IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th January 2007, 14:17
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Police MAIN
Напълно съм съгласен ,но тя иска да изгори мазнината по прасеца си така ,че и предлагам да ги потренира!
А ако иска да натрупа мускулна маса на прасеца, какво да направи
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th January 2007, 14:18
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Ето!
Или може да бяга например по 1-2 км. на ден!Или да пребяга до Фитнеса и да вземе една щанга с около 20-30кг.(да я държи като при мъртвата тяга)и да се повдига на пръсти Доста е ефективно!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th January 2007, 18:32
mary_jay mary_jay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до mary_jay
По подразбиране Големи прасци

И аз съм с яки прасци (което най много мразя в тялото си). След 2 години усилено трениране - бягане на дълги разстояния прасците ми така заякнаха, че краката ми станаха като на мъж. Причината обаче не е само в тренировките, а най-вече в яденето. Така чем, ако някой иска да намали обиколката на прасците си, трябва да тренира леко (без претоварване и спринтове и без бягане по хълмисти терени) и да набляга повече на зеленчуците. Добре е да с еправят леки упражнения, можеи масаж - наистина помага. Така или иначе най-натоварената част от тялото са краката - независимо дали сме прави или седнали - вечер след работа краката почти винаги са отекли или май-малкото натоварени. Така че леките упражнения помагат - ако са редовни, най-добре сутрин преди закуска. Много течности е добре да се пият - за предпочитане неподсладени. Това е. 8) Все пак, и на мен ми е УЖАСНО трудно и все още не мога да намаля моите грозни прасци... въпреки че знам как... не става бързо. Иска се търпение и постоянство.
__________________
m&m's
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th January 2007, 21:38
Daneto Daneto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia-City
Мнения: 49
По подразбиране

Мда и на мен от тичането почти всеки ден стана така,но леко и не бързо темпо по 30 мин. и все пак заякнаха доста.Вече доста време ограничавам сума ти храни заради заболявянето ми-не ям сладко нито храни с изкуствени примеси,абе много неща не ям, пия доста вода-2л на ден.Масажчета си правя с крем за стягане на кожата, защото се сещате след отслабване с толкова кг какво става/момента е подходящ да похваля крема за стягане ня Dove-помогна ми много,даже стриите ми намаляха/.
Понеже сега съм 170см и тежа 67кг трябва още да поотслабна и ще послушам Police MAIN, да изгоря колкото е възможно мазнини, пък някъде четох че може и да се изгаря и мускулна маса. Ще експериментирам
__________________
Винаги може и по-добре...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th January 2007, 21:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И как точно се изгаря мускулна маса
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th January 2007, 22:12
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Чрез химия!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th January 2007, 22:19
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ми много просто нищо не правип просто кат отслабваш неименуемо губиш и мускулна маса не може само манзините да загубиш така че и мускул се "изгаря"
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th January 2007, 22:25
Daneto Daneto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia-City
Мнения: 49
По подразбиране

Ами някъде отдавна четох в едни англйиски форуми... за момиче тренирало футбол, тренировката й се базирала на правилото-много повторения с малка тежест, а най-добре никаква...други казват първо да се свалят излишните кг и при "прекалено продължителна тренировка рискувате да загубите мускулна маса".. това последното го четох в един сайт
Ами не знам явно се иска и доста време но първо ще топя мязнини пък после ще видим
__________________
Винаги може и по-добре...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th January 2007, 22:31
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

според мене твърде много се впрагате аз намирам хубаво оформените женски крака за доста привлекателни но в интерес на истината на никой няма да му допадне жена му да има по-голям и по-добре оформен працес от него така че наблягай на повече повторения с малки тежести като при тренировка за релеф но при тебе всичко може да си е структура като при мене може ситуацията да е по-сложна но с повече усилия ще постигнеш успех
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th January 2007, 22:37
Daneto Daneto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia-City
Мнения: 49
По подразбиране

flameon случайно да ми препоръчаш някакви упражнения
__________________
Винаги може и по-добре...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: намаляненапрасец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:35.