IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th March 2008, 10:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlson
Аз на работа хоя с панталон и блузка/ризка, трябва ми нещо много изчистено, искам да дам повече пари, но за нещо качествено, естествена кожа по възможност.
Такива има в Mexx.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th March 2008, 12:37
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Благодаря ти еМ ДжИ, само дето за вече си купих пак на Арт 93, но ще ги промеря и в Mexx.
Никога нищо не е достатъчно
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th March 2008, 16:06
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

За коланите специално важи, че винаги ще ти послужат, дори и не веднага... Аз страшно си падам по тях.. и винаги като видя някой, който ми хареса, си го купувам, не се знае кога ще ти потрябва, дори и сега да няма с какво да го носиш
Но най-яките находки съм намирала в магазините за втора употреба... там за 1,2,3,4,5 лв можеш да си купиш колан от такава кожа... че нов такъв би струвал 70 лв примерно Е, има и износени, тях не ги броя... Едно време в Манията за Съдебната палата имаше старшни колани, но от доста време насам не съм срещала.. крият ги нещо..
Иначе аз си падам по по-изчистените, да нямат никакви капси и глупости, но да са от хубава кожа. Много рядко ми харесва някой от изкуствена кожа. Веднъж от Варна от едно магазиначе пак за втора употреба си купих за 5 лв много як колан на Левис... размечтах се голяма мания са коланите
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th March 2008, 20:25
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Верно ли се срещат такива неща в магазините втора употреба???
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th March 2008, 20:49
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Бони никога ли не си влизала в такъв магазин! Някой път има страхотни неща, ама много трябва да търсиш. Аз ими викам "Ровляк", защото ровиш из един куп боклуци, но - пуловер на Кенвело за 9 лева - вече 3 годинни го нося, не е мръднал; или чисто нов летен костюм на Шарме, с етикетите, за 30 лева, панталон Бенетон за 15, също с етикета - дефекти имали, дръ-дрън, перфектни са.
Аз рядко хода, но все намирам по нещо...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th March 2008, 21:35
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Бони никога ли не си влизала в такъв магазин! Някой път има страхотни неща, ама много трябва да търсиш. Аз ими викам "Ровляк", защото ровиш из един куп боклуци, но - пуловер на Кенвело за 9 лева - вече 3 годинни го нося, не е мръднал; или чисто нов летен костюм на Шарме, с етикетите, за 30 лева, панталон Бенетон за 15, също с етикета - дефекти имали, дръ-дрън, перфектни са.
Аз рядко хода, но все намирам по нещо...
Влизала съм, даже една блузка си взех Но не обичам много да се ровя по принцип, пък и не са ми направиле чак такова впечатление дрехите (малко съм предубедена честно казано)... но виж да гледам за колани и чанти и подобни не съм се сетила.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th March 2008, 21:46
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

и аз колани не съм ки купувала оттам, майка ми обаче си беше взела страхотен. За 2 лева!!!
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th March 2008, 22:53
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз кви находки имам от вторите употреби свят ще в исе завие По едно време ми беше хоби да ги обикалям и да зяпам. С майка ми им викаме "Версаче", а една приятелка "Дрип Шоп" Имам и дрехи и чанти... ама верно много ровене трябва Скоро не съм ходила, хубаво ме подсетихте.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th March 2008, 09:26
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Момичета,само внимавайте,ако си купувате чанти от втора употреба - те много трудно се "измирисват", така де - зависи от какъв материал са, но ако не могат хубаво да се изперат - цъ. А при кожените колани няма такъв проблем )
(Аз даже вчера след работа минах през един и си взех една ризкааа - на есприт - много свежарска )
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th March 2008, 16:14
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Две чанти имам и двете са кожени (едната естествена, другата не)и не миришат на нищо
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:18.