IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 14th November 2008, 17:45
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Ужасно! В България няма ли закони? Никой ли не може да спре лекарите, които правят забранени неща? Че ние сме глупави - то си е така...Ама лекарите - как не ги е срам да печелят, знаейки, че причиняват невероятни проблеми на толкова момичета???
Отговори с цитат
  #112  
Стар 28th February 2009, 03:22
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета, никога не си слагайте силикон в устните. Ходих около 6 пъти при Бояджиев, всеки път се опитваше да направи устните ми равни и слагаше на по малко. Имам към 2,5cc силикон, а са толкова неравни и на топчета, постоянно възпалени, с рани, при по-лек удар в ежедневието се изпитва невероятна болка, твърди са все едно имам камъчета в устните, на места са като бучки.ужас.Не правете тази грешка.Като чета постовете на оперираните момичета по-горе, не ми се мисли колко ли болка ще изтърпя, за да се изреже този боклук. Иначе седят много секси, но до момента, в който си отворя устата... Дори и красивата ми усмивка се промени.Спрях и да се усмихвам като знам каква карикатура съм отстрани !Звъннах на Бояджиев, за да го попитам как става отстраняването и ми каза, че срещу 400лева може да опитаме да ги оправиме, но не дава гаранция ,че ще стане от 1 път. Ясно...нови 1000-2000лева в коша за боклук. Това, което бих ви посъветвала е, ако сте с красиви устни, които са симетрични за вашето лице, не ги променяйте, защото вашите устни отиват на вашето лице, а когато ги променяме ставаме едни такива еднотипни фолк певачки и изглежда смешно, не е пропорционално на лицето ни, така поне е при мен де.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 28th February 2009, 13:20
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Не знам защо лекарите предпочитат да бодат и поставят импланти в устните.Направи ми впечатление,че Заякова предлага оперативно увеличаване на устни.Някой правил ли е такова нещо при нея.Аз си го обяснявам,като един вид разрез и обръщане на устната. Какво е вашето мнение момичета??
Отговори с цитат
  #114  
Стар 28th February 2009, 17:03
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

момичета ще ми дадете ли кординати на Бояджиев , нали той слага силикон в устните
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 7th March 2009, 16:13
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
момичета ще ми дадете ли кординати на Бояджиев , нали той слага силикон в устните
Мила, прочети един пост по-нагоре! Не бива да си слагаме силикон в устните!!! Има други начини!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 7th March 2009, 16:51
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

не знам метода на поставяне на Бояджиев,но на мен друг Д-р ми слага силикона с друга техника на инжектиране през бузата близо да устните,много по болезнено е но самите устни не се дупчат и стават по равномерни,не на буци.Тук във форума има и момиче по същия начин правина и мисля,че има най-красивите устни които аз съм виждала.
Но за моите устни иска си още силикон и скоро ще си ги направя.
Но както каза и happiness наистина устните болят много дори при лек удар.
Доста се чудих дали е от силикона вътре но явно е така.
Знам,че най-важното е да не се слага голямо количество,силикона в устните се слага по много малко в продължение на време,в противен случай има опастност от буци в устните и др.по неприятни неща.
Трябва да има търпение не се правят красиви силиконови устни от раз.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 7th March 2009, 17:15
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
не знам метода на поставяне на Бояджиев,но на мен друг Д-р ми слага силикона с друга техника на инжектиране през бузата близо да устните,много по болезнено е но самите устни не се дупчат и стават по равномерни,не на буци.Тук във форума има и момиче по същия начин правина и мисля,че има най-красивите устни които аз съм виждала.
Но за моите устни иска си още силикон и скоро ще си ги направя.
Но както каза и happiness наистина устните болят много дори при лек удар.
Доста се чудих дали е от силикона вътре но явно е така.
Знам,че най-важното е да не се слага голямо количество,силикона в устните се слага по много малко в продължение на време,в противен случай има опастност от буци в устните и др.по неприятни неща.
Трябва да има търпение не се правят красиви силиконови устни от раз.
дениз казвай кой е лекаря давай инфо ...да ходим и ние бе слънце
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 7th March 2009, 21:04
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Е, ще почина от тоя аватар!!! Като го видя и забравям за всичко друго...
Отговори с цитат
  #119  
Стар 8th March 2009, 13:38
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
не знам метода на поставяне на Бояджиев,но на мен друг Д-р ми слага силикона с друга техника на инжектиране през бузата близо да устните,много по болезнено е но самите устни не се дупчат и стават по равномерни,не на буци.Тук във форума има и момиче по същия начин правина и мисля,че има най-красивите устни които аз съм виждала.
Но за моите устни иска си още силикон и скоро ще си ги направя.
Но както каза и happiness наистина устните болят много дори при лек удар.
Доста се чудих дали е от силикона вътре но явно е така.
Знам,че най-важното е да не се слага голямо количество,силикона в устните се слага по много малко в продължение на време,в противен случай има опастност от буци в устните и др.по неприятни неща.
Трябва да има търпение не се правят красиви силиконови устни от раз.
дениз казвай кой е лекаря давай инфо ...да ходим и ние бе слънце
ЛЕКАРЯ е от Габрово,Д-р Дисански,има инфо тук за него,и едно хубаво момиче,с правини устни при него.
От нея разбрах за този лекар.
Много е старателен,знае си работата,имаше и писани лоши неща за него,не мога да коментирам на мен лично ми направи добре впечатление.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 9th March 2009, 17:09
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

значи е за предпочитане силикона да се слага на няколко пъти отколкото изведнъж????
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Преувеличенилисаопасноститеотсиликона
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:16.