IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 7th June 2008, 16:01
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Честиткa за рожден ден, по действителен случaй, ех товa ТУ не е полезно, ужaс, aмa aвторa си признaвa, че е простотия. Писaно е за мъж, не е за мен, aмa ме рaзби

Нека никога да не ти пада 3,6 волтовата - 60 милиамперова батерия, за поддръжка на паметта, за да може винаги да клатиш мацките със 120 амперовия IGBT транзистор, управляван от автогенериращия мултивибратор на 32 килохерца, поддържан от блокинг-генератор с обтрон. Нека никога базистното съпротивление не ти пада под 90 градуса, за да може винаги да си в атака и да очакваш задния фронт на импулса. За да е винаги входното ти съпротивление високо а изходното ниско работи в схема - общ емитер. И нека си по-здрав от ЛА 3-ка военна серия, по-бърз и прецизен от О.У. 741. Дълголетието ти да е равно на времето за пълен разпад на Уран 231. Нека допира от ръкостискането ти е по-приятен от дръжката на 100 ватов поялник с крива човка.

Честит рожден ден!

По голяма простотия не съм писал! ( Г.Танев)
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкосмях
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:40.