IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th January 2008, 15:27
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Абе сигурно е така както го казвате, аз не знам какво е ставало преди да се регна в този форум, но забелязах едно.След търканията ни с нея, тя много по-рядко започна да пише.Може да съм бил последната капка, с която чашата й е преляла...
  #22  
Стар 20th January 2008, 15:34
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

здравейте!аз съм нов тука и мисля че форума е страхотен .. хората тука се чустват по свободни и освободени от разни скруполи .. и казват наистина това което мислят ,това на мене адски много ми допада ! и докато това се случва може никога няма да ми омръзне да си го посещавам .. пък и винаги човек може да се включи в тема интересна за него или пък да потърси помощ или инфо които не е успял да намери другаде !А може би са имали причина тези както казахте по старите тука го напуснат ?!?! може би не им е омръзнало а е друго .. това е само догадка де
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
  #23  
Стар 20th January 2008, 15:50
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Аdriano, а твоето мнение какво е. наблюдението ти е вярно и ти сигурно имаш представа кое как и защо так. Това е една от изключително редките теми, по която мъж повдига подобен въпрос, а не жена. Липсват ли ти "старите" съфорумци?
Определено старите съфорумци ми липсват... Имаше класация и според мен тя беше много обективна, всеки беше получил достойна титла- "най-полезен съфорумец, най-заядлив, за цялостен принос, кибик на форума''( ) ... Без да се усетя, четейки мненията си казвах- "аха, това е от Aset- тя винаги е много мила, отзивчива и дава винаги много полезна информация; оо- я я, Chujdata е писала- тя пък е супер нахакана, много пряма и истинска"..и т н.
Така неусетно тези хора от виртуалното пространство ( без самите те да подозират) бяха станали част от живота ми и да..сега определено усещам по някакъв начин липсата им.. Но определено нямам идея защо вече не пишат...
  #24  
Стар 20th January 2008, 16:39
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Абе човек, след "търканията" както ги наричаш, се прибрах в Бг и нито съм влизала, нито ми е липсвало. Много насериозно взимаш нещата Нямам търкания нито с теб, нито с който и да е друг тук, просто има по- важни места и по- важни хора, където се подвизавам
  #25  
Стар 20th January 2008, 16:48
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
просто има по- важни места и по- важни хора, където се подвизавам
Е, то не е трудно да разберат, google знае
  #26  
Стар 20th January 2008, 16:49
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
просто има по- важни места и по- важни хора, където се подвизавам
Е, то не е трудно да разберат, google знае
не знае, не знае!
  #27  
Стар 20th January 2008, 16:53
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

аз лично не търся, тук съм си ок
  #28  
Стар 20th January 2008, 17:25
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adriano
Определено старите съфорумци ми липсват... Имаше класация и според мен тя беше много обективна, всеки беше получил достойна титла- "най-полезен съфорумец, най-заядлив, за цялостен принос, кибик на форума''.. Без да се усетя, четейки мненията си казвах- "аха, това е от Aset- тя винаги е много мила, отзивчива и дава винаги много полезна информация; оо- я я, Chujdata е писала- тя пък е супер нахакана, много пряма и истинска"..и т н.
Така неусетно тези хора от виртуалното пространство ( без самите те да подозират) бяха станали част от живота ми и да..сега определено усещам по някакъв начин липсата им.. Но определено нямам идея защо вече не пишат..
Ама adriano защо занимаваш хората с твоите предпочитания какво ти харесвало на тебе и нехаресвало ,че 99 %не ги познават тези стари потребители аз също съвсем бегло.А и тук не сме толкова"различни",за да слагаме такива определения каквито си ги изброил ..?!Пък и за мен е тъпо да има каквито и да било определения от този сорт за някой .Това е минало!
Хората така са преценили ,че им е омръзнало и не пишат тук даже ти дадоха и отговор ,какво толкова!Гледай си живота и не се питай за такива неща.Ако можеш приобщи се към масата!Добре е да можеш да намираш общ език с всеки хайде дори да не е със всички Ако неможеш ,потърси проблема в теб .
Виж колко неща си споделят хората весело е и се забавляват .Не живей в миналото!А в сегашното ..и гледай напред .
  #29  
Стар 20th January 2008, 17:35
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Мълвинка, ти като се привъжеш към някого после не ти ли липсва.
много от новите потребители се занимават с несравнимо по-големи глупости, но и това си е тяхно право.
малко е смешно да си мислим, че всичко започва от нас- тук и сега. това обикновено е характерно за тинейджърите. обърни внимание какво е казал човека:
Цитирай:
Първоначално написано от adriano
Вярно идват нови, не по-малко готини хора, но докога и те ще са тук?
Ще ми е интересно вашето мнение по въпроса...
аз не мисля, че Адриано има проблем, просто помни малко повечко!
  #30  
Стар 20th January 2008, 17:52
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Mного от новите потребители се занимават с несравнимо по-големи глупости, но и това си е тяхно право.
малко е смешно да си мислим, че всичко започва от нас- тук и сега. това обикновено е характерно за тинейджърите. обърни внимание какво е казал човека:
Цитирай:
Първоначално написано от adriano
Вярно идват нови, не по-малко готини хора, но докога и те ще са тук?
Ще ми е интересно вашето мнение по въпроса...
аз не мисля, че Адриано има проблем, просто помни малко повечко!
Нямам какво да добавя ...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумътвременназарибявка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:49.