IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th March 2008, 13:29
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

По-добре да изпушиш една цигара (ако ти е толкова невъзможно да не пушиш няколко часа), отколкото да си слагаш лепенка, защото в лепенките има доста повече никотин, отколкото в цигарите. Пише го на упътването им. Аз самата спрях цигарите, задради операцията и вече не пуша от 1 година Така, че ми се вижда малко "разглезено" да не можеш да издържиш 5-6 часа...
  #12  
Стар 14th March 2008, 13:35
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитат Сиби-

Да пушиш - както и да е, но да ядеш ... това вече не ми се струва много разумно.


Е ,ям силно казано,една филия и един чай съм изпила.
  #13  
Стар 14th March 2008, 14:11
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Мили красавици! Имам сериозен проблем. На 20,03,08 ми е дата за поставяне на имплантанти. Проблема е ,че секретарката ми каза никакво пушене 5 часа преди това. До сега ми е било лесно, щото ме събудят сутрин рано и хайде към операционната, но сега до 14,00 на бояд ще откача. Питането ми е: може ли да ползвам никотинова лепенка, за да се въздържа максимално да не изпуша 100 цигари от притеснение?
Кофти това с цигарите, но какво да се прави. Най-добре си поспи до късно и така ще намалиш времето Вземи един лексотан предишната вечер и това е.
От друга страна, не мисля, че никотиновите лепенки ще навредят
  #14  
Стар 14th March 2008, 14:19
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

На мен не ми бяха казали нищо за цигарите.Операцията ми беше в 13ч. до тогава бях изпушила вече десетина .А иначе бях гладна и жадна.В интерес на истината излязъх доста трудно от упойката .Доколкото разбрах в последствие това се е случило заради цигарите
  #15  
Стар 14th March 2008, 14:26
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

като каза за това че си излязла трудно ,аз се сетих че съм се обаждала на всички прятелки по 3 пъти и съм говорила едно и също.И другата смехория беше че едната е идвала ,даже е говорила със мен и аз по късно не си спомнях
  #16  
Стар 14th March 2008, 14:34
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
като каза за това че си излязла трудно ,аз се сетих че съм се обаждала на всички прятелки по 3 пъти и съм говорила едно и също.И другата смехория беше че едната е идвала ,даже е говорила със мен и аз по късно не си спомнях
Тази обърканост в началото е нормална. Аз даже не можах да се справя с GSM-а си първоначално, виждаше ми се тооолкова сложно От друга страна, зависи от качеството на упойката и от анестезиолога. При секциото ми анестезиологът ми беше приятел и излязох от упойката с напълно бистро съзнание, но пък и болката си я усещах с пълна сила
  #17  
Стар 14th March 2008, 14:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

За това си права,мен въобще не ме болеше нищо и 30 мин след операцията си станах сама до тоалетна но после направо умирах и имах чувство че ме е ударил влак.
  #18  
Стар 14th March 2008, 15:04
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Знам , че съм голяма ревла ама това е само за пустия никотин! При досеганите операции съм си пушила ама умерено и не съм имала проблем щото все си зависеше от упойката, а и съм предупреждавала анестезиолога, за лепенките и аз разбрах, че е по-зле, но личния лекар настоява да не пуша....ама като знам, че ставам веднага и след тешка операция за тази пуста цигараааа, явно ще изпуша поне 2-3 щото до 14,00 часа как ще издържа?
  #19  
Стар 14th March 2008, 15:09
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Когато влезеш във болницата въобще няма да се сещаш за цигари а ще мислиш за други неща
  #20  
Стар 14th March 2008, 18:50
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

О то в болниците най-ми се пуши, или се тъпча с нещо за ядене! Два пъти вече прохождам след 12-14 часа за пусти цигари....Нормалните жени не стават с дни от кревата,но аз.....Ама пък то нали хората са казали, че ако не ти се пуши си тръгнал за оня свят та и аз така. Кофти ще е ако е скапана упойката, защото вече веднъж губих съзнание заради една цигара пуста, упойка и кръвозагуба, не че цигарата е виновна ама така го изкараха....
Както и да е да имаме късмет е най-важно!
Това желая на всички тук, повече късмет и да попадаме на свестни лекари!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:46.