IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 11th June 2008, 10:19
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Ами аз мисля, че е хубво, че е обявено в сайта му, за да не се лутат хората откъде да теглят кредит за операция, ако им е необходим такъв
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #162  
Стар 11th June 2008, 10:58
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране :)

Това с кредита си е хубаво улеснение,защото доста жени прибягват до този вариянт на финасиране и е добре ,когато процедурата е улеснена,браво на д-ра!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 16th June 2008, 21:07
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

цитат"От месец юни 2008 г. Д-р Тонев и екипът му възобновяват оперативната си дейност в София. Операции ще се извършват всяка събота в медицински комплекс "Доверие"; часовете за консултация остават в четвъртък."
Отговори с цитат
  #164  
Стар 11th July 2008, 14:03
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Голям предприемач , само и само да реже .
Не разбирам защо е нужен този сарказъм...Неуспешна операция ли имаш при него?
Отговори с цитат
  #165  
Стар 17th July 2008, 12:07
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Здравейти момичета :P Някой има ли повече инфо относно тези операции на кредит при Тонев, че още събирам парите и честно казано ми писна
Отговори с цитат
  #166  
Стар 17th July 2008, 12:21
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Здравейти момичета :P Някой има ли повече инфо относно тези операции на кредит при Тонев, че още събирам парите и честно казано ми писна
А какво стана с теб(историята я знам) но продължението..........
Отговори с цитат
  #167  
Стар 17th July 2008, 13:02
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
А какво стана с теб(историята я знам) но продължението..........
От медицинска гледна точка би трябвало всичко вече да е наред, толкова време мина...Иначе в личен план бях поставила бебеправенето като приоритет, но тъй като вече мина година в неуспешни опити мисля е време да си направя едни подарък. Неудобно ми е да звъня на Тонев да го питам за кредита, та заради това тук
Отговори с цитат
  #168  
Стар 17th July 2008, 13:10
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
А какво стана с теб(историята я знам) но продължението..........
От медицинска гледна точка би трябвало всичко вече да е наред, толкова време мина...Иначе в личен план бях поставила бебеправенето като приоритет, но тъй като вече мина година в неуспешни опити мисля е време да си направя едни подарък. Неудобно ми е да звъня на Тонев да го питам за кредита, та заради това тук
Съжалявам за несгодите ти....пожелавам се от сега на татък да не се отървеш от късмет и приятни емоции То едно зло никога не идва само........и дано всички гадости и неволи останат в миналото ти!

За кредита..........не знам но според мен(а и в друга тема коментирахме с едно момиче,но не се сещам ) оскъпяването беше много голямо!Пробвай с банков,сигурна съм че ще е на по-добри условия
Отговори с цитат
  #169  
Стар 17th July 2008, 13:15
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Благодаря за милите думи С банки не ми се занимава, а относно кредита при операцията механизма никак не ми е ясен. Да бяха сложили в сайта на болницата малко повече разяснения. Дали ще е нахално да те помоля за линк към темата където сте го обсъждали, че не съм влизала отдавна и се омотах във всичките теми
Отговори с цитат
  #170  
Стар 17th July 2008, 13:20
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Благодаря за милите думи С банки не ми се занимава, а относно кредита при операцията механизма никак не ми е ясен. Да бяха сложили в сайта на болницата малко повече разяснения. Дали ще е нахално да те помоля за линк към темата където сте го обсъждали, че не съм влизала отдавна и се омотах във всичките теми
То и при него а на такава схема:кредитори ама с по-голяма лихва.....(не знам с коя банка работи но веригата е по-дълга.....и нали се сещаш)

Хей момичета къде говорихме за това,че и аз вече не се сещам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТоневquotКаспелаquotquotДовериеquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:25.