IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 30th May 2008, 20:24
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета пак аз ще ви досаждам. ако и на вас ви харесва идеята с наш сайт разбирасе с снимки кажете и разбирасе аз давам идеи ,но немога да го направя .по точно не съм пробвала ,ако някои може да го направи ще е много добре...............пишете стига сте спали.......(..шега)
Отговори с цитат
  #432  
Стар 30th May 2008, 20:34
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Момичета, ако сериозно го мислите това за сайта, аз мога да го направя. Само дето напоследък нямам никакво свободно време и не знам кога ще стане. А и да ви предупредя, не съм особено добра в правенето на сайтове, направила съм само 2-3 за проекти във факултета (аз завърших информатика в СУ) и реших че не ми е много интересно и се занимавам сега с други неща в областта на IT. Въпреки всичко няма да ми се отрази зле да се упражня малко в областта на WEB Даже имам идея за един домейн и ще проверя дали е свободен и ако да, ще го регистрирам и ще ви се похваля
__________________
...
Отговори с цитат
  #433  
Стар 30th May 2008, 20:38
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Краси, те според мен говорят за някакъв албум, но ако си навита сайт да правиш, заповядай, ще сме горди Иначе мен честно казано ме е срам да дам снимки (особено на снажното ми тяло), защото имам ОГРОМНИ (да се чете с 5 пъти по-големи букви) паласки ...
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #434  
Стар 30th May 2008, 20:46
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Краска ти си СУПЕР АКО ГО НАПРАВИш .. : ..е и без да го направиш си супер) .... .това с сашъта е много добра идея (нали на мен ми хрумна)но поне ще си сложим снимки и ще е страхотно....да има описание за всяка една там и ще си пишем...моляте направико...щом знаеш как аз малко сам скарана с тези неща...незнам дали на другите ще им хареса,но мисля,че не е лоша идея...... ...
Отговори с цитат
  #435  
Стар 30th May 2008, 20:50
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ffiffelina
Краси, те според мен говорят за някакъв албум, но ако си навита сайт да правиш, заповядай, ще сме горди Иначе мен честно казано ме е срам да дам снимки (особено на снажното ми тяло), защото имам ОГРОМНИ (да се чете с 5 пъти по-големи букви) паласки ...
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ние тук сме чируси(хахахахахаха)та аз бях 91 кила .......бременна не бях токо дебела колко сам сега,но нали ще го гледаме само ние и никoй друг объркал се.......но това за мен ще е гордост как отслабвам нали........НЕМИСЛИш ЛИ чЕ ВСИчКИ СМЕ С ПОВЕчКО КИЛЦА И ПАЛАСКИ
Отговори с цитат
  #436  
Стар 30th May 2008, 20:57
ffiffelina ffiffelina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Борти, ти нямаш представа за какви паласиша става въпрос....Имам ужасно странно тяло, честно...Гръден кош, следва супер слаба част (да кажа, че ребрата ми се напипват, а като легна...) и после едни паласки, дето всяка стърчи по 4-5 см настрани от където трябва да е по принцип После следва супер слабо място, на което ми се напипват тазовите кокаляци и после баджациииииииииииииииииии иииииииии
__________________
Харесвате продуктите на Avon? Обърнете се към мен
Отговори с цитат
  #437  
Стар 30th May 2008, 21:07
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ffiffelina
Борти, ти нямаш представа за какви паласиша става въпрос....Имам ужасно странно тяло, честно...Гръден кош, следва супер слаба част (да кажа, че ребрата ми се напипват, а като легна...) и после едни паласки, дето всяка стърчи по 4-5 см настрани от където трябва да е по принцип После следва супер слабо място, на което ми се напипват тазовите кокаляци и после баджациииииииииииииииииии иииииииии
Извиниме аз не разбирам от паласки и нестандартни тела в свободното си време сам манекенка хахаха(но на РОДОПА)мацка ти си болна стежнисе всички сме такива моляти се (и на мен ми виси козата от цекциото пак не плача че бабати сигурно е по стегната от мен)ма няма да умирам сега........нали за тва си помагаме...
Отговори с цитат
  #438  
Стар 30th May 2008, 21:16
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

здрасти мацки, слабеем ли? :P
Аз а се похваля, че си взех изпита по маркетинг (явно не съм затъпяла чак толкова) и то с 5 и ся съм много доволна
Krassi блазе ти за планината, забавлявай се, то като си в движение там неусетно ще свалиш поне килце....ехх кво яко е на планина
Nyssa кофти е с цикъла, особено ако и в мирно време не е на много еднакви интервали...хапвай и не се стресирай много. Аз бях пила едни хапчета за регулиране на цикъла и оттогава наистина ми е почти редовно ( няма закъснения с по 10 дни), но в този случай само може да ти се обърка допълнително организма...не е вариант.

Аз си мисля, че ще прегреша с малко по случай някой взет изпит или края на сесията..трябва си да се отпразнува все пак..така че отсега психически се подготвям за Грешния ден (така се стимулирам да не прегрешавам през останалите дни)

divina за 500-600 мл мляко ти трябват 2 лъжици царевично нишесте. аз си мисля , че тва кремче би трябвало да е за 2 дни ( нали по 250 мл прясно мляко на ден може)

fiffelina кожата в тоя вариант мисля, че не страда много защото като се храниш с протеини не повяхва...нещо такова пишеше в книгата (библията )

Ае мацки, аз се трупясвам, че като не съм спала и съм будна само ми се яде да му се невиди и свинята
Отговори с цитат
  #439  
Стар 30th May 2008, 21:54
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Antoinette, браво за изпита!!!
Ама тва за прясното млякото сега го чувам Наистина ли е така??? Нали можеше горе-долу до 800мл млечни на ден, за прясното има нещо отделно ли? Аз не си правя всеки ден това кремче, де, ама като направя гледам да си имам за 2 или понякога 3 порции на ден. В заблуда ли съм живяла досега
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #440  
Стар 30th May 2008, 21:57
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Здравейте,милички!Скатавам се тука от една седмица,обаааче,викам,да напомня за мене си,че да не ме забравите съвсем..Аз съм едно лошо дете и миналата неделя ядох една тортичка,дето още се опитвам да си я изчистя от съвестта и от кантара И така..след 5 дни П съм - 1 кг и сега съм си вече 66.А,и още едно прегрешение-прясно-прясно от снощи.. една чашка бяло вино унищожих,но просто нямаше как да откажа на младежа...едно романтично...свещи,гледка... сичко с вино си вървеше Вече ще бъда примерна,да не развалям дисциплината в отбора!
Хайде,лека и много минуси на всички!
[b]Allegra, специални позрдави за тебе, че май сме от една порода (любовта към Итали-то ми вкарва тая мисла в главата)
Аааа,и още нещо..щях да забравя ей ме и мен-да ви се покажа официално http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247443
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:11.