IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 2nd June 2008, 21:44
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Zdraveite i ot men momi4eta!
Искам да поздравя Марияна и НПП и да им кажа,, че всичко което правим на първо място трябва да е за нас самите и после за хората около нас. А и искам съвет от НПП за втора и трета фаза остават ми 4 кг до заветните 55, притеснявам се да продължа с 2ра, за да не кача бързо при 3та. А и не смятате ли , че по-добрия вариант е сега да задържа и след 20 дни да кажем пак ударен режим? Кажете и аз не знам, само не ми се иска догодина след зимата пак да съм качила 13 кг и аз да не знам как е станало това?
Моля, пишете ми!
Отговори с цитат
  #502  
Стар 2nd June 2008, 21:51
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте и от мен тази вечер милички мой адреналинки...!!!
npp и maryana ....нали знаете дечицата в дет. градина като си харесат приятелче как реагират....с бой, дърпане, блъскане , обиди..и т.н.!!! Затова и вашите най -близки хора реагират така....ЗАЩОТО ВИ ОБИЧАТ...А ВИЕ СТЕ СТАНАЛИ ПО-ХУБАВИ!!! Единствено, майките Ви, ви мислят здравето...!!!
ellica .... благодаря ти, аз винаги съм спортувала(с известни прекъсвания) , но пак почвам от начало с ентусиазъм...!!...Ако комбинираме диетката със спорта, и др. дребни нещица.. просто резултатите ще са ЗАШЕМЕТЯВАЩИ!!!
marry ТИ СИ ЕДНА ОТ НАШИТЕ примерки!!!(и аз ..и аз съм във вашата подгрупичка) Всяко нещо правено разумно, плавно и правилно носи ТРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ!!!
Kraska_Praska ..ти човек с характер и вс. знаем ,че ще продължиш стриктно ..след малката забежка в горичката....
divina и аз го опитах сиренцето, да соленко е и го пъхнах в гювече с 2 яйчица, доматено пюренце (за дом. любимец с чушчица и масалце.....и наденичка), но сиренцето беше малко в моето!! Харесахме го и ги излапахме...., но е за обезсоляване..!!
Е стига...,че както беше ЛАФА...и без това няма кой да го чете... цунки и гунки....за всички..!!
Отговори с цитат
  #503  
Стар 2nd June 2008, 23:12
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Момичета, здравейте! Днес малко пусто ми се струва в нашето форумче...
Губи ми се отдавна Аллегричка, Дебеланка; Nyssa, тия курсови те изтощиха и ти се погуби някъде...

Eleonora_81, горещи поздравления и от мен за промяната! Давай в същия дух!!!
За МЦ-то не мога да коментирам, защото да чукна на дърво нямам такива проблеми (то на мен откак се помня никога не ми е било точно, баш точно... и сега, ако малко се бави, не е някаква новост за мен), но явно режима се отразява... доколкото помня и Nyssa имаше такъв проблем, ако не бъркам...

А, да ви кажа, че и аз днес съм много подута и кантара с цели 2 кг повече ме показва Може би е от вчерашното преяждане ли... ще видим.
Ох, момичета, нещо ми е много криво тия дни и то се отразява и на хапването и ми се яде сладко

lilito_84, всички се притесняваме какво ще правим в 3-та фаза и да не се освиним пак, ама все пак не мисля, че ще стане така... Ти заради тази причина ли се притесняваш от 3-та фаза? Но пак ударен режим не мисля, че ще е нужен... Все пак идеята на режима е да са 4 фази и да следват своята последователност... Не знам, може и да бъркам...

