IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th December 2010, 18:37
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране Експериментите с косата

Такаа..по принцип обичам да си правя промени във външния вид и то често, което не е много добре ..била съм с какъв ли не цвят..сега съм на каре и ми е хрумнало да я удължа при положение, че преди месец съм я отрязала хаха ..споделете ваши експерименти и склонни ли сте към "екстрийм" прическите ?
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th December 2010, 23:24
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

аз ще се въздърja от коментар заради изкушението,на което се подлагам всеки път,помисля ли за някакъв експеримент с косата.Бих казала,че 70 % от мненията ми в този форум са свързани с дилемата да правя ли кичури,да боядисвам ли,да режа ли..

само ще споделя най-щурото нещо,което ми се случи навремето.
Мисля,че бях в 3 клас,когато сестра ми и нейна приятелка взеха супра да си изсветляват косата (приятелката на сестрата помня искаше да си изрусява мустака )..
хванаха ме за опитно зайче и ми направиха само бретона рус..аз незнаех дали се харесвам,беше твърде странно,за да преценя.
на следващия ден отивам на училище с русия бретон и кестенява коса..добре,че бях от по-отраканите,защото не ми се подиграваха..само ме оплакваха .
Толкова се притесних от погледите на връщане към къ6ти,че взех една ножица и си отрязах бретона в дъно.Наложи се да нося лента за коса 4 месеца.
Един ден обаче не можах да я намеря и се наложи да стоя половин ден между етажите (на стълбите)
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th December 2010, 23:35
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_nl
аз ще се въздърja от коментар заради изкушението,на което се подлагам всеки път,помисля ли за някакъв експеримент с косата.Бих казала,че 70 % от мненията ми в този форум са свързани с дилемата да правя ли кичури,да боядисвам ли,да режа ли..

само ще споделя най-щурото нещо,което ми се случи навремето.
Мисля,че бях в 3 клас,когато сестра ми и нейна приятелка взеха супра да си изсветляват косата (приятелката на сестрата помня искаше да си изрусява мустака )..
хванаха ме за опитно зайче и ми направиха само бретона рус..аз незнаех дали се харесвам,беше твърде странно,за да преценя.
на следващия ден отивам на училище с русия бретон и кестенява коса..добре,че бях от по-отраканите,защото не ми се подиграваха..само ме оплакваха .
Толкова се притесних от погледите на връщане към къ6ти,че взех една ножица и си отрязах бретона в дъно.Наложи се да нося лента за коса 4 месеца.
Един ден обаче не можах да я намеря и се наложи да стоя половин ден между етажите (на стълбите)
Хахахаха, ама много ти е готина историята, добре се посмях .. Мен така като по - мъничка трябвало да ми режат косата и я отрязли с ножицата, с която се подстригват овцете ии то на паница..не питайте колко трагично е било, добре че съм била мънечка, че да не ми е разбирал мозъка
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th December 2010, 00:00
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriela91

Хахахаха, ама много ти е готина историята, добре се посмях .. Мен така като по - мъничка трябвало да ми режат косата и я отрязли с ножицата, с която се подстригват овцете ии то на паница..не питайте колко трагично е било, добре че съм била мънечка, че да не ми е разбирал мозъка
и твоята си заслужава предни позиции ...
незнам дали си 91 набор,аз съм 89-и и помня,че като бях малка..прическата тип купа (или паничка) беше актуална при мъjките подстриjки. Повечето момчета си правеха път по средата,а в края им се получаваха странни чупки.,,като рогчета напред .

Първото ми гадже в детството беше един русоляв,с такава прическа ,и често си спретвахме ''скандали'' заради фибите,които ми крадеше да изправя точно тези две чупки Но имаше най-хубавото червено колело в квартала и му прощавах
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th December 2010, 06:02
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_nl
Цитирай:
Първоначално написано от gabriela91

Хахахаха, ама много ти е готина историята, добре се посмях .. Мен така като по - мъничка трябвало да ми режат косата и я отрязли с ножицата, с която се подстригват овцете ии то на паница..не питайте колко трагично е било, добре че съм била мънечка, че да не ми е разбирал мозъка
и твоята си заслужава предни позиции ...
незнам дали си 91 набор,аз съм 89-и и помня,че като бях малка..прическата тип купа (или паничка) беше актуална при мъjките подстриjки. Повечето момчета си правеха път по средата,а в края им се получаваха странни чупки.,,като рогчета напред .

Първото ми гадже в детството беше един русоляв,с такава прическа ,и често си спретвахме ''скандали'' заради фибите,които ми крадеше да изправя точно тези две чупки Но имаше най-хубавото червено колело в квартала и му прощавах
Ами 91ви съм, незнам колко време е била актуална тази "прическа" ... нооо си е заслужавала
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th December 2010, 13:11
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

В 7 клас , без да уведомя никого за решението си , отидох на фризьор и боядисах кестенявата си коса (супер дълга по онова време) в гарваново черно .............Прибрах се доволна вкъщи , а майка ми като се прибра от работа , само дето не ме уби
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th December 2010, 13:39
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
В 7 клас , без да уведомя никого за решението си , отидох на фризьор и боядисах кестенявата си коса (супер дълга по онова време) в гарваново черно .............Прибрах се доволна вкъщи , а майка ми като се прибра от работа , само дето не ме уби
Хахах и аз по същия начин - от бели кичури на светло кестенява коса, за които ми се реве в момента - гарваново черно и до днес Само дето по телефона ме изяде, а на живо ме хареса..нищо че още ми го натяква
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th January 2011, 16:59
irka-b irka-b не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Аз в 10-ти клас реших, че ще се боядисвам с шампоан оцветител. По принцип съм със светло кестенява коса, но исках руса.Купувам си аз шампоан и стриктно следвам инструкциите. Нестига, че на петна, но и цвета неразпознаваем
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th February 2011, 10:31
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Като по-малка бях по-склонна да експериментирам с косата. Боядисвала съм я в какви ли не цветове, вклучително и синьо, измисляла съм какви ли не прически.. Но вече не съм така и много по-трудно се решавам за някаква драстична промяна..
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd March 2011, 22:30
Ladyto Ladyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Xaskovo/Varna
Мнения: 22
По подразбиране

1-vo se izvinqvam 4e pi6a na latinica, no mi e se precakal flextype. Eksperimenti sam pravila dosta na kosata si ot kum boq ne, zashtoto sam si kestenqva i v 7mi klas slojih 4erna kana..i do den dneshen taka. Pri4eski mnogo kakvi li ne. Mnogo pati sam se podstrigvala dori sama. Do minalata godina imah kosa do krasta i kato po4nah malko po malko da q skasqvam,iztunqvam i da pravq razli4ni pri4eski vseki mesec, stigna do ramenete i si kazah pone kato sam tragnala da reja, da e do krai, i se podstrigah na kasa 4erta..a sega kato e tolkova kasa pone si puskam estestveniq cvqt. Mislq da q naprvq svetlo kestenqva..oshte kolko li promeni shte rodi akala mi neznam
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Експериментитекосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.