IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 20th February 2009, 10:06
Amily Amily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: USA
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amily
По подразбиране

Ami toi dozenta sam prezeniava, ako triabva da se pili ili da se 4upi kostta.Zavisi kolko ti e goliama garbi4kata, moiata be6e savsem malka,toi mi ia izpili samo, no niakak si sega tam kadeto mi e pileno- nosa mi stoi malko 6irok,ne znma kak da ti obiasnia.Predi imah mnogo tanak , dalag, no mnogo delikaten nos,sega kostta e niakak si 6iroka tam, kadeto mi e pilenoto, kam osnovata, kam o4ite!Vse o6te se nadiavam da se promeni,minaha 8 meseza i ne znam, dali 6te s epolu4i tova, koeto iskah...no po prinzip bi triabvalo da se promenia do 1 godina...
Отговори с цитат
  #312  
Стар 20th February 2009, 11:08
PAPI82 PAPI82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Ами тя и моята операция вече мина и днес дори за първи път ще сменям гипса. Моята гърбица също беше много малка и затова настоях пред Тонев да ми я изпили. Каза че ми било много благодарно нослето, защото много лесно е станало всичко и е минало много добре. На мен ми остава само да се надявам че е точно така , както казва доктора.Иначе засега съм добре, но съм ужасно подута ...дано да спаднат тези отоци скоро.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:13.