IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th November 2005, 13:53
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране Make up

Момичета,кажете някой фон дьо тен,който да е лек,с покритие,но и с блясък,приятен за кожата..абе нещо,което сте пробвали и ви е харесало.Пробвах няколко,но изглеждах като гейша и никак не ми беше комфортно..за блясък пък да не говорим.Или може би течна пудра?Кожата ми е нормална,светла.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th November 2005, 20:06
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Аз ползвам Chanel - страхотни са, но и доста скъпи... Но тъй като кожата ми е много, ама много чувствителна - обривам се при най-малкото раздразване от грим или вълнени дрехи - а от Chanel-а нищо ми няма. Става въпрос за Chanel Vitaluminere (Satin Smoothing Fluid Make-up). Има и слънцезащитен фактор 15.

Другият вариант - Clinique Moisture Sheer Tint - това е кремче с лек тен и блясък. Много леко. Пак скъпичко... както повечето хубави неща за съжаление!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th January 2006, 15:34
Guchi Guchi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 7
По подразбиране

VICHI AERA TEINT,също не е лош,но и той е страшно скъпичък.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th February 2006, 01:21
luchia luchia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 26
По подразбиране

Според мен Dior е най-добър и е с матиращ ефект
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th February 2006, 21:48
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

От по-евтините варианти ( в сравнение с предложените по-горе) са фон дцо тените на Макс Фактор. Аз лично съм фенка на Колор Адапт. Имам и Флаулесс Перфекшън и той е добър.
Струват около 25-26лв.
От по-евтините варианти хъмммззз може би Орифлейм, въпреки че отдавна не съм си купувала .. не знам как са сега. Другите да кажат!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th February 2006, 21:26
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране

Natasha,извинявай,че пиша в темата ти....
Искам да попитам за някакъв вид коректор,който мога да използвам за заличаване на петанца по лицето,сенки под очите и т.н. Не искам да използвам фон дьо тен,защото запушва порите на кожата ,а и седи накяк изкуствено. чувала съм за антибактериални коректори,които са и против пъпки и покриват недостатъците по кожата...,ако знаете накакъв подобен продукт ще ви бъда много благодарна,ако ме посъветвате!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th February 2006, 22:28
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЧеЛсИ
Natasha,извинявай,че пиша в темата ти....
Искам да попитам за някакъв вид коректор,който мога да използвам за заличаване на петанца по лицето,сенки под очите и т.н. Не искам да използвам фон дьо тен,защото запушва порите на кожата ,а и седи накяк изкуствено. чувала съм за антибактериални коректори,които са и против пъпки и покриват недостатъците по кожата...,ако знаете накакъв подобен продукт ще ви бъда много благодарна,ако ме посъветвате!!!
аз ползвам коректора на Oriflame от серията Tea Tree и съм много доволна, защото освен че е много покривен, помага на пъпките
той представлява зелена и телесна част, като зелената се полага под телесната и по този начин се постига максимален ефект
надявам се да съм била полезна

http://www.oriflame.bg/MEDIA/bg_BG_P....jpg_2242l.jpg
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st February 2006, 09:53
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЧеЛсИ
Natasha,извинявай,че пиша в темата ти....
Искам да попитам за някакъв вид коректор,който мога да използвам за заличаване на петанца по лицето,сенки под очите и т.н. Не искам да използвам фон дьо тен,защото запушва порите на кожата ,а и седи накяк изкуствено. чувала съм за антибактериални коректори,които са и против пъпки и покриват недостатъците по кожата...,ако знаете накакъв подобен продукт ще ви бъда много благодарна,ако ме посъветвате!!!
Нека само отбележа, че съвременните фон дьо тени хубава марка ни най малко не запушват кожата. Напротив дори я предпазват. И принципно седят естествено, ако са избрани и нанесени както трябва. Могат да седят неестествено единствено на малки госпожици просто защото те нямат нужда от такива цапала.
Иначе най най хубавия коректор за мен е Erace на MaxFactor! Струва около 12 лева, но се ползва много дълго

Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st February 2006, 10:05
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Аз ползвам VICHY lumineuse,това е хидратиращ крем с цвят и си е покривен.Имам петънца по кожата и ми ги скрива доста добре.Другата марка ,която ползвам от 3-4 години и AVENE.Козметиката им е изцяло лечебна.Фон дьо тените им са страхотни и много есетвено стоят.Имат и пудра 50ти защитен фактор,която е с мен всяко лято от години.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st February 2006, 19:55
Аватара на ЧеЛсИ
ЧеЛсИ ЧеЛсИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 55
По подразбиране

Mерси много за помощта....ще поразпитам за продуктите,които ми казахте и ще ги изпробвам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Make
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:26.