IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 30th May 2008, 12:25
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Илски, това си е цената, явно нещо си се заблудила.
Значи горе долу поддържат една цена на всякъде.
Кажи как си, как се чувстраш, усещаш ли вече влиянието му, по колко пиеш?
Отговори с цитат
  #122  
Стар 30th May 2008, 17:14
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Ilski 8 кг за около 2 месеца, но аз първия месец много свалих. Втория си имах грижи не внимавах и съвсем малко. Обаче сега съм се надъхала и очаквам много положителни резултати. А иначе тази аптека на Графа мисля, се казва РЕМЕДИУМ. Но не мога да съм 100% убедена.
Аз днеска нямам какво да кажа ама поне да се отбележа, че съм тук. Да няма отсъствия , че много станаха напоследък

Хайде мацки, чао от мене.
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 31st May 2008, 17:40
alex_ph alex_ph не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 28
По подразбиране Re: :)

Привет на всички!
Прочетох мненията на всички, които сте си купили и пиете Карбо слим! Момичета, това което пишете вярно ли е наистина? Моля отговорете ми искренно и ако наистина има такъв ефект ще взема да си купя и аз !
__________________
alex_ph
Отговори с цитат
  #124  
Стар 1st June 2008, 13:16
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравей alex_ph, всеки пише сам за себе си. Не мога да ти кажа, дали на теб ще действа така като при мен. Тук на всяка от нас и действаше различно. Една по-бързо, друга по-бавно, всичко зависи от това колко искаш да свалиш, възраст, какъв начин на живот водиш, имаш ли намерение да го промениш. Това, което мога да ти кажа с доста голяма сигурност е, че няма странични ефекти, или поне при никоя от нас не са се проявили и друго, че наистина намалява апетита страхотно. Аз лично ти го препоръчвам, ако имаш проблем с теглото, ама няма да е зле да споделиш, колко искаш да свалиш и т.н.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 1st June 2008, 21:51
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Марта, пия по двечки преди обедното хранене, както си е по предписание... Ефект засега -> -1кг.
Но не мога да кажа дали е от него или от разделното ми хранене по принцип... Усещам при мен, че ако вечер не хапвам нищичко, особено след 18 и на следващия ден определено кантара ме радва. Ама лошото е, че именно вечер се виждам с приятели и то като заседнеш някъде, не може дори една салатка да не изпапаш.

Мила, да, вероятно моя е грешката.... Явно съм останала с погрешно впечатление за цената.

Поздрави на всички, успешна и весела седмица!
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 2nd June 2008, 08:16
alex_ph alex_ph не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 28
По подразбиране carbo slim

Преди месец пих Super slim и трябва да споделя, че съм доволна. Свалих 10 кг, но като чета във форума какво пише за него/Super slim/и се стреснах и го спрях и затова като прочетох какво сте написали всички, които сте пили Carbo slim, реших да опитам и от него. Имам желание да сваля още 7-8 кг. Днес ще си го купя и като го пия поне седмица ще ви кажа какъв е резултата!!!
P.S.Забравих да напиша, че докато пиех Супер слим , бях изключила приема на алкохол, кафе, сладко даже и отказах цигарите , така, че сега съм готова на още по-големи лишения стига да има очаквания резултат!!
__________________
alex_ph
Отговори с цитат
  #127  
Стар 2nd June 2008, 11:09
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Ilski, браво за сваления килограм. И при мен е по същия начин, трудно е вечер като излезеш, да не хапнеш поне нещо. Аз пия два пъти по две, пише за оптимален ефект, че може и мисля, че определено има разлика, защото се натрупват нужните вещества по-бързо в организма. И определено цял ден нямаш апетит. Или пък можеш да опиташ да ги пиеш ранния следобед, за да като излезеш с приятели да не ти е трудно.
alex_ph, добре дошла при нас. Похвали се още като го почнеш, успех и на теб
Отговори с цитат
  #128  
Стар 2nd June 2008, 11:52
alex_ph alex_ph не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 28
По подразбиране carbo slim

Нали нямам търпение, отскочих до най-близката аптека и си го купих. Даже и го изпих вече! Сега ще видим какво ще стане и ще чакам резултат в следващите дни!
Искам само да питам нещо!? Четох във форума, че някой беше написал че пие хапчетата сутриен и следобяд, а на упътването пише, че се пият преди обед по 2 капсули с много течност. Аз ги пих както пише де, ама пак да ви питам!
__________________
alex_ph
Отговори с цитат
  #129  
Стар 2nd June 2008, 11:59
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

alex_ph виж във сайта на карбослим. Аз ги пия две сутрин и две следобед, пише за оптимален ефект. И мисля, че действат по добре като се пият по четири. Пише, че в западна Европа се препоръчват по две сутрин и две следобед.
Ето ти и сайта още веднъж.
www.oekopharm-bg.com
A ти за колко ги купи и откъде , на мен ми бяха дали навремето и една листовка и там пишеше доста подробно всичко, ама май вече не ги раздават тия листовки.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 3rd June 2008, 21:00
alex_ph alex_ph не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 28
По подразбиране carbo slim

Благодаря Марта!
Аз си ги купих за 37,35лв от аптека Санита. Направиха ми отстъпка.На кутията пишеше цена от 45лв. Пия ги вече 2 дни. В кутийката с капсулите си имаше подробна листовка как се пият и там пишеше по 2 на обед 1/2 час преди хранене, ама аз като ги глътна и.... не се стига до ядене
Много странна работа са тия хапчета!!!Преди сутрин се събуждах гладна като вълк, а сега не е така. Само ако почувствам глад и пия 1-2 чаши минерална вода и всичко е 6 .Цял ден я карам на минерална вода и на обед 1 чаша от онези супи на "Маги"Дето се разтварят в гореща вода и реално яденето ми остава вечер, като вечерята ми е 1 салата. Ще видим до къде ще я докараме :P . Само, че при мен резултата се усеща след 1 седмица, явно метаболизма ми нещо работи по-забавено, пък може и да е от ЕГН-то вече, нали казват, че след 30-тата година се свалят много по-трудно натрупаните килца?!

Цитирай:
Първоначално написано от Марта80
alex_ph виж във сайта на карбослим. Аз ги пия две сутрин и две следобед, пише за оптимален ефект. И мисля, че действат по добре като се пият по четири. Пише, че в западна Европа се препоръчват по две сутрин и две следобед.
Ето ти и сайта още веднъж.
www.oekopharm-bg.com
A ти за колко ги купи и откъде , на мен ми бяха дали навремето и една листовка и там пишеше доста подробно всичко, ама май вече не ги раздават тия листовки.
__________________
alex_ph
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:55.