IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2291  
Стар 24th February 2009, 14:42
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Баси кви условия ти поставят Гвендолин? Едното няма нищо общо с другото.
Имало било...щом ме дразнело неговото пиене - и трябвало да се съобрази с мен - и аз трябвало с него - а той, открай време най-голямата му болка е този форум - заради този форум не ни вървял семейния живот и секса Кви прозрения само.... дълбокосмислени и широкоглъткови....
  #2292  
Стар 24th February 2009, 14:43
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Човек ако наистина има желание да направи нещо той го прави без да поставя условия. Условията са вид оправдание да не направим нещо. Така или иначе ти си знаеш най-добре какво трябва да направиш и има ли смисъл да го правиш. Каквото и да решиш ти желая успех, Гуен!
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
  #2293  
Стар 24th February 2009, 14:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Джанги прай си нов профил и този път умната
Нали пак ще се оплача някъде от него и ще ме познае Пък и предпочитаХ да подходя без лъжа То после ще почне и познатите ми в скайп да го дразнят; приятелите ми, дето ги нямам вече...защо да му давам това право...? и защо трябва да бъда изнудвана? Това, че ще спре тъпото пиене баси (аз заради него го спрях, щото се отвратих ) ще го направи ли по-добър баща и съпруг? А аз - дане би да стана по-добра за него, като не влизам тук и само от работа-вкъщи; без грам разтоварване!
  #2294  
Стар 24th February 2009, 14:49
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Мен пък снощи ми поставиха алтернатива: спира пиенето ако никога повече не влизам във форума Първоначалната ми реакция беше "я си..", но после... току виж се наложи да напусна дори само да си докажа, че няма такова животно като "отказал се от алкохола".Семейството изисква понякога жертви обаче...само дето не знам имам ли желание и сила да си правя подобен експеримент

Явно сте еднакво зависими...към различни неща.
Според него.......
  #2295  
Стар 24th February 2009, 14:51
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

снощи не можах да заспя заради жоро!няма да казвам заради какво точно!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #2296  
Стар 24th February 2009, 14:53
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Биби е правя Гуен, че ако той е решил да спре пиенето няма да ти поставя условия, но нали знаете - всяка монета си има две страни. Няма да можем да дадем адекватен съвет защото проблема е личен, м/у вас двамата.

Аз например, ако мъжа ми каже - оставям цигарите ако ти оставиш форума, няма дори да се замисля. Казвам му, че такъв форум вече няма за мен.

Само дето ще се наложи да си чатим през обедната ми почивка, ако остане време или тайно вечер.
Веднага ще се намери някой , който ще каже ЛЪЖА - да лъжа е, но цигарите му скъсяват живота, а форумът ми дава настроения и проятни емоций.

Гуен, мила - трудно решение. Аз лично ще те подкрепя каквото и да решиш.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
  #2297  
Стар 24th February 2009, 14:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Явно сте еднакво зависими...към различни неща.
Според него.......
Така е, не само според него. Знам какво ще последва - той ще е озлобен, щото ще му липсва пиенето, аз също - щото ще ми липсва форумчето. То аз друго забавление - нямам. Изглежда и той така...
Благодаря, Биби... още го мисля... Засега той си изнесе "чантичката"...като няква мадама постъпва, ама карай.... Винаги така става - аз тръгвам да говоря за наш проблем; той си хваща телефончето и си отива при мама, щото не обича "сериозни разговори". А, да...не пропуска да си каже условията също така
  #2298  
Стар 24th February 2009, 14:58
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Само дето ще се наложи да си чатим през обедната ми почивка, ако остане време или тайно вечер.
Веднага ще се намери някой , който ще каже ЛЪЖА - да лъжа е, но цигарите му скъсяват живота, а форумът ми дава настроения и проятни емоций.
Само дето в крайна сметка ще стане така че ти ще чатиш тайно а мъжа ти ще пуши тайно и пак ще правите това което искате но тайно един от друг. Не забравяй също че това което на теб ти дава форума на него му дават цигарите - за теб са отрова за него са удоволствие...тъйче погледнато от различни страни нещата изглеждат различно. Аз лично условия от този род не приемам, мразя да ме манипулират и да ми поставят ултиматуми.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
  #2299  
Стар 24th February 2009, 14:59
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Гуен, ще сте злобни, но в началото, ако го превъзмогнете...чака ви само хубави ммоменти и ти няма и да се сещаш за форума т.е. няма да имаш време да пишеш.
  #2300  
Стар 24th February 2009, 15:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Няма да можем да дадем адекватен съвет защото проблема е личен, м/у вас двамата.
То аз знам, че няма подходящ съвет ... по-скоро не се сдържах и си го нахвърлях тук.... Оплаках се... Но има нещо друго, Маус, ти си тук отскоро...за теб не би представлявало проблем да си тръгнеш оттук... но аз имам нещо, в този форум...оставила съм доста от времето си, емоциите си, настроенията си... И много хора оттук ще ми липсват ужасно, защото ги чета вече три години, макар да съм регистрирана от може би две...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:49.