IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th April 2011, 08:11
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Arrow КОНКУРС - 'Най - яко зарязване на гадже'

Хайде, всеки от нас е късал с някого. Споделете най - интересните си случки, как зарязахте последното си гадже или кое е най - якото скъсване, което сте предлагали на някого.
Моите са доста пикантни, хубавото е, че пичлетата си го заслужиха, след това почувствах ужасното облекчение, но повече искам да чуя вас, да видим кой ще е на върха
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th April 2011, 09:40
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
[COLOR="Red"]пичлетата си го заслужиха
Пичлетата винаги го заслужават! А пичитлетчиците са невини в 99,99% от случаите. Аз пък за зла слука случих на номера 0,01%. Та се наложи да ставам лош. То не че съм много мил и симпатичен, но не обичам да се стига до кривака или до кухненския нож. В конкретния случай- употребих "македонския ултиматум" и се бях приготвил да произвеждам огнестрел.... Абе лошо.. Тежката врата на Централния кауш направо ми смигаше и ме канеше "Моля, заповядайте"...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th April 2011, 09:48
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нещо нищо не разбрах от историята на Дезиро...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th April 2011, 09:53
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Кое не ти е ясно? За македонски ултиматум ли? Или за това че не съм симпатичен? Определено НЕ съм.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th April 2011, 09:58
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Ами аз винаги съм се стремяла да няма ексцесии,истерии,простотии ....казвала съм в прав текст,че няма смисъл да подължаваме.Когато съм стигала до този момент, е изчезнала страстта и сексуалното желание от моя страна
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th April 2011, 10:12
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Значи не сте стигали до македонския ултиматум?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th April 2011, 10:16
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

И аз като Мишел не си падам по цирковете, има случаи, в които обаче и да не искаш се случва. Примерно ако другия няма против тях. Когато се разделям с някого започвам бавно и полека да се отдръпвам докато съвсем изчезна, или направо му казвам не се получава, случвало ми се е да мислят, че се шегувам. Последния, с който се разделих стоя пред вратата ми цяла нощ и сутрин и ми правеше 'серенади', което ми беше супер смешно... пуснал Майкъл Джаксън и прави лунната походка на улицата с две повехнали рози в ръка - бяла и червена. Ужаст! И си викам, тоя уж скърбеше...
Натирих го след 2 часа рев и до там беше... толкова месеци се борех, накрая като почна да ги редува едни обиди, ту к*рва ме нарича, ту ми се молеше да не го напускам... Това бе една от причините - нулево уважение...
После идва и ме следи и ми оставя някакви смешни бележки с надпис нашите букви с + между тях = любов като от детската градина... Аааа, всякакви индивиди ги има...
Дезиро е случил на мадама, обаче... да ти имам късмета. То не че моя е по - различен де, как ги привличах такива не знам...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th April 2011, 10:22
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Дезиро е случил на мадама, обаче...
О да! Случих на мъдама! Мъдеама отвсякъде! С времето се усетих, че до всяко отверстие е стоял дежурен по един Ташо.

Последно редактирано от Неспокойната моторетка : 6th April 2011 на 10:32
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th April 2011, 11:41
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

...кофти личност. Добре че си и показал пътя...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th April 2011, 12:55
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Бързо , лесно и просто , патент .... първа среща , най много втора , говорят ти за звездите и зодията ти , или за последното избухване в най пичарския клуб, извиняваш се учтиво отиваш до тоалетната и не се връщаш.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОНКУРС'Найякозарязваненагадже'
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.