IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 19th December 2013, 14:53
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране любовта от разтояние

искам да ви попитам какво мислите за любовта от разтояние.Говоря за 273 km, около 3 часа и 45 минути с автомобил
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th December 2013, 15:15
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
искам да ви попитам какво мислите за любовта от разтояние.Говоря за 273 km, около 3 часа и 45 минути с автомобил
Мисля ,че е възможна , разстоянието не е пречка да обичаш , когато е истинско
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th December 2013, 15:19
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Темата е много интересна , мен също ме засяга и ще я следя с голям интерес , надявам се да се включат и другите съфоромци
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th December 2013, 15:55
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

А може ли малко повече информация, защото е това е много общо казано за любовта от разстояние ! Има огромна разлика от това двама души да се влюбят от разстояние, примерно чрез виртуалното общуване и това разстояние да се явява пречка да бъдат заедно или да са се влюбили на живо, да са били заедно и в последствие нещо да ги е разделило, като работа и т.н.

Нека бъдем по конкретни и ще си кажа и аз мнението.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th December 2013, 17:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дори и без да знам подробности за конкретният случай мога да кажа, че ако любимия човек не е до нас, то нямам как да бъдем истински щастливи ! Все още не мога да разбера тема, защото то е ясно, че ако това е временно да си далече от този човек който обичаш, то не виждам какъв е проблема. Но ако не е временно тогава естествено, че няма как да се живее по този начин и да сме щастливи.

Мен ми е интересна темата и за самото влюбване и опознаване на даден човек посредством виртуалното общуване и какво мислите за това. В днешно време е доста нормално явление и не малко хора имат щастливи връзки и бракове след запознанства от интернет.

Запознанствата са най нормалното нещо и онлайн, но дали е добра идея да опиташ да опознаеш дадения човек чрез виртуланото общуването. Аз смятам, че не е добра идея и това опознаване трябва да стане на живо, защото при виртуалната комуникация и особено ако повече се пише от колкото да се провеждат живи разговори и дори с видео връзка съм на мнение, че така трудно можем да видим и отрицателните черти на човека, а това всъщност е много важно.

Във виртуалното общуване е много по трудно да разбереш ако някой се опитва да те заблуждава с намеренията си и вие жените може би си мислите, че всичко ви е ясно и винаги ще разберете един мъж какви са му истинските намерение към вас, но повярвайте вие просто не познавате на какво са способни мъжете.

Много такива истории знам в които мъже искат само да се докопат до някоя жена да преспят с нея и които обаче много умело могат да я заблудят и тя да си помисли, че той има сериозни намерения, за сериозна връзка. Още по лошо става ако жената изпита някакви чувства към този мъж и тогава тя въобще не може прецени реално ситуацията.

Това не означава, че всички мъже търсят в интернет от жени са секс, има разбира се и такива които търсят и сериозна връзка, НО има много мъже които нямат проблем да заблудят една жена и вие трябва много да внимавате. Все пак аз съм мъж и знам, как разсъждават повечето мъже и на какво са способни ! Ние мъжете по природа сме такива, във нас е заложено да прелъстяваме и да искаме нови и нови завоевания.

Най големите мъже прелъстители са всъщност и хората които не могат да живеят с една жена, не е случайно има мъже които имат невероятни жени, божествено красиви, но те просто не могат да спрат да изневеряват и никога няма да се променят !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th December 2013, 18:55
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

273 км са нищо. А и разстоянието винаги е само временно. Пък ако няма изгледи за съвместен живот на едно място, то тогава няма смисъл въобще да я има връзката и да я наричаме така. 273 км не могат да попречат според мен. Пречката идва от егоизма и ревността на хората. Постоянно да мислиш какво прави другият в периода докато сте раздалечени, като не е под твоя контрол. А това съкращава нервите.

За справка, моята лЬОбов е на 16 пъти по-голямо разстояние, така че не говоря неща наизуст.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th December 2013, 09:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Да, ревността е голяма пречка. По-добре да я няма, но то май си зависи от конкретния човек, от характера му по-точно. Щото се проявява още в детството. А в зряла възраст като че ли е свързана със самооценката на човека.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th December 2013, 11:26
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Историята е следната-Тя и той са големи хора,които съдбата среща преди седем месеца.
И тя и той имат собствен успешно развиван с години бизнес-всеки в своята сфера и в своя си град.И нищо,че са големи хора любовта им пламва почти от пръв поглед.Но всеки със своите предразсъдъци си тръгва без да каже нещо на другия. Няколко месеца само се чуват по телефона,а преди два започват да се виждат.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th December 2013, 11:44
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Историята е следната-Тя и той са големи хора,които съдбата среща преди седем месеца.
И тя и той имат собствен успешно развиван с години бизнес-всеки в своята сфера и в своя си град.И нищо,че са големи хора любовта им пламва почти от пръв поглед.Но всеки със своите предразсъдъци си тръгва без да каже нещо на другия. Няколко месеца само се чуват по телефона,а преди два започват да се виждат.
Мнението ми е , че не е невъзможна тази връзка , вярно , че е тегаво положението , когато са редки срещите но си заслужава заради самото изпитание /а и така е по силно и сладко /, може да се приеме и като изпитание на връзката и отношението на двамата един към друг . Ако е достатъчно силна връзката нещата някак си ще се подредят , времето отговаря на всички въпроси
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th December 2013, 19:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Определено е трудно да е живее така и то дълго време. То това е целият смисъл на любовта, да си заедно с този човек и въпроса в конкретният случай е колко често се виждате и това дали ви устройва ! Хич не са лесни тези връзки, защото като има такива сериозно пречки хората да не са заедно е много сложно и особено като работата им е сериозна пречка един от двамата да се премести при другият.

При всеки човек е различно, аз примерно ще се побъркам ако съм влюбен и тази любов е някъде далеч от мен и трябва да чакам Х дни за да я видя и да кажем, че така може да се изкара ако знаеш, че е временно, но за по дълго е много трудно.

Други си е да си я погушкаш и да си я нацелуваш жената, а това няма как да стане по телефона за съжаление. Забелязал съм, че жените в такива случаи правят огромни компромиси само за могат да бъдат с мъжа който обичат. Не малко случаи знам в които жената се отказва от хубава работа и образование дори, само за да е с мъжа в който е влюбена и е готова да го последва навсякъде. За това е много важно една жена да е напълно убедена, че това е нейният човек, за да не се окаже както в много случаи, че жертвите са били напразни !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: любовтаотразтояние
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:25.