IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 18th February 2011, 16:28
genata1011 genata1011 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

На скоро в един здравен форум прочетох за нов метод за лечение на хемороиди, наричат го THD. Според лекарите, които са изразили мнение, бил доста обещаващ, атравматичен и не толкова болезнен, в момента набирал сила и в България. Има побликуван и сайт http://thd-bg.eu/ Молбата ми към всички с подобен проблем е: ако някой се е оперирал по тази методика да сподели своите впечатления и резолтати. Благодаря предварително , ще чакам да науча нещо повече!
Отговори с цитат
  #622  
Стар 19th February 2011, 13:37
tanetooo tanetooo не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте.Аз съм момиче на 16г.Може би това не е точната тема да пиша, но не знам къде, такаче се извинявам предварително!От около 1 месец на сам, когато ходя по-голяма нужда ме боли се 1, че ми се разкъсва нещо, в началото имаше кръв, но вече няма, може би 2 месеца преди това съм правила анален секс след това съм нямала никакви проблеми, но се пак го споменавам, съмявам се това да е проблема по-скоро мисля, че е от неправилното хранене защото ям само сандвичи, пици и други вредни храни, когато разобразя храната не ме боли.Но въпроса ми е дали се е получило от секса или е нещо друго(и, какво може да е то) ако някой може да ми помогне?Благодаря!!!
Отговори с цитат
  #623  
Стар 23rd February 2011, 21:28
galpo galpo не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране Хемороиди

Открих страхотен крем за премахване на хемороидите.Действа безотказно.Приготвя го една жена,занимаваща се с хомеопатия.Жената се казва В.Котева и имейла и е vili7973@mail.bg успех на всички в лечението!
Отговори с цитат
  #624  
Стар 24th February 2011, 21:46
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

tenetoo, ако е от аналния секс щеше да ти се появи веднага, а не след два месеца.
Отговори с цитат
  #625  
Стар 27th March 2011, 16:20
SvilenP SvilenP не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте "колеги" ! Аз съм с вътрешни хемороиди, като ходих на 3 лекаря / в поликлиника, Др. Матев от Стара Загора и Онклиник /, като отговорите им бяха:
1 - "няма проблем, те са 1 - 2 степен не са за операция " и това беше всичко, като, че ли помогна с нещо ?!
2 - " имаш някакъв кожен проблем " и ми предписа нещо за кожни смущения, а и даже ми направи оглед със сонда на 60 см ....
3 - " имаш 4 хемороида, като 2 са обработка, а другите могат да изчакат имаш ли парите в момента " и при всичко на това беше " груб " и от този преглед на сам проблемите ми се влошиха !
Мисля, че тук всички ще познаят симптомите:
Преди започваше така - започва леко да сърби около ануса, после се засилва сърбежа, лека болка и облекчение - в резултат зацапани гащи в цвят нещо по светло от кръв или може би кафеникаво - червеникаво ...
После започна по силно да боли, излезе външен хемороид / като втория лекар каза, че не е изобщо проблем .. /, взе да става това все по често независимо какво ям, как ям, спрях алкохола, газирани напитки, ядки, люто и т.н единствено което не мога да регулирам е че работя седнал зад компютъра по половин денонощие ! и няма мира ... Мазах се с всичко възможно, хапчета също и се видя, че единствено " ножа " ще реши този проблем / между другото понеже при горните лекари неща вече да ходя някакви идеи за безкръвно отстраняване - мисля в клиниката на Др. Желязков в София някакви мнения и коментари ?! Моля ! / ..... Понеже в момента не мога да си го позволя финансово, реших да взема Хемоклин - започнах на 7.3.11 по 2 пъти на ден, като спазвах указанията на листовката - снощи на 26.3.11 свърши, макар и малко да ме изненада, защото ако ползвах по често както май трябва ?! щеше да свърши много по бързо ....
Мнението ми за него е - Да облекчава болката / възпалението след една минута си добре / понякога явно когато е по възпалено парва и смъдва при намазване / , а колкото до това където някой пишат, че са се излекували ... по скоро облекчава и се чувстваш малко по човек. Ако някой може да ми отговори / помогне:
1. за клиника ако има опит !
2. Понеже свърши моя гел / след почти 20 дена редовно мазане / да си взема ли друг и трябва ли да изчакам някакъв период преди да почна пак ?

