IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 4th June 2008, 16:01
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Вече съм на 3та фаза, че нещо ми писна, ама няма да прекалявам. Иска ми се да задържа малко , защото сравнително бързо ги свалих и ми се иска да знам , че е за по-дълго време, а не за месец два. Затова не се целя от сега на високо, Да задържа тези , а пък ще видим.
Хубавото на диетата е, че и по-малко кг съм била , и съм изглеждала по-дебела от сега.
А за срещата в Пловдив, ще я направим.
Чао засега и пишете
.
Отговори с цитат
  #562  
Стар 4th June 2008, 16:12
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

здравейте ,пак се появявам, понеже сега си живея на село и имам достъп до интернет от дъжд на вятър та затова не успях да отговоря навреме на въпросите - сиренето което ям се нарича "форма" и се продава в кауфланд не знам какво съдържание на мазнини и дрън дрън има но е страшно вкусно и също не знам колко режимно е но е факт че всеки ден си хапвам от него дори понякога си правя палачинка с чубрица и си я ям само със сирене и досега кантара не е показал +а винаги е показвал - и слава Богу за това
другото което искам да кажа е че си купувам редовно телешка натурална кайма , е колко е натурална не знам и с малко лук, яйце и подправки си правя печени кюфтета стават страшно вкусни и засищащи а пък през ПЗ се прявя и доматен сос към тях ,препоръчвам ви ги
ако има желаещи за среща в пловдив , не ме забравяйте
успех на всички
Отговори с цитат
  #563  
Стар 4th June 2008, 16:35
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Elica, не бе ето виж линка http://www.regimedukan.com/coaching-refus.html , няколко пъти го правих и не, та не. Иначе протеините са на марката GNC meal replacement Shake се казват и са точно, за жени които искат да отслабват. Може да замените едно или две дневни хранения с тях - има ванилия и шоколад и са убийствено вкусни!!!!!

Струват някъде 6 лв, има ги в представителите на GNC
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #564  
Стар 4th June 2008, 16:53
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

http://www.naturescreativity.com/ima...-2436343dt.jpg
????????????
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #565  
Стар 4th June 2008, 16:58
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

ENDILANA , това е калкулаторът по който си сметнах аз. копирах го от поста на Краска. мисля че така ще ти е по-лесно. успех и кажи резултатите!

Калкулатор е тук :
http://www.livredemonpoids.com/

Сега копирам обясненията от един сайт за това как да се справиш с него:

След като отворите сайта, трябва да натиснете бутона Votre poids d’avenir.
Следват 12 въпроса:
1. Метрична система
2. Сегашно тегло
3. Желано тегло
4. Максимално достигано тегло
5. Минимално достигано тегло
6. Най-продължително запазено тегло без особени усилия
7. Прилагани режими: никакви; няколко; многобройни
8. Ръст (см)
9. Възраст
10. Наследственост (съществува ли в семейството ви тенденция към напълняване): никаква; средна; силно изразена
11. Костна система (обхванете лявата китка с палеца и показалеца на дясната ръка). Пръстите ви се: застъпват; докосват; не се докосват
12. Пол
13. Брой бременности: 0 - 7
След това натискате бутона Calculer и се появява цифрата на вашето бъдещо тегло. Това е теглото, което според Дюкан е реалистично да бъде запазено.
Отговори с цитат
  #566  
Стар 4th June 2008, 17:04
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте, потърсих информация за продукта, който предлага Endilana и намерих това:
http://www.drugstore.com/products/pr...ake_healthy_me

Ако тази информация е вярна, за 9 грама протеин, имаме 30 грама въглехидрати, което според мен не е приемливо за нашия режим Може и да не съм намерила информация за правилното нещо, така че поправете ме ако греша. Все пак си мисля, че за този продукт не пише, че е протеин, а заместител на храна, така че не знам... Иначе и аз по едно време се бях зарибила да си замествам едно от храненията с протеин на прах, даже разпитвах един приятел кои имат най-малко въглехидрати, но в крайна сметка се отказах...
__________________
...
Отговори с цитат
  #567  
Стар 4th June 2008, 17:17
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Хей хей! Само да кажа да ме броите и мен за срещата.
Отговори с цитат
  #568  
Стар 4th June 2008, 17:20
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Nyssa, радвам се, че се появи, беше започнала да ми липсваш ! Естествено, че ще те броим за срещата - засега сме 3:
1) Nyssa
2) ellica
3) моя милост
...
чакам допълнения към списъка
__________________
...
Отговори с цитат
  #569  
Стар 4th June 2008, 17:32
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kraska_Praska
Здравейте, потърсих информация за продукта, който предлага Endilana и намерих това:
http://www.drugstore.com/products/pr...ake_healthy_me

Ако тази информация е вярна, за 9 грама протеин, имаме 30 грама въглехидрати, което според мен не е приемливо за нашия режим Може и да не съм намерила информация за правилното нещо, така че поправете ме ако греша. Все пак си мисля, че за този продукт не пише, че е протеин, а заместител на храна, така че не знам... Иначе и аз по едно време се бях зарибила да си замествам едно от храненията с протеин на прах, даже разпитвах един приятел кои имат най-малко въглехидрати, но в крайна сметка се отказах...

ихаааа да бе той е!! Ужас, а на малките опаковки е написано с толкова малък шрифт, че хич не се чете. Пф прегрешила съм и то системно и то без да разбирам. Мерси Краси, че ме просветли - а ми го предложиха като ПРОТЕИН, хем им обесних подробно на каква диета съм Ще ви пиша дали се е отразило на кг, като се премеря в петък. Пф много ме е яд. А бяха тооооолкова вкусниии.... Знаех си аз, че има нещо гнило

Tirra - на този линк ми се отваря лицето на Пиер Д. и нещо говори, но никъде не виждам линк за теста....
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #570  
Стар 4th June 2008, 18:28
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте, дюканки!

Някой каза, че му е криво.. ами и на мен така А и напоследък малко повече застояване вкъщи мисли се само за ядене

нпп, направо си незаменима! Как само си описала 3-та фаза, определено ще се върна към тази информация, когато дойде този заветен момент! И едно голямо бравоооооооооо за поредната подета над килцата

краси, тук съм си, чета, ама трябва и да уча, и за тва по-рядко се вясвам (за сметка на това пиша постовете си като за световно)... Браво за номера, който си врътнала на кантара Аз обаче още не мога да направя като теб, меря си се всеки ден, страх ме е да не изпусна контрола (е, то пък и големия контрол, или задържам или + ) А, и да не забравя - сигурно е било супер в планината, невероятна зеленина и чист въздух!!!

frani, allstars, абе все трябва да ги свалим тез кила, не може да са по-силни от волята ни! Горе главата и ще се преборим!

аллегричке, ама как ще те забравим, бе душа
и аз като тебе вместо надолу, нещо нагоре отиват от време на време килцата Ама трябва да е временно. Дано проблемите с МЦ-то се оправят бързо, бързо... И да ти пожелая много успехи с изпитите, да ги разбиеш всички

еличке, мерси за идеите за изварката!

lilito_84, ще разказваш как е в трета фаза, чакаме след време доклад

За срещата, момичета, аз не знам този път дали ще мога Допълнително ще ви кажа...

Айде до скоро и хубава вечер на всиииииички!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.