IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th February 2008, 20:16
Dilyana Dilyana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране Кростренажор

в къщи имам кростренажор обаче не съм съвсем на ясно кога и колко да се тренирам аз го имам от около 3 месеца и тренирам 5 дни в седмицата по 30 40 минути вечер като целта ми е намаляване на теглото Моля за съвет кога и колко да тренирам
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th February 2008, 09:41
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

И аз преди 2 години си купих крос тренажор с цел сваляне на няколко кг, използвах го всеки ден по 30-40 мин, но за съжаление не отслабнах изобщо. Чак след диета, дори без спорт свалих килограмите. Струва ми се, че не може само с физически усилия, а трябва и правилен хранителен режим. Например ограничаване на ненужните храни, които дават празни калории като сладки неща, хляб, мазнини. Аз не го направих и съответно не свалих, и трябваше да мина на рестриктивен режим .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th February 2008, 14:30
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Само с кростренажор можеш да стегнеш тялото, но не и да свалиш натрупаните мазнини. Много важно е да изхвърлиш ненужните храни от менюто си.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th February 2008, 19:15
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

мазнини се свалят с отрицателен калориен прием, т.е. повече изразходени отколкото поети калории...НО, много е важно качествени ли са тези калории и разликата между разход и прием да не е драстична

а относно кростренажора, той може да ти помогне да увеличиш разхода, но сам по себе си не помага ако се тъпчеш с повече от колкото изразходваш...хайде успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th February 2008, 21:14
Dilyana Dilyana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране

благодаря за съветите, но въпросат ми е кога е по добре да се тренира сутрин или вечер и по колко или аз сама трябва да си преценя според вазможностите ми. А иначе тестените и сладки храни съм ги изхвърлила от менюто си отдавна Освен кростренажора правя и по 150 коремни преси на ден и по 20 минути стречинг. Обаче не съм сигурна дали това е достатъчно и изобщо дали е правилно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th March 2008, 17:33
Dilyana Dilyana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране

здравей те. вече съм 11 кг по малко .кам горепосочените упражнения добавих и л карнитин + инулин. храня се на принципа от всичко по малко и не се изтезавам с глад но когато човек е упорит резултатите са на лице. остават ми още 5 кг и сам в границите на идеалното тегло.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th March 2008, 17:54
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Бравоо,Диляна!!!!!! Поздравявам те! И аз се стремя към същото, и от 2 месеца карам моя кростренажор почти всеки ден (с 1 или 2 дни в седмицата почивка), не съм свалила кг, но се стегнах и намалих размерите поне с 2 Много се радвам, когато някой постга успехи, така и аз се мотивирам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кростренажор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:35.