! Ако решите, знайте, че там са некадърни и парите, които ще дадете все едно сте ги изхвърлили в кошчето за боклук!!! Защото при проблем няма да ви покрият разходите за поправянето му! Моята приятелка сега се чуди откъде да намери нови 10 000 за ре-операция при някой истински хирург! По-добре дайте малко повече пари и отидете при някой добър хирург! Знайте, че ако си спестите 1-2 хиляди ще съжалявате!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:33.