IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th February 2014, 16:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
абе не е точно така Инче...

Всеки знае, че имаш стара вражда с Туниг и за това мнението ти няма как да е меродавно ! Когато в един форума се съберат хора с различни гледни точки, различни като характери дори, емоционалност, всеки със своите знания, тогава се получават и интересни дискусии. Всеки един човек е много ценен за форума ! Точно когато има различни гледни точки и всеки човек се аргументира за тях, тогава дискусиите имат стойност и хората преценяват мненията според аргументите.

Дано Тунинг да се вразуми и пак да започне да си пише във форума, а и този форум не е само за мамопластика има и много други теми. Тези войни са глупави, а уж сте зрели хора и не е редно да се държите така. От една вражда нищо не може да спечелиш, докато от едно приятелство може да спечелиш и то много.

Ясно е, че не всеки може да си пасне с друг човек и да има приятелство помежду им, но пък ако има омраза какво ще постигне с нея, какво ?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th February 2014, 18:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пуфиславе пак праиш некви драми без никой да те пита.... знам, че сърце не трае ма 'земи порастни малко. Не сме в турски сериал
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th February 2014, 18:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Инче? Ти я дъжиш баба Пена... аз ше и плесна два шамара ... взимаме парите и въз по Пиротска
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19th February 2014, 18:17
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране



Какво има да делим и да се караме в този форум, така и не разбрах?!?
Всеки има различна представа за красиво по отношение на бюст /и не само/ , а да се обръщат тези виждания в нападки от личен характер е неуместно.
Аз лично, никога не влизам тук с идеята да се скарам или заям с някой. Ама.... Разни хора, разни идеали.

По темата няма да пиша, защото проблема явно е решен вече.
Извадих си обаче някои заключения за въпросната доФторка.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19th February 2014, 18:42
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Пуфиславе пак праиш некви драми без никой да те пита.... знам, че сърце не трае ма 'земи порастни малко. Не сме в турски сериал
Aааа значи аз правя драми, а ти шоплиш семки от страни
А това за порастването вече сме го чували от теб, но нищо не мога да направя, колкото и да се опитвам. Стигнах до 1,90 санта и до там спрях да раста ! Щеше да е хубаво да стигна 200 сантиметра и така да ме харесаш вече, но уви ще трябва да се примиря, че никога няма да бъда с теб и да превъзмогна и това любовно разочарование

Бях започнал да заделям пари за почивка на остров Бора Бора и мислих да те изненадам с това, но за съжаление в живота не винаги става така както сме го планували. По принцип съм човек, който дава Шанс на Любовта, но дали и ти би дала шанс ?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st February 2014, 01:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Зайко Байко сърдиш ли ми се сега
Може би си мислиш, че си правя някакви тъпи шеги, но истината е, че аз никога не се шегувам с любовта

Може би просто така е било писано, такава е била съдбата !
Вече дори си представях как си развяваме "гащите" на плажа на Бора Бора

http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-or...08bdf383d4.jpg

http://www.saletur.ru/galery/tfoto/big/145954.jpg

http://farm1.staticflickr.com/74/223...aeddca68_o.jpg

http://selectvacations.com.au/images/Pearl_Spa.jpg

http://www.topoboi.com/images/201307...oi.com_824.jpg

https://www.google.bg/search?q=%D0%B...=isch&imgdii=_

Последно редактирано от Pufpaf : 21st February 2014 на 01:53
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st February 2014, 11:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
абе не е точно така Инче...
Ами аз не можах да разбера откъде дойде това - много ме изненадаха и двете ... може и да съм изтървала нещо, че напоследък нямам много време и влизам за по малко.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 21st February 2014, 11:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Инче? Ти я дъжиш баба Пена... аз ше и плесна два шамара ... взимаме парите и въз по Пиротска
Става! Ма то се оправила работата виждам. Тю, Изък!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st February 2014, 23:01
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

...всичко дойде от едногодишният "водопад" от нарцисизъм, който се изливаше от точно определен човек - то не бе рев, то не бе сълзи, сополи ....от сорта на " Боже, колко ми малеят, колко ми теснеят, ще ги напраправя 2кг, не 3 кг. ще е по-добре или не, най-добре 5, че да съм вече супер...... ", че и коментари в тази посока колкото щеш...Дори и тази тема се опорочи от грандоманските мераци за тонове цици и литри устни, щото за непросветените ако не си с кило-две цици или поне с литър устни няма да си гот..на мен тази пропаганда в стил БЪДЕТЕ МЕГА вече ми нагарча, все пак я чета вече цяла година и повече!
Тя, авторката на темата сподели проблемът си с парите и отменената си операция, но някой реши отново да вре вече новите си тонажи в лицата на аудиторията...за пореден път, без да се разпише по проблемът в темата с адекватен съвет! И ако се разчоплите из стари теми, ще прочетете все едни и същи заучени реплики и фрази...и понеже не споделям идеологията за огромните форми, която се натрапва изразих мнението си..................... и драмата започна!

Последно редактирано от de_ni_ : 21st February 2014 на 23:03
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамдаотменяоперациятасиКаквоставапарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:31.