IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st May 2011, 21:41
b.nikolova b.nikolova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 2
Exclamation кървене по време на секс

Здравейте приятели!Пиша нова тема понеже не намерих нищо подобно на това,което ми се случва в монета.Имам проблем от няколко дни,а именно кървя по време на секс.Преди 3 дни ми спря м.ц. и в последния ден на цикъла ми с моят приятел правихме секс при което аз изпитах режеща болка в айчниците и след това от мен потече доста кръв,все едно е 1 ден от м.ц.Сложих си превръзка,за да видя дали ще продължи кървенето и то беше леко,не обилно както преди това.На следващият ден имах леко кафеникаво както когато свършва м.ц.на жената,на по-следващия нямах почти нищо (тоест днес) и правихме секс отново с моя приятел при което на мен ми тръгна отново обилно кръвотечение.След няколко часа правихме отново секс и за пореден път прокървях..Естесвено е,че близките дни ще отида на гинеколог,за да потърся компетентно мнение,но ми е интересно дали някой от вас се е сблъсквал със същото нещо.Благодаря предварително.

Последно редактирано от b.nikolova : 31st May 2011 на 21:52
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st May 2011, 21:58
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Не се стряскай,след свършването на менструацията е възможно да се случи леко прокървяване,но ти споменаваш и за болка,което задължително налага преглед и вземане на цито-намазка-рутинно изследване,но е необходимо,за да се изключат по-сериозни причини.Успех.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st May 2011, 22:06
b.nikolova b.nikolova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 2
По подразбиране

здравей ! благодаря за бързата реакция.Зная,че е нормално ето защо не обърнах внимание 1я път и затова 2 дни по-късно отново правих секс и пак кървя като заклана.Никога до сега не ми се е случвало просто затова се чудя каквео става.А забравих да кажа,че изпитах болка само 1я път...днес не ме болеше нищо и нищо не усетих...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st May 2011, 22:21
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b.nikolova Виж мнението
здравей ! благодаря за бързата реакция.Зная,че е нормално ето защо не обърнах внимание 1я път и затова 2 дни по-късно отново правих секс и пак кървя като заклана.Никога до сега не ми се е случвало просто затова се чудя каквео става.А забравих да кажа,че изпитах болка само 1я път...днес не ме болеше нищо и нищо не усетих...
По принцип е възможно да прокървиш малко след края на менструацията,а също и в дните на овулация(тогава течението обикновено е кафеникаво).Това може да е придружено с болки в малкия таз,чувство на тежест,подобно на усещането,когато си неразположена.Ти в кой ден от цикъла получаваш това кървене?И то по време на секс ли е или след това?Всъщност тези въпроси ги обсъди подробно с гинеколога сиИ не отлагай прегледа,за да си наясно и да си по-спокойна
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th June 2011, 11:31
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Най-добре се посъветвай с лекар. Според мен това кървене не е нормално.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кървенеповременасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.