azdani, tirra, поздравчета

На всички останали, които сте се покрили и заслабвате ли заслабвате... мноого целувки ...
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #504  
Стар 2nd June 2008, 23:18
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета ..уморена съм като куче прибрах се преди малко ...
искам само да кажа набързо на lilito_84...за втора и трета фаза ..за съжаление аз съм много далече от тази фаза, но четох в друг сайт опита на много жени които успешно я карат трета фаза и даже за я приключили ...значи ..стой във втора фаза докато свалиш килограмите които ти показва калкулатора на Дюкан ( по надолу от тази цифра е зверски трудно да постигнеш не е невъзможно но ужасяващо трудно като 1 кг за повече от месец ..не си заслужава измъчването) ... а за трета фаза ..това което и аз съм приела да спазвам за себеси "като му дойде времето" ... не скачай с двата крака в трета фаза ...а въвеждай новите храни ( тези които са разрешени в трета фаза но не са разрешени във втора ) постепенно ...като например първата седмица си карай като нормални дни ПЗ от втора но добави по 40гр сирене ...втората седмица въведи освен сиренето и едно хранене въглехидратно (спагети или макарони...но пълнозърнести ) ...или можеш да си избереш втората седмица да добавяш по един плод ( желателно в началото от киселите плодове - зелени ябълки , грепфрути и подобни) ...не по един плод на всяко хранене ...а един плод за деня .... и така всяка седмица по нещо ново ,...но по малко ограничено в началото .... първия месец от трета фаза ...се отакжи от "гала вечерите " ...с такава се 'почерпи " по късно и то задължително преди протеиновия ти ден в седмицата .... така ако трета фаза трябва да ти е (примерно ) три месеца ...постепенно в края на третия месец да си започнала да се храниш по "правилата на трета фаза ..... с две думи ..."захранвай " се внимателно като бебе .... и мисля че така огранизма ти постепенно ще минава към нормални условия и хранене ....
незнам дали бях достатъчно ясна с обясненията си ... и дали съм ти била полезна ...но за себеси съм решила така да "започна трета фаза ...когато му дойде времето "...ааа и моята трета фаза ще е (даано) над 250 дни ...това са си над 8 месеца ..така че аз ще си ги въвеждам новите храниииииииии бавнооооооо .
..при теб темповете ще са по бързи .... но ако кантара някоя сутрин подскочи с 1 или 1,5 кило не изпадай в паника ..... просто направи следващия ден само на протеини ... в никаквъ случай не се връщай във втора фаза ...или по лошо да почваш "ударна " .... все пак дай време и възможност на огранизма си да "приеме новите неща " ( неща от които е бил лишен дълго време )


УФФФФФФФФ що нещо изписах ....голяма "наставница се изписах "
Отговори с цитат
  #505  
Стар 3rd June 2008, 07:29
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

добро утро мили заслабващи момичета!
направих си кафе с една лъжичка прясно мляко и 2 таблетки захарин. и седнах да му се насладя четейки постовете ви.
divina мерси за поздравчетата - подобно и на теб!
azdani мила мисля че става въпрос за сиренето лактея за което питах дали става за ядене при условие че има 18г мазнини/ 100г продукт. благодаря ти за мнението . все пак ще го избягвам, но в краен случей може и аз да го използвам в гювече - в мин количества.
уф, много обичам сиренце, кашкавалче и млекце и това са едниствените ми утехи в този режим, защото месото не ми е страст. та затова се подлъгах да си го купя това сиренце...
в Бг-мама , в рецептите им за режима на Дюкан срещнах много пъти сирене крема и ... мисля че беше "кутийка" exqusia 0.2%. извинете ако не съм го написала правилно - по памет е . къде мога да намеря тези продукти? става въпрос за някои от големите вериги - метро, била....

благодаря ви за търпението да изчтете поста ми .
дюкански целувки за всички!
Отговори с цитат
  #506  
Стар 3rd June 2008, 07:39
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

здравейте на всички.... ейййй ама много пишете едва ви смогвам. НПП като ти четох поста за майка ти и свекървата направо онемях... не им обръщай внимание, важното е ти да се чувстваш добре, а тяхното си е чиста завист. Такаам, понеже даде такъв хубав и изчерпателен отговор на Лилито, та и аз да попитам - другата седмица отижам на море и не мисля, че ще мога да спазвам протеиновите дни напълно. Остават ми само 2 кг до заветните 59 и се чудя дали да мина на 3та фаза за 1 седмица и после да се върна, или да карам ПЗ? Май честно казано съм по-склонна на второто. Иначе при мен всичко се развива по план - искам да кажа, че с тази диета постигнах най-невероятните резултати за толкова кратко време. Хайде целуффффки на всички и добре дошли на всички нови
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #507  
Стар 3rd June 2008, 07:52
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета ...весел и усмихнат ден на всички
Endilana... не е голям грах ако докато си на море минеш на ПЗ .... и дните на ПЗ са си "отвсякъде режимни" ...а и не са трудни за издържане даже и постоянно да си по заведения
tirra.... Exgiusa 0,2 % ...е страхотно крем сирене аз го купувам от Била и постоянно имам поне две кутиики в хладилника заредени
относно близките и тяхното отношение .... незлобно завиждам на всички дами които получават подкрепа от близките си ...но за другите като мен, който получаваме изрази от рода "Маме що се мъчиш като файда няма" ....или "няма смисъл сега да се тормозиш като после пак ще ги качиш ние тоя филм вече сме го гледали много пъти" .... ЕЕЕЕЕЕЕЕ КАЗВАМ ВИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ МЕ АМБИЦИРАТ да ги опровергая ...
да ви разкажа за моя домашния .... прибирам се снощи от път ...щерката я няма той седи насред хола и си пие биричка ... докато си стоварвам чантите ...той ме оглежда .... "любопитно критично" ...и отбелязва "ММММММММ много си свежа с този тоалет" (аз бях облякла едно бяло сако на големи цветя .... аз се зарадвах че ВИЖ И МЕН МЕ ОЦЕНИХА по домашно ... и му показвам колко ми е широко това сако (колко се припокриват двете му предни части) ....а той казва " ДА БЕЕЕЕЕ ХВАЛИ СЕ ...ама си СВАЛИЛА и на БЮСТА което не ме прави шастлив " ....еееееееее направо ме разсмя ....това си беше чиста проба "мъжки страх и заяждане " ...толкова му личеше ... щом домашните ни проявяват реакция ...даже и подобна ..си е НАПРЕДЪК и СТИМУЛ
Отговори с цитат
  #508  
Стар 3rd June 2008, 07:55
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Добро утро и от мен! Аз минавам само да ви поздравя всички, че влизам в сесия и сигурно рядко ще се вясвам. Но поне режимът си върви добре - днес ми е 3-ти ден на чисти протеини, ще се меря след 2 дена пак.. дано има минусчее.

