IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th June 2013, 09:14
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране И в крайна сметка... със или без, не сте ли същите?

Здравейте, момичета! Пускам нова тема, понеже освен специалните въпроси, за които всеки пише в темите, искам да знам ЗАЩО ще го направя и в може би се прокрадва едно съмнение дали накрая няма да е "все тая".

Съжалявали ли сте някога, че сте се оперирали?
Носело ли ви е понякога повече неудобство,отколкото увереност?
Не сте ли в крайна сметка същите?
Промени ли се начина, по който другите ви възприемат?

На прага съм да взема решение, гледам си моите- мънички, ама моички ) Не разчитам, че след операцията едва ли не живота ми ще се промени, но струва ли си парите, страха, болката и най-вече рисковете? Не оставайте с впечатление, че съм негативна! Напротив!! Поставям нещата на кантар ( от зодията ми е ) и искам да съм сигурна, че накрая ще съм удовлетворена и никога няма да съжалявам ..

Моля, отговаряйте повече, вече трябва да решавам!
Благодаря ви!
Прегръщам силно всяка, която не е прясно оперирана! )
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th June 2013, 09:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Щом те глождат такива съмнения и си ги харесваш такива каквито са, значи не виждам защо ще се оперираш.Аз мисля, че тази операция не трябва да се прави от глезотия или каприз, а когато е необходима и когато жената ще премахне с тази операция някакъв психически или физически проблем. Аз, а и повечето жени, съм се оперирала, защото не си харесвах гърдите и те ми носеха голям психически дискомфорт. Комплексираха ме много. Аз не съм от паралийките, събирах въпросната сума няколко години и нито ден не съм съжалявала за това си решение. Да, някои удобства са ми леко нарушени, като например спането в някои пози, но определено ми донесоха много голяма увереност. Да, в крайна сметка, аз съм си аз, не съм и мислила , че гърдите ми ще ме променят самата мен. Те просто ми доставиха удоволствие, увереност, щастие. Как ме възприемат другите? Нормално и както преди, но аз не си ги сложих за да ме възприемат другите, а за да се възприемам самата аз и постигнах желания ефект.
Щастлива съм, че успях да си позволя тази операция. Нито за миг не съжалявам за решението си. Целия дискомфорт преживян в даден момент си заслужаваше крайния резултат.Чувствам се много добре в кожата си вече и доста уверена. Сега дори силиконовите гърди, когато са добре направени, ми харесват много повече от естествените гърди и като вид и като усещане при допир.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th June 2013, 09:44
R R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Много благодаря за отговора! Не бих казала,че харесвам моите, но съм ги възприела, точно както съм възприела например че ноктите ми се чупят. Структурата ми е слаба нагоре и по-закръглена в ханша и бедрата. Ребрата ми едва ли не се бороят .. Мисля че едни гърди определено ще дадат баланс и симетрия на цялостната визия..
Досега четох една тема тук за депресията. Там пишеше, че в никакъв случай не трябва да разчитаме на гърдите да ни оправят живота ( и Слава Богу не го и правя заради това) , но наистина бих искала да знам че един хубав ден след операцията аз ще си кажа- Боже, точно това винаги ми е липсвало, ето направих го и се чуствам страхотно !
п.с. няма да забравя как един мъж ми каза- ама ти къде си тръгнала с тия гърдички.. Егати да му се невиди, едните гърди ли са определящия критерий за къде сме тръгнали ..!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th June 2013, 10:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Е моя живот определено се оправи и аз премахнах комплекса, който ме депресираше. Така, че ефект има. И наистина след операцията точно тези думи си казах - "Боже, точно това винаги ми е липсвало, ето направих го и се чуствам страхотно ! "
А мъжете не ги брой, няма да ги заобсъждам, че те са друга тема. Но гърдите да, не правят човека по-качествен като човек и не трябва да са критерий за качество. Поне според мен, защото моя критерии за качество на човека не се мери в идеален външен вид.
В сексуален аспект пак всичко е много по-добро от преди. Друго си е да се чувстваш уверена и красива в тялото си в леглото. Секса е стократно по-добър.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th June 2013, 12:06
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Здравейте!
Аз бях чашка А /имах все пак някаква млечна жлеза, не е било съвсем и тотално без хич/ направих го за симетрия. Наистина има такава и е прекрасно що се отнася до естетиката. Но странното е, че никога преди това не съм имала комплекс от това че нямам цици. Никога не съм имала проблем с мъжете /да ме е срам или нещо от сорта че съм без бюст/ И винаги съм си ги харесвала такива каквито са. Може би от прекалена суета и понеже съм малко прекалила /леко вманиачила/ в представата за естетика, за това и предприех тази стъпка и то на доста годинки. По принцип докато се възстановявах /понеже беше дълго, както писах в друга тема/ тогава всеки ден се упреквах защо съм го направила и защо си причиних такова нещо че да ме боли толкова време. Да имам дисконфорт при опредени пози на спане както писа Шоки, като цяло придобивката ми харесва, докторката си свърши работа прекрасно и съм много, много доволна от нея!
Странното, е че като се сдобих с "тях" не съм отразила някаква разлика от страна на другите хора ..може и да има но просто не съм обърнала внимание. Също така не съм се и замисляла дали по някакъв начин ми влияят на самочувствието. По- скоро не. Защото не ги мисля изобщо. А за мъжете...ми трябва да питам как ме намират преди и след )))))))))))))))))) хе хе!
Хубав ден!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th June 2013, 12:53
