IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4981  
Стар 11th November 2009, 18:59
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

моята операция е за 18.11, но аз я отлагам, така че някой, който много бърза, ще има късмет да заеме моето място
  #4982  
Стар 11th November 2009, 22:47
tichka tichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 33
По подразбиране

дано отменят грипната пък всички ще минем по реда си само да е тоз месец се моля
  #4983  
Стар 11th November 2009, 23:12
lucatoni05 lucatoni05 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Чул те господ!
  #4984  
Стар 12th November 2009, 10:22
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zaki
моята операция е за 18.11, но аз я отлагам, така че някой, който много бърза, ще има късмет да заеме моето място
Защо я отлагаш!? Ти толкова много я чакаше!? Вече веднъж се отмени, но не беше по твоя вина, а сега защо!?
  #4985  
Стар 12th November 2009, 11:33
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Цитирай:
Първоначално написано от zaki
моята операция е за 18.11, но аз я отлагам, така че някой, който много бърза, ще има късмет да заеме моето място
Защо я отлагаш!? Ти толкова много я чакаше!? Вече веднъж се отмени, но не беше по твоя вина, а сега защо!?
Просто пак обстоятелствата ми налагат - освен това, след 2 антибиотика и 1 месец постоянно боледуване, не се чувствам въобще добре и семейният съвет реши отново да я отложа...Явно, не е дошло още времето. Сега пия имуномодулатори и се надявам до няколко месеца нещата да се подредят.
  #4986  
Стар 12th November 2009, 12:09
tichka tichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Заки напълно правилно решение, ако организмати е слаб по-добре първо го подсили и тогава. Аз също съм със слаба имунна система затова от месец насам пия имунобор и съм повече от доволна
  #4987  
Стар 12th November 2009, 12:13
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Аз сега един месец трябва да пия Биозин, а после едно друго, което още не съм купила. Казват, че това са най-силните. Освен това пия витамини и Биотикс, което са лактобацили... А бе, въобще...не започвам добре зимата...
  #4988  
Стар 13th November 2009, 10:46
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Здравейте, вчера бях при доцета на консултация и съм супер доволна Носих си и снимки за да види какво харесвам и доцента каза че е добре че съм наясно че немогат да се правят чудеса и съм подбрала наистина носове които могат да станат :P
А операциите наистина са отложени но да ви кажа като видях графика му за ноември и декември беше пълен така че не се сърдете за големите отлагания Тъкмо доцента ще си е починал и ще ви направи страхотни нови нослета. Моята дата е насрочена за 27.01.2010 има ли някой друг за тази дата
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:19.