IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th January 2008, 12:56
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране Кой уред е по- добър за бедрата?

Извинявам се, ако дразня с поредната такава тема, но има много размити мнения във форума и не мога да се ориентирам..
Решила съм да си купя фитнес уред за вкъщи - целта ми е да си оформя целите бедра и дупето. Та въпросът е - велоергометър или степер (или крос - тренажор, нещо, което за мен е степер с екстри).. Доста съм некомпетента с уредите,така че очаквам мнения

http://www.tv-butik.com/index.asp?tn...2588&pid=44705 Това примерно вдъхва ли доверие на някой? За тия пари..
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th January 2008, 18:11
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ако ще си вземаш кростренажор си вземи на Kettler или по-евтин вариант КН-705 - китайски http://911.bg/a2/offers.asp?parent=7158&p=2666211, казаха ми че нямат оплаквания от този модел. Аз си взех vito XS Kettler и съм много доволна, но още не съм карала достатъчно, за да споделя за резултати (само 1 седмица).
По принцип кростренажора е за цялостно отслабване на тялото, аз заради това си го взех, а и с него най-малко се натоварват ставите (понеже имам малък проблем с едното коляно).
Всички останали китайски модели доста проблеми създавали , според един приятел на майка ми, който накрая го изхвърли неговия. Но незнам, други във форума твърдят, че са доволни от техните.
Недостатък на кростренажора е, че заема доста място (повече от степера). Това е от мен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койуредподобързабедрата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:50.