IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 4th June 2009, 11:54
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

neha погледни на лични!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 4th June 2009, 12:40
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Зимата се правят такива пилинги.
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #123  
Стар 4th June 2009, 13:00
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Пробвай COSMELAN - това е депигментираща терапия, която се прави вкъщи. Много е ефикасна.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 4th June 2009, 16:06
DrЕaм DrЕaм не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Аз имам проблем с акне в по- сериозна форма. Веднъж го изчистих с лекарства, но в следствие на тях ми останаха белези и кожата ми стана леко като портокалова на места Преди година някъде, след по- силен стрес наново ми се появиха гадните пъпки. Отидох при дерматоложка, която намерих с препоръки. Исках да си направя процедури с лазер, но тя започна да изрежда някакви суперлативи относно химичния пилинг, гарантира ми, че след 5-6 процедури кожата ми ще е гладка, и след тези процедури сме щели да правим само поддържащи през няколко месеца. Започнах да си правя всяка седмица по- един пилинг, като тя ги редуваше(в смисъл с различни киселини и различна дълбочина). Но след 10-та процедура някъде се отказах, защото не виждах почти никакъв ефект. Леко ми се свиха порите, кожата ми стана с малко по- свеж вид, но толкова. И съм много разочарована...
Отговори с цитат
  #125  
Стар 5th June 2009, 02:53
neha neha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Мерси много на всички за препоръчаните неща, но честно казано ми се струва, че кремчета само едва ли ще помогнат. Трябва много постоянство и най-вече много дълго време да се употребяват за евентуално някакъв ефект. Мислех за химичен пилинг, защото ми се струва, че би бил по-подходящ при моя проблем с пигментациите, който не е чааак толкова драстичен, просто аз все се стремя към съвършенство и и най-малкия дефект ми бърка в очите. Лазерния ресърфейсинг ми се струва вече крайна мярка, а и от прочетеното за него той май е за дълбоки белези,като кратерчета, мнооого изразени проблеми с белези от акне и т.н. Доколкото разбрах, май не е точно за пигментации, а химичният би бил по-удачен при това положение. вече прочетох в темата за жени, които са си правили химически пилинг, бихте ли ми казали дали имаше ефект при вас(най-вече тези, които са го правили за премахване на пигментации), след колко процедури се видя ефекта, с каква киселина го правихте и къде, при кой дерматолог и дали в крайна сметка сте останали доволни?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 13th October 2009, 15:48
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Здравейте момичета,вярно ли е че трябва да се подготви кожата с някакъв крем преди химичен пилинг?
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #127  
Стар 2nd January 2010, 22:47
MAR MAR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте дами
всички казват, че след пилинг трябва да се използва крем с много висок фактор uv защита, но никой не писал точно от кой крем сте най-доволни.
Някакви съвети ако може
Отговори с цитат
  #128  
Стар 3rd January 2010, 01:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MAR
Здравейте дами
всички казват, че след пилинг трябва да се използва крем с много висок фактор uv защита, но никой не писал точно от кой крем сте най-доволни.
Някакви съвети ако може
това трябва дерматоложката да ти каже.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #129  
Стар 3rd January 2010, 01:18
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

пилинга доста изсушава кожата, така че не е лошо да се мажеш с нещо
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #130  
Стар 3rd January 2010, 09:06
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MAR
Здравейте дами
всички казват, че след пилинг трябва да се използва крем с много висок фактор uv защита, но никой не писал точно от кой крем сте най-доволни.
Някакви съвети ако може
Аз пoлзвах един крем на Аvene с висок фактор.Дерматоложката ми го препоръча
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:19.