IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 28th September 2007, 22:00
^^DIDENCETO^^ ^^DIDENCETO^^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, айде и аз да си кажа болката ами имам наистина огромни прасци, много ми е трудно да си намеря хубави ботушки.Обиколката на прасеца ми е 40см и сигурно не можете да си представите какво е. Не мога да нося и къси поли и не искам тая зима да се чудя кои ботуши ще ми станат ПЛС помогнете
Отговори с цитат
  #62  
Стар 12th January 2008, 20:28
Daneto Daneto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia-City
Мнения: 49
По подразбиране

Явно няма спасение от тези широки прасци намалиха се с максимално с 3 см и толкова ... не знам .... а ми се ще да са по малки
Лятото на вече изминалата година видях нещо много странно, което до ден днешен се опитвам да си обесня видях едно момиче може би на 20 и няколко ... и бедрата и бяха видимо доста по слаби от прасците й и на мен никак не ми беше прятна тази гледка. Някой може ли да ми обясни защо би могло да е така?
__________________
Винаги може и по-добре...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 5th February 2008, 18:25
mary_jay mary_jay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до mary_jay
По подразбиране Големите прасци............! :(

На Daneto специално да кажа: От същия проблем страдам и аз, тънки крака, пък дебели прасци. 2 години тичах доста - всеки ден най-малко по 8-10 км., а всяка неделя - по 21 км. Ядене - каквото си искам на корем! От това прасците ми станаха яки и дебели като на футболист точно! Сега се опитвам да тичам по-малко, по-бавно и не толкова често. Правя и други гимнастики, масаж също си правя, но проблемът ис стои. Не знам какво да правя. Храната не искам да ограничавам, защото и без това съм слаба. 172 см, 50 кг.
Дайте съвет. Л-карнитин ли, не знам кво..... ама хич не е хубаво момиче с такива крака! ужасно направо!
__________________
m&m's
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: намаляненапрасец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.