IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #141  
Стар 4th October 2013, 14:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Виж са не всички са толкова знаещи като теб , ай да не казвам, че има още и такива дет искат да изгасиш лампата преди секс
А, и аз съм от тези в общия случай ... това обаче защо пък веднага трябва да значи че нищо не разбирам от секс?

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... Ти изхождаш само от собствената си гледна точка ...
Почти всеки е така, също и ти.
Отговори с цитат
  #142  
Стар 4th October 2013, 15:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тъй като ме мързи да вадя цитати, карам подред:

- забрайх да сложа емотикона
- гасиш щото лампата ти блести в очите, а не за друго
- не е вярно

Аз съм един от малкото, който никога не изхождат само от личната си гледна точка, осъзнавайки много добре, колко са различни хората ! Лилянчето обаче използва думите - ние не/сме, а това противоречи с мнението, че говори от само от лична гледна точка. Нека не задълбаваме тези спорове, прекрасно знаете, че аз съм прав, както винаги но пък най с ви обичам, когато казвате колко греша
Отговори с цитат
  #143  
Стар 4th October 2013, 19:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Що така, много кръвонапълване ли или ... ?
Да бе и некви инфекции.... лоша работа!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 4th October 2013, 19:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Лилянчето обаче използва думите - ние не/сме
Много сме... силни сме... аз никогъж не съм сама ве Пуф
Отговори с цитат
  #145  
Стар 7th October 2013, 08:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
- гасиш щото лампата ти блести в очите, а не за друго
Гася лампата, щото сме си пуснали ТВ-то да гледаме ... и приглушената светлина е по-приятна и да: блести ми таз ламБа!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 7th October 2013, 14:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
аз ги отделям един друг , но се е случвало и да бъдат все едно е един , което не е нормално , примерно да си 7, 8 мин в оргазъм....
Живота е толкова не справедлив, това просто не е честно ! Вие жените не само, че имате по силни, повече на брой и по дълготрайни оргазми, ами и удоволствието ви е по голямо от секса преди момента на оргазъм, но вие физиологично сте по надарени, повече нервни окончания по висока чувствителност, егати тва просто не е честно

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Много сме... силни сме... аз никогъж не съм сама ве Пуф
Много сте много сте, ама сте ми слаба ракиица , как само ми оплескахте темата с която исках да помогна на многото женички, които не успяват да достигнат до това щастие наречено оргазъм, да им вдъхна увереност и да не се примиряват с това и да си вкарват някакви мисли, че не могат и няма да могат ! Момичета аз ви подкрепям и съм плътно зад вас и морално и всякак, не се примирявайте със статуквото, ако не може да постигнете така желаните оргазми. Ако смятате, че проблема е в "майстора", то не че чудете, а друг майстор си намерете. Живота само един и твърде кратък, изживейте си го с кеф

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Гася лампата, щото сме си пуснали ТВ-то да гледаме ... и приглушената светлина е по-приятна и да: блести ми таз ламБа!
Опаааааа и кой канал гледате ако не е тайна значи така подгрявате вие и сигурно копирате разни работи от филмите Внимавай, че ако мъжа ти вземе да иска разни работи като от филмите, хич няма да ти е лесно, примерно дълбоко гърло, а това не е за начинаещи . И да не забравя, купете си лампиони, не е добре да се гледа ТВ на тъмно
Отговори с цитат
  #147  
Стар 9th October 2013, 17:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
И да не забравя, купете си лампиони, не е добре да се гледа ТВ на тъмно
А, то щото много дълго гледаме ...
Отговори с цитат
  #148  
Стар 30th December 2014, 21:59
Аватара на Bunddy
Bunddy Bunddy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Б.Ф.Мюнхаузен Виж мнението
аз на сън и летя често, но на яве не ми се получава. та и с оргазмите ти май е така... добре де, кога за последно си имал полюция? този век ли беше или миналия?

да- самия оргазъм се случва в мозъка, но няма как да прескочиш другите части на процеса, като стимулациите на нервните окончания...
Всъщност е напълно възможно да се стигне до оргазъм без докосване дори. Гледала съм едно предаване, където една жена учеше жени и мъже как се достига до такъв оргазъм. Лягаха на едни килимчета затваряха си очите и започваха да си мислят за различни неща, не помня какви точно защото преди много време го гледах. И наистина се получаваше.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 5th January 2015, 15:48
gorgurata gorgurata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

здравей те и от мен аз съм нова тук и само минавах но бях заинтригувана от темата и мненията ..в отговор на последното ...аз съм омъжена от...доста години ,обичам мъжа си правим секс ..да свършвам .да знаем си местата и номерата НО никога не съм изпитвала друг вид оргазъм освен клиторен...и съм си решила че проблема е в мен ,имам моменти когато това ми тежи ,но ..това е такъв ми бил късмета...
__________________
vrati блиндирани врати врати за апартаменти
Отговори с цитат
  #150  
Стар 17th January 2015, 17:35
Аватара на Little Blue Dress
Little Blue Dress Little Blue Dress не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Момичета, направо не мога да повярвам като ви слушам (от последните коментари).
Естествено, че можем и сами да си направим кефа (или пък изобщо да не опитаме да си правим кеф поради убеждението, че ние точно не можем). Обаче хаде стига сме ги "жалили" тези мъже. Важен е партньорът! От основна важност - сексът се прави от двама..не ми ги разправайте тези "в мене е проблема, аз не мога да се отпусна" и подобни. Ако една жена не може да се отпусне - то е заради ПАРТНЬОРА! Няма как да имаш добър, мислещ за теб и реагиращ зряло партньор - и да не можеш да се отпуснеш, разберете го това нещо!
Стига сте мислили "ама какво щял да си помисли/ама дали щял да се обиди" - все пак за какво им правим кефа на тези мъже? Искайте си, казвайте си и не ги мислете толкова.
Gorgurata, как го реши това, че проблемът бил в теб? Твоят мъж някога опитвал ли е да ти докара друг вид оргазъм? Сещал ли се е да те пита какво искаш/искаш ли/не искаш ли? Ти казвала ли си му, че имаш желание да опиташ за друг вид оргазъм? Ако толкова години сте заедно и сте женени - не е ОК да не можеш да говориш с него на такива теми...това би означавало, че връзката ви куца.
Ей, ама...това да си имаш мъж в леглото всяка вечер, и дори и да не пробваш да стигнеш до различен вид кеф - не мога да го разбера. Какъв му е смисъла изобщо?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:34.