tirra, exquisa-та я има почти навсякъде за наше щастие. Билла, Метро - със сигурност ще я намериш там.

Endlilana, и аз точно за същото си мислех за моето море, защото си знам, че май няма да успея там да съм 100% режимна и реших да мина в 3-та фаза за 1 седмица и после пак във 2-ра. Не знам до колко ще бъде удачно, а пък и има доста време дотогава, ама така си разсъждавам аз. Но пък ти добре си решила да си караш на ПЗ, това определено е по-добрият вариант.

npp, няма какво да повтарвям другите момичета за майка ти и свкървата, а и едва ли т казваме неща, които вече не са ти ясни. Важното е, че изглеждаш добре и се чувстваш добре и аз те поздравявам. Имаш моето огромно уважение за упоритостта и факта, че успяваш да организираш така добре ежедневието си при все всичката ти работа, семейство и т.н.

divina, поизтощиха ме курсовите, ама сега влизам в сесия и тепърва предстои веселбата. Дано се засичаме по-честичко в скайп.

Краси, не се ядосвай за малкото повишение в килцата. Съвсем близо ди до заветните килограми, а и изглеждаш страхотно, така че няма място за вайкания, а вместо това кажи къде реши да ходиш на море ти това лято?

maryana, и моето възхищение имаш за постигнатия резултат.

Аз бягам в университета сега. Целувки и поздрави на абсолютно всички, пишещи в темата. Хубав деееееен!
Отговори с цитат
  #509  
Стар 3rd June 2008, 08:03
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Добро утро на всички заслабващи красавици!

tirra, крема сиренцето Exquisa 0.2% аз го намирам в Билла и Кауфланд.. като във втория добре го потърси при другите сиренца от тази марка, защото там винаги е неподредено и може да го "изровиш" отзад по рафтовете.. Миналата седмица нямаше и си взех едно Лайт крема на Маджаров, обаче беше тооолкова вкусничко и мазничко съмнявам се че е лайт.. Просто в БГ няма никакъв контрол и това което пише на етикетите е далече от истината! Пък и разликата в цената е само 20 стотинки, така че аз залагам на немското качество

endilana, ти ми много бризо до целта.. т.е ти си я постигнала вече, защото 1-3 кг са несъществени и варират.. бих те посъветвала да минеш в 3-та фаза, но така, както го е описала милата ни ПРР - с постепено въвеждане на храните.. И аз отивам на море към края на месеца, но съм решила твърдо- никакви отклонения, просто ще изкарам 7 дни на ПЗ, пък к'вото ще да ми поднасят и предлагат в хотела
Отговори с цитат
  #510  
Стар 3rd June 2008, 08:16
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

момичета стархотни сте!!!! благодаря за инфото - при първа възможност ще отида до Била да си закупя огромни количества от това сиренце....
на всички, на които предстои моренце .... пожелавам ви да имате страхотна почивка . а и не се притеснявайте за режима - ще си отядете на риба и вкусни морски деликатеси. надявам се, че обичате !
аз вече няма да се тегля всеки ден - вече почти 20 дни съм на режима и съм свалила само 2кг. но усещам коремът си прибран. предполагам, а и се надявам, че при мен минусите са в мерките. за съжление не се измерих в началото. но не е фатално. немога да повярвам , но дори и резултатите ми да не са големи въобще не се чувствам обезкуражена. мисля че това е заради вас - вие сте ми надежда, подкерпа и стимул! БЛАГОДАРЯ ВИ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:27.