Благодаря на всички помогнали ми !
Отговори с цитат
  #626  
Стар 16th April 2011, 20:37
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Който има хемороиди, обикновено има вродена слабост на съединителната тъкан. За да си помогнете, е добре да стимулирате колгеновия синтез. Хомеопатията предлага препарати за това, например Calcarea fluorica, която трябва да се взима поне 4-6 месеца. Не бива да ползвате кремове за хемороиди като долопрокт, прокто-гливенол и т.н. - те съдържат кортикостероиди и анестетици, които няма да ви излекуват. Напротив - вредно е да ги ползвате продължително.
Наред с хомеопатията, си вземете хемоклин и слагайте по няколко пъти на ден в ануса - този гел ще ви заздрави тъканите и ще ви помогне в дългосрочен план, ако го ползвате редовно. И паралелно с калкареята.
Отговори с цитат
  #627  
Стар 17th April 2011, 11:06
viki123 viki123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Д-р Желязков е пълен идиот! искам да ти кажа (SvilenP ) 4е и аз като теб ходих по лекари и ми казваха за кожата глупости, тънка била, венички и то точно д-р Желязков! И след 3 месеца бях в операционната с кръвоизлиз. Сега и аз имам външни и вече май съм преразположена, макар че спортувам, не съм раждала и не ям пържено и люто особено. Тое до ген, доколкото разбрах.
Що с еотнася до безкръвния метод. аз мисля да ида в Он-клиник! Имам познати, които минах апрез това и са доволни. То е по метода с брадавиците, стягат те с ластик и няма приток на кръв и самата фисура изсъхва и пада. Тъпото е, че никой н еможе д ати даде гаранция, че няма да с епояви отново. Но за д-р Желязков пак казвам, че мен само ме обърк аи неадекватно ме лекува глупави кремчета, когато очевидно съм била за операция!
Отговори с цитат
  #628  
Стар 20th April 2011, 13:25
Аватара на szg_sv
szg_sv szg_sv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 7
По подразбиране Хемороиди

Този проблем и мен ме мъчи известно време, но намерих "Hemorrhoidal Ointent" - мазило е, доста скъпичко, но върши много хубава работа там отзад. Много щипе, но ефекта е сигурен. Има още един ефикасен крем за мазане "Antiflegmin", но го има във Ветеринарната аптека
Отговори с цитат
  #629  
Стар 22nd April 2011, 07:37
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

viki, погледни ми предишния постинг. Опитай с каллкареа и хемоклин - няколко месеца. И фисурата е цепнатина по лигавицата - няма как да бъде завързана....банд лигиране се прави на хемороидите.
прочети тук за хемоклина:
http://www.hemoclin.com/
Отговори с цитат
  #630  
Стар 22nd April 2011, 22:11
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria Виж мнението
И фисурата е цепнатина по лигавицата - няма как да бъде завързана....банд лигиране се прави на хемороидите.
viki, като минала през "това" подрепям напълно doria за цитирания текст. Не знам твойте познати какво са оперирали, но болестите на дупето са много различни. Внимавай, да не попаднеш от трън на глог, че по-висок...
Проучи добре предварително.

SvilenP, на мен точно д-р Матев ми откри фисурата, беше внимателен и работи професионално. Някои фисури наистина се повлияват от кремчета - ако са в по-напреднал стадии. При други няма начин - трябва си операция.
В по-задните страници има хора, споменали от кого са доволни. Поразрови се, питай чичко Гугъл, познати и си намери твоят лекар!
Ето тук темичка с координати: http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4688
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:27.