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Имах огромен комплекс ,създаден от мъж с липса на деликатност . Като дойдеше време за плаж ми беше голяма мъка да си намеря подходящ баски и изпитвах истинско неудобство на плажа , да не говорим ,че липсата на бюст ми създаваше и неудобства в спалнята и не свалях сутиена ..... съответно това влияеше и на сексуалността ми . Цели 10 години мечтаех за този бюст , но нямах финансовата възможност да го направя . Сега , когато го имам се чувствам уверена и по-привлекателна , съответно не съм същата... До момента не е имало нито секунда , в която да съм съжалявала , че съм го направила , съжалявам само , че не ги направих по-големи .Не ме интересуват другите . Не ми създават неудобства честно казано , спя си по корем както преди от 11-тия ден след операцията .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th June 2013, 13:03
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Имах огромен комплекс ,създаден от мъж с липса на деликатност . Като дойдеше време за плаж ми беше голяма мъка да си намеря подходящ баски и изпитвах истинско неудобство на плажа , да не говорим ,че липсата на бюст ми създаваше и неудобства в спалнята и не свалях сутиена ..... съответно това влияеше и на сексуалността ми . Цели 10 години мечтаех за този бюст , но нямах финансовата възможност да го направя . Сега , когато го имам се чувствам уверена и по-привлекателна , съответно не съм същата... До момента не е имало нито секунда , в която да съм съжалявала , че съм го направила , съжалявам само , че не ги направих по-големи .Не ме интересуват другите . Не ми създават неудобства честно казано , спя си по корем както преди от 11-тия ден след операцията .
Поздравления за което!
На плаж ли?! Без цици си ходех по прашка /е само като се препичам де иначе влизането във водата и ходенето до кафето с банЦки/ И като легна по гръб и гледаш една дъска с изхвръкнали кокали - тотално рагу. Но никога не ме е било срам или да се комплексирам. Даже напротив никога не съм чувствала липса на мъжко внимание та дори досадници, въпреки липсата ми на бюст. Много е важно човек да се харесва и обича сам себе си. Тогава и околните го харесват! Психология! А даже на плажа с приятелки силиконки които демонстрираха придобивките си пак не съм се комплексирала. Пак /може да звучи наистина нарцистично и не скромно, но мъжете предпочитаха мен-дъската пред напращелите каки силиконки/ Звучи прехвалено но наистина е факт. Е сега с чашка С може и да има изменения като внимание но наистина не се впечатлявам от разликата преди и след. Просто си я приемам и не я въздигам в култ. Дай Боже всеки му!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th June 2013, 13:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Здравейте и от мен
Никога не съм съжалявала,че се оперирах,въпреки че от първия път не станаха такива каквито исках.
Никога не ми са ми носели неудобство,а точно обратното
Не,не съм същата,защото се харесвам повече от всякога
Не ме вълнува как ме възприемат другите,важното е аз самата как се възприемам
Струваше си всяка болка и всеки дискомфорт,които ми причиниха.
Направих го за себе си и съм доволна,че не послушах бившия си мъж,който ме разубеждаваше по простата причина,че съм щяла да бъда още по-желана от другите мъже и съм щяла да го заменя с друг,хахаха.Събрах парите бързо,защото нямах търпение и така.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th June 2013, 13:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз точно за това написах в горните си постове, че тази операция не трябва да се прави просто ей така, а само ако естествените ви дадености ви карат да се чувствате зле..Ако естествените ви гърди не ви комплексират и не ви карат да се чувствате зле, тогава по-добре не се оперирайте, защото да, има някои дискомфортни ситуации и ще си кажете "хубаво си ми беше и преди какво ми трябваше".
Иначе аз заради мъж или за демонстрации на плажа не съм ги правила. Определено внимание не ми е липсвало нито преди , нито сега. Даже въобще вниманието към мен в момента не се е увеличило.И не това е целта ми, защото прекаленото внимание, мен лично, ме дразни. Ходя си на плаж с горнище, защото не искам по никакъв начин да привличам излишно внимание с гърдите си. И сега приятелите ми и колегите се ми казват- "ма сложи едно по-голямо деколте, покажи ги малко, за какво ги сложи"? Аз не ги сложих за демонстрация и привличане на внимание, а за себе си, да премахна психическото си силно неудовлетворение.
Поста на Мариса напълно припокрива и моето мнение.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th June 2013, 13:22
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Здрасти и от мен по темата!
Ами,мила,ако го правиш го направи за себе си!Важното е ти да се харесваш,а не някой как ще те възприеме.
Аз не съжалявам нито за миг,прежалила съм спането по корем още отпреди операцията.
Аз имах гърди,които след две раждания и кърмения бяха прилични,но бяха различни по големина.Нещо,което не се прикриваше от сутиен.Сега си ходя без сутиен или със спортен,но гърдите ми са еднакво големи И не ми пука какво мислят другите.Повечето ми приятелки реагират нормално,дори не забелязват,че имам корекция,ако не кажа.И аз като тунинг на моменти съжалявам,че не ги направих по-големи,но това е само на моменти
Мъжът до мен не реагира особено позитивно и до ден днешен,но в крайна сметка един живот живея и ще е така както на мен си ми харесва!Гърдите,здравето и самочувствието са си лично мои!
Пожелавам ти да вземеш правилно решение!Няма да те убеждавам колко е хубаво да имаш силиконови цици,защото всеки има право на свое мнение.И ти също!Със или без силикон всичко останало си е същото и личността,и хубавите,и лошите моменти!Неведнъж съм го казвала,ако си имала някакви лични проблеми преди,ще ги имаш и след силикона.Едните цици няма да ти преобърнат живота в положителна посока и всичко да е цветя и рози,но ще ти помогнат да се чувстваш по-уверена в себе си...
Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: крайнасметкасъсилибезнестелисъщите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:32.