IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 6th August 2010, 16:11
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

И аз мисля, че лекар само ще каже, ако искате пробвайте Он клиник, бащами е много доволен от тях.
Отговори с цитат
  #552  
Стар 7th August 2010, 13:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Всъщност може да отиде на още много места, сама да си избере. От много лекари и линики има доволни и то без да им правят агресивна реклама по форумите.
Отговори с цитат
  #553  
Стар 9th August 2010, 11:12
emata emata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Да трябва лекар да прецени за какво лечение съм ама пусто неудобство ...Все пак ви благодаря за отговорите.
Отговори с цитат
  #554  
Стар 12th August 2010, 12:02
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Ох и аз бях ужасно притеснена, обаче когато се сртещнах с д-р Христозов от ОН КЛИНИК, поговорихме за проблема и той някак разчупи бариерата. Обясни ми в какво се изразвява манипулацията, след което я извърши и за мое щастие всичко мина безоперация и сега съм много добре. Ако някои го интересува мога да разкажа каква е процедурата и най-важното е че методът не е операция, кото ме плашеше ужасно.
Отговори с цитат
  #555  
Стар 23rd August 2010, 17:38
viki68 viki68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 15
По подразбиране

Аз не бих се наела да обяснявам в подробности, но ми направи впечатление лекарят и клиниката.И аз се бях постреснала само при думата "операция". Кръвна или безкръвна все си звучи зловещо.
Да, но е факт и при мен. Също д-р Христозов от "Он клиник" ми разреши проблема.
Отговори с цитат
  #556  
Стар 24th August 2010, 17:43
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Да, права си за подробностите, но аз не знаех нищо и ужасно се бях наплашила, така че за някои хора може и да е добре да знаят нещичко предварително. Иначе, лекарят наистина много разчупи леда, доста добре си поговорихме. А и в самата клиника доста държат на конфиденциалността и има много професионализъм. Сградата и кабинетите наистина са страхотни, за момент забравяш ще отиваш на лекар
Отговори с цитат
  #557  
Стар 1st September 2010, 07:07
vladoo vladoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Бургас
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Днес за първи път влизам във форума. Прегледах само част от коментарите. Аз имам хемороиди (вътрешни) от мноого години. Естествено и аз искам да се излекувам. Само, че искам да се лекувам чрез гимнастика.
Ако някой ми посочи какви упражнения трябва да се играят, ще му бъда много благодарен!?
Отговори с цитат
  #558  
Стар 5th September 2010, 12:53
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Надявам се да откриеш такива упражнения. Баща ми беше много зле и години на ред е правил всичко и гимнастики и мазила е ползвал, че дори и на знахар ходи, обаче никакъв ефект.
Та от както му приложиха успешно премахване без операция в ОН КЛИНИК си е много добре и на работа си ходи и на твърди столове си седи и не съм го чул да се оплаче. А и самата клиника много му харесала, хем на удобно място, хем чисто, хем и персонала бил много любезен.
Отговори с цитат
  #559  
Стар 6th September 2010, 01:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

хахахах, е отворих сайта им и що да видя "романтичен уикенд" в розово. excuse me, ама аз в туристическа агенция ли съм попаднала или в сериозна болница!? И телефона за връзка пулсира точно като при спам-банерите..... твърде несериозно за една сериозна клиника.
Значи дейността им като лекари не е достатъчна и се налага да използват примамки всякакви. Можете ли да си представите Пирогов да прави томбола за пациентите си!? Безумно е!

А, и най важното - в менюто "за нас" НЯМА НИЩО за тях. За това, кои лекари работят там, къде са учили, имена, снимки - не. К`во повече да кажа.
Отговори с цитат
  #560  
Стар 6th September 2010, 01:35
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

п.с. За съжаление ще допълня мнението си с нещо много неприятно - един цитат от тук
Цитирай:
моя колежка я лекуваха в он клиник за фисура,а се оказа че има рак на ануса- ,а те не са го познали.
без коментар...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:00.